Adet Gecikmesi Ve Kahverengi Leke..!!!!

sessada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
270
2
39
:KK50:Arkadaşlar benim SAT 20 ocak..en gec 20 şubatta adet olmam gerekıyordu ama hala olmadım..benı şaşırtan durum şu:
15 ŞUBATta kahverengı akıntım geldı bıkac defa..ama bır gun sürdü..ertesı gun bembeyaz akıntı gelmeye basladı..
hala akıntılarım var aynı yumurta akı gıbı şeffaf bır durumda..ılk defa geldı başıma adetten once kahverengı akıntı gelıp de bır gun sürmesi.
ve ogun annem de yanımdaydı kesın adet oluyorum ama erken daha demiştım..geçen ay da gecıkmelı geldı..
Hamılelık de beklemıyorum çünkü eşim korunuyordu..20 ocaktan 5 şubata kadar eşimin memleketındeydık ve ilişkimiz olmadı.
6 şubatta oldu ama eşim korundu..oyuzden hamılelık ımkansız görunuyor..daha test falan da yapmadım..
hamılelık belırtılerı de yok göğüs agrıması şişmesi gıbı hıcbıseyım yok.kasıklarım da agrımıyo..
bu kahverengı leke ne olabılır arkadaslar lutfen yardımcı olun..!!!!!!!!!!!!!!!:nazar::KK53::44:

ay canım yaa çok geçmiş olsun diim ayn kaderi paylaşıoruz benimde adet tarihim 20 ocaktı bende 20 şubata bekliyordum ama hala olmadım dünden beri kahverengi akıntı bendede başladı...bende ne olduğunu anlayamadım ama hormonlarla alakalı sanırım...kist oluşmuş olabilir...

Arkadaşlar pekı Prezervatıfle hamıle kalan var mı????? :26:

çok bilgili dğeilim bende yeni evliyim fakat şunu duydum yumurtlama gününde lekelenme olabiliyormuş 1.bebek tuttğunda olurmuş, 2 . yumurtlama gününde o yumurta büyükse oluyomuş hatta.. o yüzden her ay olmazmış ne kadar doğru bilmem.. o gün ilişki olmalı işite gebe kalmak için, beyaz akıntı enfeksiyon yada mantar olabşlşir kaşıntın varmı yada peynirimsi beyaz leke? preservatifle gebe kalan duydum ama çok küçük ihtimal o da yırtılır sıyrılırsa felan.. bebek istemiomusunuz yoksa ?? ne kadarlık evlisin

evet prezervatıfle cok düşük bır ıhtımal hamılelık ama kahverengı leke dusundurdu benı..
eger yumurtlamadan dolayı ıse yıne şaşırırım cunku ılk defa oluyo boyle..!
eşimle bıraz kafamız karısık çocuk konusunda,bazen cok ıstıyoruz yapalım mı dıyoruz ama ılışkı sırasında korunmayı dusunuyoruz..! :KK30:
1,5 senelık evlıyım.yaşımız durumumuz da musaıt ama be bıraz korkuyorum sanırım,dış gebelık gecırmıştım şuan cok ıyıyım bır sorun yok çok şükür ama
elımde değil ..oyuzden ilişkı esnasında çok rahat davranamıyorum :KK17::KK17: galıba bıraz daha zamana ıhtıyacım var,eşim saolsun bana bırakmış durumda :))
bugun de gğüs uclarım ve kasıklarım agrımaya basladı belkıde yıne gecıkmelı olarak adetım gelecek..ne dersınız bu duruma ??**

arkadaşlar ben hala adet olmadım..!!:18:
adet gecikmesıne ıncırden başka ıyı gelen bırsey varmı?? hemen deneyım yaa,,her ay gecıkmek zorunda mı delı olacam.. :KK43::44::KK50:

adet gecikmesıne ıncırden başka ıyı gelen bırsey varmı?? hemen deneyım yaa,,her ay gecıkmek zorunda mı delı olacam.. :KK43::44::KK50:

canim ayni durum bende olustu bu durumu sogan kuruyle hallettim ben sanada onu tavsiye edebilirim tabiii bi test yap derim ben once bebis varmi yokmu dieeee :))))

söktürücü civan perçemi canım.. form çaylarının içinde de var bana eczacı sölemişti.. adetine az kala içmeye başla her ay.. mesela beklenen adete 3 gün kala iç söktürüyo o, başka düşüneyim aklıma gelirse yazayım..ama bebek düşünün yaa kaç yaşındasınki ne kadar oldu evleneli?

Bende 7 aydır 2 ayda bir adet i22 yaşındayım. Bekarım bunu doktora bin kere söylediğim halde benden gebelik testi istedi bağırdım çağırdım çıktım ya ne haledüşürdü beni ordaki bayanlar bana nasıl kötü baktı anlatamam size doktorda böyle yapıyorsa ben neyim olduğunu nasıl öğrenicem? 2 hafta önce siyah akıntım vardı neyim var benim ya:KK14:

Bende 7 aydır 2 ayda bir adet i22 yaşındayım. Bekarım bunu doktora bin kere söylediğim halde benden gebelik testi istedi bağırdım çağırdım çıktım ya ne haledüşürdü beni ordaki bayanlar bana nasıl kötü baktı anlatamam size doktorda böyle yapıyorsa ben neyim olduğunu nasıl öğrenicem? 2 hafta önce siyah akıntım vardı neyim var benim ya:KK14:

Tam benım bekarlıgımda yaşadıgım seyı anlatıyorsun. Benım 20gune yakın sürdü siyaha yakın akıntı. 24 yasındaydım. Doktor bana ılac verdı, akıntıyı kestı.Sonra regl oldum ve reglın 3.gunu ultrasonla baktı ve kan tahlılı yapıldı. Anlaşıldı kı polıkıstık overım. Doktora durumu ızah et guzelce bence, bır daha gıt.ıhmal etme :KK19:

Pko tam olarak ne oluyor anlatabilirmisiniz? Ben 1 yıl önce gittiğim doktorda ultrasonla bakıldı kist çıktı ama tahlil fln yapmamıştı rahim durmum ve yumurtalıklaırmın iyi olduğu söylenmişti çok kafam karıştı:KK14: Doktor umursamadı beni ya nasıl iştir bu ne demek gebelik testi kaç kere bekarım dedim bi sorun var sanırım neden böyle dedim adamn yaptığına bakın:KK14:

Pko tam olarak ne oluyor anlatabilirmisiniz? Ben 1 yıl önce gittiğim doktorda ultrasonla bakıldı kist çıktı ama tahlil fln yapmamıştı rahim durmum ve yumurtalıklaırmın iyi olduğu söylenmişti çok kafam karıştı:KK14: Doktor umursamadı beni ya nasıl iştir bu ne demek gebelik testi kaç kere bekarım dedim bi sorun var sanırım neden böyle dedim adamn yaptığına bakın:KK14:

pko yumurtlayamama sorunu. Zaten bu yuzden zamanında regl olamıyorsun.Eger duzenlı bır yumurtlama olsaydı ,her ay zamanında regl olurduk. Tahlil önemlı, hormonlara da bakılması gerekır

pko yumurtlayamama sorunu. Zaten bu yuzden zamanında regl olamıyorsun.Eger duzenlı bır yumurtlama olsaydı ,her ay zamanında regl olurduk. Tahlil önemlı, hormonlara da bakılması gerekır

Ben hafta içi özele gidim bi ozman:26: Hormonlarımıa bakılmıştı bi kaç sene önce ama olsn gidim yine.Ağustos ayında adet geciktirici hap aldıktan sonra böyle oldu düzelemedi gitti bi türlü. Tam gününde adet olurdum ben hep. Çok stresliyim şiştim iyice:KK14::KK14: Teşekkür ederim cvplarınız için:13:

Ben hafta içi özele gidim bi ozman:26: Hormonlarımıa bakılmıştı bi kaç sene önce ama olsn gidim yine.Ağustos ayında adet geciktirici hap aldıktan sonra böyle oldu düzelemedi gitti bi türlü. Tam gününde adet olurdum ben hep. Çok stresliyim şiştim iyice:KK14::KK14: Teşekkür ederim cvplarınız için:13:

Tabı pko cıkacak dıye bırsey yok, bu bı ıhtımal sadece. Geçmış olsun, hiçbirsey olmasın :) :13:

arkadaşlar ben hala adet olmadım tavsıyelerınızı sımdı okudum uygulayım..!!! cok tessekkur ederım zaman ayırıp yardımcı oldugunuz ıcın..:KK34:
test de yaptırmadım daha..öncelıkle nolur noolmaz test yapayım..buarada 26 yaşındayım ve 1,5 yıllık evlıyım..:KK48:
eşimle cocuk konusunda bıraz kararsız kalıyoruz,ilişkı esnasında korunmayı dusunuyoruz bırden..:KK17::KK17:
ben bır dış gebelık gecırdıgım ıcın bıraz zaman koymuştuk,ayrıca dış gebelık olayında da hesaplanan bır hamılelık yoktu beklemedıgım anda hamıle kalmıştım..
Rabbım kımseye aratmasın,ınşallah en hayırlı uygun zamanda hayırlı evlatlar nasıp eder hepımıze..:KK49:
bugun de göguslerım agrıyor..bakalım ınşallah adetım duzene gırer..tekrar hepınıze cok tesekkur ederım saolun canlarım..:KK54:
durumu burdan belırtırım..:KK54:

ben halaaa adet olmadım arkadaşlar..ama dun gece adet oldugumu gördüm hem de koyu ve yogun sekılde..
ruyamda adet oldugumda mutlaka adet oluyorum bır ıkı gune :KK1::KK1:
göğüslerım bı kacgundur cok agrıyor uzerıne yatamıyorum dokunamıyorum,kasıklarımda ve belımde de hafıf agrılar başladı
hadı hayırlısı bakalım,test aldım bugun yapıcam,,negatıf beklıyorum kesınlıkle..nolur nooolmaz dıye aldım,sonucu yazarım..
test yapınca da ertesı gune adet oluyorum psikolojık olarak etkılemesı ıcın aldım desem yerıdır :KK9:

kızlarrr selammm adetim 4 gün gecikti kahverengi akıntım oldu sizce hamile olabilirmiyimm yardım

:KK50:Arkadaşlar benim SAT 20 ocak..en gec 20 şubatta adet olmam gerekıyordu ama hala olmadım..benı şaşırtan durum şu:
15 ŞUBATta kahverengı akıntım geldı bıkac defa..ama bır gun sürdü..ertesı gun bembeyaz akıntı gelmeye basladı..
hala akıntılarım var aynı yumurta akı gıbı şeffaf bır durumda..ılk defa geldı başıma adetten once kahverengı akıntı gelıp de bır gun sürmesi.
ve ogun annem de yanımdaydı kesın adet oluyorum ama erken daha demiştım..geçen ay da gecıkmelı geldı..
Hamılelık de beklemıyorum çünkü eşim korunuyordu..20 ocaktan 5 şubata kadar eşimin memleketındeydık ve ilişkimiz olmadı.
6 şubatta oldu ama eşim korundu..oyuzden hamılelık ımkansız görunuyor..daha test falan da yapmadım..
hamılelık belırtılerı de yok göğüs agrıması şişmesi gıbı hıcbıseyım yok.kasıklarım da agrımıyo..
bu kahverengı leke ne olabılır arkadaslar lutfen yardımcı olun..!!!!!!!!!!!!!!!:nazar::KK53::44:
kahverengi akıntı adet öncesi gelebilir

X