İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

ikide bir fikirlerim,kararlarım değişiyor dün evet dediğim şeye bugün hayır diyebiliyorum ama bu özelliğimide seviyorum ben kendimle barışığım :KK52::KK1::KK1::KK1:

bir ikizler olarak bende buradayım. bizim kadar neşeli eğlenceli füzel bir burç var mı be :KK70: :KK70: ama kararsızlık bazen beni mahfediyor :)

Yükselen burca da ikizler olan, tüm hayatı boyunca kararsiz olan, asla boşta durmayı sevmeyen hep bişeylerle uğraşmaya çalışan, uzun zamandır istediği bir şeyi aldıktan kısa bir süre sonra hevesi kaçan(bazen), neşeli deli doluyken aniden karamsarlığa kapılan ikizlerden biriyim. Üstelik aynı evde annemve kardeşim de ikizler burcu. Eğlenceyi siz düşünün artık :)))

ben de bir ikizlerimmm =)
hepiniz hoşgeldiniz bebeyimlerrrr :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK16:
Ben ikizler değilim ama bu söyleyeceklerim ikizler burcu ERKEKLERİ ile ilgilidir. Sevgili kadınlar beni yanlış anlamazsanız sevinirim :)
21 yaşındayım 3 tane sevgilim de İKİZLERdi. Çok eğlenceli,neşeli,zeki insanlar evet ama iş ilişkiye dönünce orada dur! İlişkiyi kaldıramıyorlar. Vefasız olur bir ikizler erkeği,değer bilmez,ilgi,sevgi bilmez. Sorumluluk almaktan bir insana bağlanmaktan korkar. Ben anlamıyorum arkadaş nasıl bu kadar dengesiz olunabilir? 5 dakika içerisindeki bu sayısızca ruh hali değişimi nasıl olur :) Bu konuda çok dertliyim valla. Unutmadan aşırı bir öz güven ve egolu oluyorlar,kısacası İkizler erkeği bir ilişki için en vasat burçtur.

Not: Şaka gibi ama şuan ki sevgilim de İKİZLER. Dengesizlikleri beni kahrediyor,dayanamıyorum çoğu kez ama ne yaparsın sevdik bir kere. Nasıl davranmam gerektiği hakkında bilgisi olan varsa siz sevgili ikizler kadınlarının her türlü önerisine açığım :) Sevgiler.

canım hoşgeldin ikizler erkekleri çok zor'dur bizim erkek versiyonumuz işte ne beklersin:KK52: ama onlar daha kararlı oluyolar
elde edene kadar bütün hünerlerini gösterir elde ettiğinde uğraşmaz pek geçimi çok zordur bi gün seviyorum aşığım derken ertesi gün soğuk davranır
ruh hallerine geçişlerini yakalaman yüzeysel biri olman lazım çok kafaya takmaman her dediğinin altında bişi ararsan sıkılır yalnız kalmak istediğinde saygıyla karşılaman gerek o sayede sana bağlanır doğru seçi çok önemlidir hırslıdır eğer birşeyleri yarım bıraktığını düşünüyorsa konsantresini o şeye verir ilgilidir ama bazende soğuktur nasıl davranıyosa öyle karşılık vermen gerek sıkma boğma ama hepten serbestte bırakma hep ortada bırakır seni bence başka burçlara odaklan :KK52: bu çok zor allah kolaylık versin :KK31:

Son düzenleme:
ikizler dediler kaynatıyo dediler koştum geldim :KK9: ben tam bi ikizlerim. pratik zekalı, oldukça geveze, daldan dala düşünceleri olan, sıkılgan, özgürlüğüne düşkün biriyim. ayy kızlaar bazen o kadar dengesiz oluyo ki duygularım, inanın kendimden korkuyorum. bi günüm bi günümü tutmuyo. aslında burcun neredeyse bütüm özelliklerini taşıyorum ama yine de iyi ki ikizlerim yahu pek renkliyiz :KK9:

ben burç özelliklerine bakıyorum bazı sitelerde sallıolar sanırım birinde bişi diyo diğerinde farklı:KK4:

Tam bir ikizler kadınıyım. :21:
Bütün özeliklerini taşırım. Her an her şey yapabilirim. Zekiyim, güçlüyüm, eğlenceliyim. Edebiyata meraklıyım, yazarım, okurum. Mutfaik işi ev işi sevmem. Sevmesem de yaparım. Liderim.. Sıkılganım, çabuk sıkılırım. Değişkenim. Bir anım bir anımı tutmaz.
:KK20: Söylenenin aksine çift karakterli değildir ikizler. Yanlış anlaşılmaya meyilliyiz bu yüzden.
Gülerken ağlayıp ağlarken gülebiliriz. Aniden durgunlaşıp birden çoşabiliriz. Bu yüzden yanlış anlaşılırız çoğu zaman..
:KK52:Eşim balık burcu. Elimde poşet çanta fala olunca alır hemen ve ekler. Sen ikizlersin sevmezsin taşımayı.. :KK14:
Keyifçi biriyimdir yani. Diyorum ya tam bir ikizlerim.

Hayat felsefem "Burnumun dikine gittim yine, ararsanız oradayım.. :21::21::21:

Seviyorum beni :KK9::KK9::KK9:

Kızlar bende tam bir ikizler burcuyum. Geveze, dışa dönük, hareketli, kararsız, tutarsız, çabuk fikir değiştiren ve maceraperest biriyim :) İkizler kadını olmak zor ama bir o kadar da güzel bir şey bence :) Her ne kadar günüm günümü tutmasa da..

bende ikizlerim bu arada kendim ikizlerim diye söylemiyorum ikizler burcu kadınları yüzde 90 çok güzell olurmuş :KK70::KK51:

Benceee ikizler burcu kadınılyla eş,dost olan herkes dunyanın en şanslı ınsanı. Bizim gibi renklisi eğlencelısı varmıdır :KK3::KK9:

ahhh ahhh ben de tam ikizler kızıyım bayanlar, ama en baskın yanım değişken olmam sanırım.. bir günüm bir günümü tutmuyor yahu :KK5::KK53::KK53:

bende ikizler burcuyum.değişken,daldan dala atlayan,zeki biriyim.
ama yükselenim balık o yüzden duygusallık da var.ikizlerde olduğu gibi yüzeysel değilim.
keşke yüzeysel olsam da böyle üzüp üzüp durmasam kendimi.:KK43:

X