Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç diplerinin kaşınması.

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

serralmila

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
1
0
Benim saç diblerim oldukça kaşınıyor. Bunun bitle alakası yok, eminim. Banyo yaptıktan sonra azalıyor 1 gün sonra tekrar kaşınmaya başlıyor. Bunun neyle ilgisi var acaba? Düzelmesi için ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler. :KK5:

Bende aynı dertten müzdaribimm :KK43: ben yıkadığımda da aynısı, birde kepekte var. Neredeyse kullanmadığım şampuan kalmadı.

tammm saçımı kasıyodum konuyu okudum

benm sac diplerim kuruluktan kasınıyo eger dipboya istiyorsa o zamanda kasınıyo

arkadaşlar benimde öyle bi sorunum vardı eczaneden şampuan aldım. ismide ketoral ve ger:21:çekten kaşıntıya cok iyi geliyor. ve ben bunu doktor tavsiyesiyle aldım.kullanıdgınız zaman kaşıntı falan kalmıyor. çok pahalı birşeyde değil :21:

o derttenbende müzdarıbım canım gecen gun kozmetıkcıye gırdım smapuna bakıorum bıtkısel alıroum bırkaıorum dıerıne donuorum dıer msuterının ılgısını cekmsı kadın akka tutmus y a:KK70: hanım efendı dedı yaklasık 20 dakıkadır sampuanlara savas acdınız dıor deıdm sormayın kafa derım cok kasınıor bugun dus alı yarın sankı 3 aydır yıkanmamsı mısalı kasınıor utanıorum artık goren bıtlı sanıcak dıe kadında eczacı ımısı deıdm allah gonderdı :KK70: sampuanlara kendı dılınde bısey dedı amam adını unutum koyuorlarmsı slıkonlastırormuymus ne o yuzden olabılır dedı olabılerr deıdm bıtkısel alım dedım 20 den asagı yok elsev aldım ıyı geldı suan kasıntı yok

egzema ya da seboreik dermatitin olabilir. doktora gitmeni tavsiye ederim ketoral iyi gelebilir.

eğer market şampuanları kullanıyorsan mutlaka organik ve az kimyasal içeren şampuanlar kullanmanı tavsiye ederim ben down under naturals kullanıyorum nude serisi iyi geldi.

ayrıca zeytinyağı sürersen de çok iyi geliyor.

bir de stresi azaltmalısın streste insan kaşınmaya başlıyor :)

Benim saç diblerim oldukça kaşınıyor. Bunun bitle alakası yok, eminim. Banyo yaptıktan sonra azalıyor 1 gün sonra tekrar kaşınmaya başlıyor. Bunun neyle ilgisi var acaba? Düzelmesi için ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler. :KK5:
Saçın düz olması için elma sirkesi bir bardak elma sirkesi ise bir bardak su karıştır son durulama yi bununla yap on dakka bekle msj yap sonra normal su ile durula ama saç boyalı olmayacak fayda etmez iki günde bir yap 15gun

Saç derinize karbonat sürün su ile karistir bol olsun karbonati sur bekle yarım saat yıka elle iyice yedir birde salyangoz sabunu kaşıntıyı geçiriyor deneyin

Saç derinize karbonat sürün su ile karistir bol olsun karbonati sur bekle yarım saat yıka elle iyice yedir birde salyangoz sabunu kaşıntıyı geçiriyor deneyin

X