çok kötü grip oldum ne yapabilirim :(((((

ozlemsevk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2012
6
0
19 haftalık hamileyim grip oldum öksürüğüm bir türlü geçmiyor :KK43:(( anasınıfı öğretmeniyim ve çocuklar sürekli hasta :KK43:( ne yapmalıyım ki bu öksürük geçsin :KK43:(( :KK25:

en iyi çözüm, bir yemek kaşığı bala biraz zencefili rendeleyip yemek. çok etkili. geçmiş olsun

19 haftalık hamileyim grip oldum öksürüğüm bir türlü geçmiyor :KK43:(( anasınıfı öğretmeniyim ve çocuklar sürekli hasta :KK43:( ne yapmalıyım ki bu öksürük geçsin :KK43:(( :KK25:

Biraz geç bir cevap olacak,belki iyileşmişsindir ama bende yaşadım aynı sorunu. Bende çok kötü üşütmüştüm ama Allaha şükür 2 günde atlattım. Tavuk çorbası yaptım biraz karabiberi fazla ve limonlu,sabah akşam içtim.Ve özellikle NAR ve KİVİ bunları mümkün oldukça çok ye.İnşallah biran önce atlatırsın canım. Geçmiş olsun.

geçmiş olsun arkadaşlar bende 11 haftalıkım ve çok kötü gribim yapmadığım bitkisel ilaç kalmadı:KK43:(

geçmiş olsun bende 1 aydır ürekli öksürüyoum birde nezle oldum tam oldu bebeğime zararlımıdır cok korkuyorum:KK5:

geçmiş olsun bende 1 aydır ürekli öksürüyoum birde nezle oldum tam oldu bebeğime zararlımıdır cok korkuyorum:KK5:

ben de 4. ayımdayken 4 ya da 5 kere ateşlenip hasta oldum, dikkat et biraz, hemen toparlanmaya bak. bir şey olmaz, dinlenip c vitamini içeren besinler tüket, bir de bol sıvı al. boğazın ağrıyorsa pastillerden almanda bir sakınca yok. doktorum önermişti.

bir kbb doktoruna görün. gebelikte kullanılabilen bir sürü ilaç var. doktorsuz geçmiyor malesef hamile gribi

en son grip olduğumda astıma cevirmişti gecen gün akşam saati uyandığımda bir üşüme geldi boğazım anında ağrımaya ve burnum zaten otomatik olarak tıkanıp hapşırmaya başladım 27 haftalıkta hamileyim sakınan göze çöp batar misali 30 yıldır doktor yüzü görmemişken şimdi hafta sonu geçmezse tekrar doktora gitmem gerekecek

Canim geçmiş olsun,ben şunu yap bunu yap demeyeceğim.
Neyi yapıp etkili olduysa,ona bu kış devam et,tekrar olmamak için..mesleğin hasta olmak için çok müsait

X