Kına Gecesi kına gecesi hediyeleri

yassell

sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011
87
0
kına gecesinde küçük hediyeler dağıtmak istiyorum kendi hazırlayacağım lavanta keseleri hazırlayabilirim ama değişik ve uygun neler olabilir? yaklaşık 100 kişilik falan olacak fikir verebilir misiniz?

buz dolabı süsleri,minik mumluklar,bereket kaşıkları veya şişeleri,para keseleri,masa üstü saatler.hepsini kendi ellerinle yapabilirsin.

teşekkür ederim canım müsait olduğunda resim varsa bi kaç örnek yükleyebilir misin?

sitede bhk adlı üyenin tiryakihobi adlı bloğu var.keçeden çok güzel hediyelikler yapıyor,bir bak istersen:KK34:

$b15.jpg $b2.jpg $b1.jpg $b3.jpg $b4.jpg $b5.jpg $b6.jpg $b7.jpg $b9.jpg $b10.JPG $b11.jpg $b12.jpg $b14.jpg
ne yazık ki pek resim yoktu.ama size fikir verebilir.

ahşap kaşıkları ham alıp çeşitli kuru baklagil,makarna ile süsleye bilirsiniz.yapıştırmak için mümkünse silikon kullanın eğer yoksa uhu da işinizi görür ama mutlaka yapştırdığınız şeylerin üstüne cila atmanız gekir.bebek çorapları alıp süsleyip arkalarına mıknatıs yapıştırıp dolap süsü yapabilirsiniz.dikiş biliyorsanız metre işi kumaş alıp ve süsleme aparatları ile çok uygun olarak bulabilirisiniz minik keseler yapabilirsiniz.yapılabilir en ekonomik kolay olanlar bunlar.diğer arkadaşın bahsettiği keçe işide güzel olur özellikle dolap süsü ve anahtarlık olarak.ponponlu anahtarlık resmi koydum inanın çok kolay eğer yapmasını bilmiyorsanız netten öğrenebilirsiniz.malzemem olsa size kendi ellerimle yaptıklarımdan örnek verirdim ama ne yazık ki yok.

canım ben bikaçtane begendim.enazından fikir olur.

Eklentiler

• $anti kaynana şekerlemeleri.jpg
    $anti kaynana şekerlemeleri.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 322
  • $bileklikler.jpg
    $bileklikler.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 305
  • $darısı başıma sakızları.jpg
    $darısı başıma sakızları.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 289
  • $el kremleri.jpg
    $el kremleri.jpg