Çocuk Hastalıkları Kas erimesi için ne yapmalı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

tuar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
52
1
Kas Erimesi nin tedavisi varmı bilen varmı arkadaşlar benim oğlum 6 sene önce hastanede yatarken yanımda yatan bir çocuk kas erimesinden yatmıştı bu hastalığı ilk defa orada öğrenmiştim.aynı serviste yattığımız çocuk öldü.Onun ölümünden sonra 6 ay sonrada küçük kardeşindeaynı hastalık nüksetti ve şimdi kol ve bacak kasları tamamıyle eridi sade boyun kasları kaldı yatalak yatıyor allah kimseye böyle acı göstermesin ne zordur böyle bir evladı toprağa vermek birininde gözönünde erimesi allah kadına peygamber sabrı versin diyorum allah yardımcısı olsun benim iş yerine geldi sabahleyin yanıma geldi şimdi canım sıkıldı sizle paylaşmak istedim sizden akıl alim dedim çocukların kadından gelen genetik bir rahatsızlığı nedeniyle sakat olduğunu öğrenen kocası kadından ayrılır evine girip çıkan başka bir kadınla evlenir ondan 3 çocuk sahibi olur amabu kadın gene nikahını vermez kuru nikahın ona ne faydası olacaksa buna kocası bağkurluymuş zamanında bağkuruda ödemediğinden sağlık güvencesinden yararlanamıyor o yüzden yeşilkartta çıkartamıyor.Geçen sene kaymakam çocuğun rahatsızlığı nedeniyle çıkarmış hastalıgamı acısın yoksa parasızlığıma kira elektrik duruyor yemekse bulgur makarna konu komşu ne verirse çocuğa ne vitamin olacak bu geçen gün oğlum lahmacun istedi gittim 2 tane aldım yemedi diyor televizyonu açmaya korkuyorum o reklamlar çıkacak diye çocuk ordakilere özeniyormuş miiletin verdiğiyle almaya çalışıyorum diyor bu arakadaş geçen sen gene gelmişti yanıma bu ilçede duruyor aramızda 45 dakikalık mesafe var geçen sene çocuğun sakatlığı için müracaat ettim adamlar daha geçen hafta gelmişler sosyal hizmetlerden hiç yoktan belirli bir geliri olur demiştim boşuna dememişler elin verdiğinden öğün olmaz oda yerinde bulunmaz diye oda erken geldiniz sağolun demiş hastalıgın son safhası gibi duruyor çocuğun şimdi birde kemilk erimesi başlamış çocuk güneş görmeyen evde oturursa ne olacak anne tek başına taşıyamıyor sizden ricam arkadaşlar bunun tedavisi varmıdır bu hastalığın ben bir ara araştırmıştım yoktu ama şimdi annesi televizyonda ilik nakli yapılıyormuş dedi ben bunun için yardım istiyorum bu hastalık hakkında bilgi verebilirmisiniz ve bunlara yardım edecek kadın kolları veya yardım dernekleri olursa bana bilgi verebilirmisiniz ben çocuğun yüzüne bakamıyorum bile gözleri hayat dolu ışıl ışıl şimdiden teşekkürler arkadaşlar

canım hıc bılmıyorum Allah yardımcıları olsun.herkesın sıfasını versın.netten baksana guselım

merhaba allah yardımcın olsun kasların güçlenmesi için tavuk göğüsünün iyi geldiğini öğrenmiştim bol bol tavuk eti eyer doktorlar hastalığından dolayı önerirse sevgiler.

X