Rahim filmi sonrası hamile kalanlar buyrun sohbeteeee.???*****

ben iki ay önce yaptirdim ama maalesef, su an kirmizilar geldi yine
ama bir arkadasim yaptirdigi ay hamile kalmis, yollar cok acik oluyormus
tutturma sansi büyük demis ona doktor, ama bende olmadi maalesef :KK43:

ben iki ay önce yaptirdim ama maalesef, su an kirmizilar geldi yine
ama bir arkadasim yaptirdigi ay hamile kalmis, yollar cok acik oluyormus
tutturma sansi büyük demis ona doktor, ama bende olmadi maalesef :KK43:

üzülme cnm olur inş seninde bende bu ay başı çektirdim sonuc temiz çıktı bakalım bende kırmıları görcemmi yoksa bebişmi gelcek allah hayırlı zamnda hayırlı olanı sağlıklı sıhatli olanı versin cnm....

üzülme cnm olur inş seninde bende bu ay başı çektirdim sonuc temiz çıktı bakalım bende kırmıları görcemmi yoksa bebişmi gelcek allah hayırlı zamnda hayırlı olanı sağlıklı sıhatli olanı versin cnm....

bende haftaya cuma hsg çektireceğim açıkçası çok korkuyorum ama bu gebe kalma şansını artırıyorları falan duyunca da iykide istemiş doktor.. bu nu doktorlar da söylüyor hsg sonrasında bi çok hasta daha tedaviye başlamadan gebe kalmış.

bende haftaya cuma hsg çektireceğim açıkçası çok korkuyorum ama bu gebe kalma şansını artırıyorları falan duyunca da iykide istemiş doktor.. bu nu doktorlar da söylüyor hsg sonrasında bi çok hasta daha tedaviye başlamadan gebe kalmış.

korkma bence cnm çünkü okadar korkulcak bi sancı olmuo dayanabilirsin bence bende bu ay başında çektirdim 5 dk sürdü sonuç temiz çktı bebk istiosak bu acılar hiç bşy kalır onun yanında ...yeterki kucaklarımız dolsun ....:KK49:

korkma bence cnm çünkü okadar korkulcak bi sancı olmuo dayanabilirsin bence bende bu ay başında çektirdim 5 dk sürdü sonuç temiz çktı bebk istiosak bu acılar hiç bşy kalır onun yanında ...yeterki kucaklarımız dolsun ....:KK49:

inşallah inşallah yeterki gelsinler.. ya acısında değilimde dayanıklıyım acıya ama çok çekingenin ne posizyonda yapıyorlar işte oram buram açık olacak ya ondan çok çekiniyorum :KK17::KK17:

inşallah inşallah yeterki gelsinler.. ya acısında değilimde dayanıklıyım acıya ama çok çekingenin ne posizyonda yapıyorlar işte oram buram açık olacak ya ondan çok çekiniyorum :KK17::KK17:

cnm daha önce kadın doğuma gittiysen nasıl muayne ediolar orda yine o pozisyonda yapıolar yani ondan hiç bi farkı yok

ben karistirdim galiba, bende narkos yaptilar yani kücük bir ameliyat gibi oldu
yarim saat sürdü uyanmamla beraber

Almanya'da laparoskopie diyorlar, göbekten bir delik aciyorlar, ve karninin altinda iki delik
valla benimki cok zor gecti, bu degilmi rahim filmi ???

ben karistirdim galiba, bende narkos yaptilar yani kücük bir ameliyat gibi oldu
yarim saat sürdü uyanmamla beraber

Almanya'da laparoskopie diyorlar, göbekten bir delik aciyorlar, ve karninin altinda iki delik
valla benimki cok zor gecti, bu degilmi rahim filmi ???

cnm sana laporoskopi yapmışlar hem film çekmişler sana başka işlem uygulanmış oyüzden bayıltmışlardır....

anladım cnm olsun çekinme hiç bu yöntem kaç kişeye uygulanıo göz açıp kapanyıncaya kadar bitio zaten rahat ol ve eğer film gerekliysede ihmal etme çektir canım bebekler için bu değer..

inşallah canım sonucunda bebiş olacaksa katlanacağız mecbur onun için değer. canım sen özelde mi çektirdin. devlet hastahanesinde çekilmeyle özel arasındaki fark nedir.

inşallah canım sonucunda bebiş olacaksa katlanacağız mecbur onun için değer. canım sen özelde mi çektirdin. devlet hastahanesinde çekilmeyle özel arasındaki fark nedir.

cnm eşim devlet hastaNESİNde görev yapıo yani bende onun caçlıştığı hastanede çektirdim özeli bilmiorum

cnm eşim devlet hastaNESİNde görev yapıo yani bende onun caçlıştığı hastanede çektirdim özeli bilmiorum

ben dün özel de muayne oldumda bu filmin 300- 400 bulacağını söylediler. ama devlet hastahanesinde de yapabilir sonucunu getirirsin dediler. bazı arkadaşlar aklımı karıştırdı devlet hastahanesinde daha ağrılı acılı oluyor özelde yaptır falan diye fark yok demi...

Ben rahim filmini özelde yaptırdım.Öncesinde bir iğne yaptılar sanırım kas gevşetici sonrasında alttan muayene pozisyonuna aldılar.Rahim açan o alet ne ise onu yerleştirdiler vajinaya sonrasında doktorum ilaç vermeye başladı yaklaşık 5 dakika kadar özel bir şırıngayla o esnadada yukarıdan bildiğiniz alet o ilacın sayesinde daha net görünen rahim,rahim içi ve tüplerin filmini çekti.Biraz ağrılı oldu fakat dayanılmayacak kadar değildi.

Ben rahim filmini özelde yaptırdım.Öncesinde bir iğne yaptılar sanırım kas gevşetici sonrasında alttan muayene pozisyonuna aldılar.Rahim açan o alet ne ise onu yerleştirdiler vajinaya sonrasında doktorum ilaç vermeye başladı yaklaşık 5 dakika kadar özel bir şırıngayla o esnadada yukarıdan bildiğiniz alet o ilacın sayesinde daha net görünen rahim,rahim içi ve tüplerin filmini çekti.Biraz ağrılı oldu fakat dayanılmayacak kadar değildi.

geçmiş olsun canım haftaya da ben çektireceğim. senin sonucun ne çıktı tedavi başlattımı doktor.

geçmiş olsun canım haftaya da ben çektireceğim. senin sonucun ne çıktı tedavi başlattımı doktor.

Teşekkür ederim canım.Öncelikle ben 31 haftalık erken doğum yapmış 1o yaşında bir erkek çocuk annesiyim.İkinci bir çocuğu oğluma kardeş olsun diye düşünmeye başladık.2 yıldır olmuyor.Yumurta geliştirme ve çatlatma tedavisi gördüm defalarca.Sonrasında doktorum rahim filmi istedi ve bir de ne görsünnn aaa sen de rahim ağzı açıklığı var dedii :KK14: işte erken doğumunda sebebi bu dedi.Ve bu hamile kalmayı da zorlaştırır dedi.Artık aşılamaya geçtik ve 7 gün önce aşılma yaptırdım sonuç bekliyorum.

O yüzden rahim filmi çok önemli...

X