Popo mu Basen mi _?

Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

Keyifli paylaşımlar dilerim:)

fiziklerinide beğeniyorlar canım ince uzun oldukları için .kızlarda ne göbek var ne kalça ne basen sımsıkı vücut e bende erkek olsam bende beğenirdim.

yeni üyeyim sayılır konu ilgimi çekti bi bakayım dedim kızlar erkekler öncelikle aşırı buyuk göğüs ve popo sevmezler(gerçi kişden kişiye değişir)ama benim eşim hafif buyuk kalçalardan daha hoşlanıyor göğüs de hiç sevmez yani büyük göğüs pek sevmez kalça seviyor Allahtan o da ben de var:))

ainen hayatım bende onun için uğraşıyorum. . Sonuçta başkaları için kendimi değiştiremem kendim için ve aynaya baktığımda mutlu hissetmek için biraz kurtulmak istiyorum bi 10 kilo versem yeter zaten fazlası kötü olur .d gerçi yine mutlu hissediyorum ama bazende şişman gibi hissediyorum oda morelimi bozuyo .s.d ama ben kendimi seviyorum :) ve başarıcam bu kez .d

senin boyun kilon yaşın falan kaç canım _?
ben 95 doğmluyum yani ister 16 de ister 17 .d

Canım ben 23 yasındayım boyum 1.62 ya da 60 61 63 tam bilmiyorum 1.60 de gitsin :KK9::KK9:
Kilom 49.5 :)

bu belli bir kalıba giremez ki kimi erkek var teyzemin kocası mesela,,, tombulluktan hoslanıyor öyle seviyorum ben zayıflıktan nefret ediyor :KK9:

kimisi totolu sever, kimisi koca göğüs, kücük göğüs vs ...

herkes kendini nasıl ii hisediyorsa formda hisediyorsa öyle olmalı erkekler bunları bunları seviyor diye değil ...

benim yorumum bu :)

ya da şöyle düşünelim benim bi arkadasım vardı kel seviyordu :KK9::KK9: sevgilisi kel ve göbekliydi o tipten hoslanıyor hep söyler dururdu ...

zevkler tartısılmaz :)

evet öyle hayatım diorum ya bende zaten kendimi nasıl mutlu hissedersem o kalıpta olmaya çalışıyorum daha dpğrusu çalışacağım :)

yeni üyeyim sayılır konu ilgimi çekti bi bakayım dedim kızlar erkekler öncelikle aşırı buyuk göğüs ve popo sevmezler(gerçi kişden kişiye değişir)ama benim eşim hafif buyuk kalçalardan daha hoşlanıyor göğüs de hiç sevmez yani büyük göğüs pek sevmez kalça seviyor Allahtan o da ben de var:))

anlamadıgım sey su neden erkeklere göre fizikler ayarlanıyor erkekler acaba böyle düşünüyor mu dimi :KK9::KK9:
çok nadir kendine fiziğine deger veren erkek var ama burda bakıyorum erkekler böyle sever şöyle sever arkadasım sen bi sev bakalım önce kendini ya :KK9::KK9:

mesela sizinde eşiniz öyle seviyormuş gayet normal adamın zevkide o demek .. deminde dediğim gibi zevkler tartısılmaz ki :)

bu arada mutluluklar diliyorum size :KK16:

Hoşgeldin o zaman aramıza :) evet bencede büyük göğüs yerine biraz fazla kalça daha hoş durur bence bide bunun doğumdan snraki hali var çünkü sarkık ve büyük göğüzler yerine kalça olması daha ii ablacım .d oda sende varsa eşinde memnunsa sorun yok o zaman :KK70:

anlamadıgım sey su neden erkeklere göre fizikler ayarlanıyor erkekler acaba böyle düşünüyor mu dimi :KK9::KK9:
çok nadir kendine fiziğine deger veren erkek var ama burda bakıyorum erkekler böyle sever şöyle sever arkadasım sen bi sev bakalım önce kendini ya :KK9::KK9:

mesela sizinde eşiniz öyle seviyormuş gayet normal adamın zevkide o demek .. deminde dediğim gibi zevkler tartısılmaz ki :)

bu arada mutluluklar diliyorum size :KK16:

Sana tamamiyle katılıyorum hayatım :KK70: .d

Canım ben 23 yasındayım boyum 1.62 ya da 60 61 63 tam bilmiyorum 1.60 de gitsin :KK9::KK9:
Kilom 49.5 :)

benden büykmüşsün baya :KK70: ya peki 162 boy çok mu kısa ki _?
senin gayet ii demekki bende 44 olsam senin gbi hatta senden bi iki kilo daha zayıf göstercem :KK70:

cok asırı zayıf olanlar var mesela hos durmuyor bi bakıyorsun ne kalca var ne gogus zayıf olup bicimli vucuda sahip olmak daha onemli bence popo olucak biraz bel kıvrımı olmalı goguslerde cok buyuk olmıycak cunku buyuk gogusde guzel durmuyor..ama zevk meselesi bu kimisi gelir harikasın der kimi yok kilo al der en onemlisi insanın kendini nasıl iyi hissettigi aslında:))

benden büykmüşsün baya :KK70: ya peki 162 boy çok mu kısa ki _?
senin gayet ii demekki bende 44 olsam senin gbi hatta senden bi iki kilo daha zayıf göstercem :KK70:

Canım evet büyükmüşüm senden :)

Şöyle bir şey var kimisi 1.62 farklı durur kimisi farklı ...
Sağol canım neyse ki fiziğimden bende sözlümde gayet memnunuz ,,, erkekimin begendiği vücut :KK9::KK9:

Baksana konu oralara kadar gitti :KK9::KK9::KK53::KK53::KK53:

Hadi bakalım basla o zaman ver istemediğin kiloları erkenden ver canım yasın kucuk cunku daha fazla katma emi :KK34::KK34:

cok asırı zayıf olanlar var mesela hos durmuyor bi bakıyorsun ne kalca var ne gogus zayıf olup bicimli vucuda sahip olmak daha onemli bence popo olucak biraz bel kıvrımı olmalı goguslerde cok buyuk olmıycak cunku buyuk gogusde guzel durmuyor..ama zevk meselesi bu kimisi gelir harikasın der kimi yok kilo al der en onemlisi insanın kendini nasıl iyi hissettigi aslında:))

tamamiyle haklısın bende böyle düşünüyorum yani biraz kıvrımlı olmak gerekiyo :)) vede kendi hissetiğin önemli .d yorumun için teşekkürler :)

Katılıyorum canım sana bi sefer hasta oldum oldugum kilodan da asagıya düştüm çöktüm resmen hatunlugum gitti :KK9::KK9:
Hemen toparladım,, dediğin gibi büyük göğüslerden bende hoşlanmıyorum dolgun olsun yeter :KK9:
Bel kıvrımı Allahıma şükrediyorum onu tipimden esirgemediği için :KK16::KK16: ,,, bak ne güzel söyledin herkes kendini nasıl iyi hissediyorsa .. :KK34:

Canım evet büyükmüşüm senden :)

Şöyle bir şey var kimisi 1.62 farklı durur kimisi farklı ...
Sağol canım neyse ki fiziğimden bende sözlümde gayet memnunuz ,,, erkekimin begendiği vücut :KK9::KK9:

Baksana konu oralara kadar gitti :KK9::KK9::KK53::KK53::KK53:

Hadi bakalım basla o zaman ver istemediğin kiloları erkenden ver canım yasın kucuk cunku daha fazla katma emi :KK34::KK34:

Abla diyeceğim o zaman :)
Ablaceğzim :) önemli olanda bu zaten senin memnunluğun sözlünde (erkekin :KK70: ) memnunsa çok güzel bence :KK70: Allah ayırmasın mutlu olun hep amin .d :) düğün ne zamana acep :KK70: _?

Haklısın yaş ilerledikçe vermek yerine daha çok kilo alıyosun malesef. . Şimdiden hep zayıflayıp hem sıkılaştığımda hem şimdi hem ilerde sağlıklı ve kendimi mutlu hissetiğim bi vücuda sahip olabilirim :KK66: :)

Katılıyorum canım sana bi sefer hasta oldum oldugum kilodan da asagıya düştüm çöktüm resmen hatunlugum gitti :KK9::KK9:
Hemen toparladım,, dediğin gibi büyük göğüslerden bende hoşlanmıyorum dolgun olsun yeter :KK9:
Bel kıvrımı Allahıma şükrediyorum onu tipimden esirgemediği için :KK16::KK16: ,,, bak ne güzel söyledin herkes kendini nasıl iyi hissediyorsa .. :KK34:

ainenn ablacığım :KK70: .d

cıkık popo tabikii.. bende basen yok ama belım o kadar ıncekı (görenin aaa incecik bel dediği türden) asırı kıvrımlı duruyorum. yandan arkadan baya kalkık ve yuvarlak kalcam var. basenım olsun istemezdim. belım kalın olsaydı eger ıyı bır kurtarıcı olurdu. o belı ınce gosterır. ben 58 cmle elde ederım bu goruntuyu basenle 65e kadar gider

evet kesinlikle büyük göğüs sevmiyorlar:)

cıkık popo tabikii.. bende basen yok ama belım o kadar ıncekı (görenin aaa incecik bel dediği türden) asırı kıvrımlı duruyorum. yandan arkadan baya kalkık ve yuvarlak kalcam var. basenım olsun istemezdim. belım kalın olsaydı eger ıyı bır kurtarıcı olurdu. o belı ınce gosterır. ben 58 cmle elde ederım bu goruntuyu basenle 65e kadar gider

haklısın sanırım :KK66:

Abla diyeceğim o zaman :)
Ablaceğzim :) önemli olanda bu zaten senin memnunluğun sözlünde (erkekin :KK70: ) memnunsa çok güzel bence :KK70: Allah ayırmasın mutlu olun hep amin .d :) düğün ne zamana acep :KK70: _?

Haklısın yaş ilerledikçe vermek yerine daha çok kilo alıyosun malesef. . Şimdiden hep zayıflayıp hem sıkılaştığımda hem şimdi hem ilerde sağlıklı ve kendimi mutlu hissetiğim bi vücuda sahip olabilirim :KK66: :)

De canım nasıl hitap etmek istersen :KK34:
Teşekkür ederim canım evet bizde memnunluk hatsafhada o yüzden sorunum yok :)
Düğün 2013 nisan olabilir tatlım asker bekliyorum ben :)

Evet canım bilinçli olman güzel yaş gittikçe vermek zor olabilir bak hemde 10 kilo diyorsun sen güzelce bi program ve spor esliğinde ver ...
Diyet deme ama adına en çok o hırpalar seni ,, saglıklı beslenme de emi :KK34::KK34:

Göbek problemin var mı bu arada ?

X