İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

Bende ikizlerim çok çabuk sinirleniyorum tahamülüm 0 sizde öylemisiniz kızlar 😊😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Beni deeee aranıza alın çok fena bir ikizler burcuyum en çok erkek arkadaşım şikayetçi çok değişken ve kararsızım ağzından kavga esnasında "ne ikizler burcuymuş arkadaş değişkenliklerinden bıktım bir de annem var başımda burçlara inanır oldum" der :KK17: Kv adayım da tipik bir ikizler, anneciğim de öyle:KK53::KK53:

İkizler ... sen çok fenasın..

Dikkat dağınıklığın çok fazla. Bir arkadaşınla konuşurken daldan dala atlarsın. Cümleye başlarsın giriş ve gelişme olur sonuç olmaz.

Bunu karşınızda bir ikizler varken daha iyi anlarsınız. CÜmleye başlar sonucu beklersiniz nereye bağlaycak diye sonuca bağlamaz o an başka şey aklına gelir anlatır. siz beklersiniz bir yere bağlayacak diye orda kalır.

Ben bunu kendim yaparım fark ederim. Nerden geldim bu konuya derim kendime enteresan bir zihin yapım var. Garip şeyleri anımsar :KK60:

Benim burcum da ikizler.... yükselenimde başka... sezgileirm çok kuvvetlidir genelde içime doğan olur... değişkenliğim vardır ama biri bir şey yaparsa anında silerim merhametliyimdir okumayı severim konuşmayı sevdiğim insanlar olursa severim çok güzel şiiirler yazarım güzelde yazılar yazarım dürüstülükden hoşlanırım aptal yerine konmakdan hoşlanmam koyandan da hoşlanmam yalana gelemem şen şakrakımdır... başkalarının derdini kendime dert edinmekten gocunmam yardım manyagıyımdır hareketliyimdir el işini çok severim sanatsal şeylere bayılırım ama ev işlerini çoks evmem yaptım mıda tam yaparım... burcumu çok severim benim kzımda ikizlerdir arada bir ikimizinde ikizlerliliği tutar göresimiz gelmez birbirimizi :) hayatıma kolay kolay herkesi sokamam hemen güvenmem mutfakda iyiyimdir herşeyi yapabilirim zor demem gocunmam ama emrivaki ye gelemem :KK1::KK14::KK1:

bende ikizler burcuyumm :).. bır an da aklımda on milyon düşünce oluyo... bişey alıcaksam bı turlu karar veremıorum.. genelde sevgimiz elde edene kadar olur sonra sıkılırız:KK43:

Malesefki ikizlerin tum dengesizligini barindiriyorum :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim burcum da ikizler.... yükselenimde başka... sezgileirm çok kuvvetlidir genelde içime doğan olur... değişkenliğim vardır ama biri bir şey yaparsa anında silerim merhametliyimdir okumayı severim konuşmayı sevdiğim insanlar olursa severim çok güzel şiiirler yazarım güzelde yazılar yazarım dürüstülükden hoşlanırım aptal yerine konmakdan hoşlanmam koyandan da hoşlanmam yalana gelemem şen şakrakımdır... başkalarının derdini kendime dert edinmekten gocunmam yardım manyagıyımdır hareketliyimdir el işini çok severim sanatsal şeylere bayılırım ama ev işlerini çoks evmem yaptım mıda tam yaparım... burcumu çok severim benim kzımda ikizlerdir arada bir ikimizinde ikizlerliliği tutar göresimiz gelmez birbirimizi :) hayatıma kolay kolay herkesi sokamam hemen güvenmem mutfakda iyiyimdir herşeyi yapabilirim zor demem gocunmam ama emrivaki ye gelemem :KK1::KK14::KK1:

oğlak mı acaba yükselen :KK70: toprak grubu sanki

emir almaktan asla hoşlanmaz ikizler

bu arada müthiş kararlıyımdır..bir karar aldımsa uygularım vazgeçmem kesinlikle.... tabi akrepden kaynaklanıyor... merhametliyimdir ama.... kindarlığım vardır ANCAK ALLAH KORKUMDA çoktur.... bu yüzden ALLAH'ıma havale ederim....

Ay ben de ikizler burcuyum. Çoğu zaman insanların ilk duyduklarında önyargılarına maruz kaldım. Malum şu "çift karakterlilik" mevzusu. Ben şöyle ki dengesiz bi yapıya sahibim. Mesela şimdi gülüyorsam beş dakika sonra durup dururken ağlayabilirim. Belki stresten kaynaklı da olabilr bilmiyorum. Çok kıskancım hastalık gibi. Bir ara tedavi olmayı bile düşündüm. Ve aşırı hırslıyım. Bişeyi kafama koyarsam yaparım. Beğenirsem o benim olmalı derim ve olur :) çok inatçıyım valla kendi özelliklerim bunlar :))

İkizlerim ve çoğu özelliğini taşıyorum özellikle kararsızlık. Hiç bir zaman tek seferde karar veremem ve değişkenlikte var tabi bazen ben bile şaşırıyorum bu kadar karar değiştirmeme etraf ne desin:KK70:

:KK45:bende ikizlerim ve çok degişken yapım var saatim saatimi tutmaz çok kararsızım çok mantıklıyım ha bide eşim bu degişken ozelligimden rahatsz oda diyor saatin saatini tutmuyor diye sanki iki kişisin diyo hangisi sensin karar ver dyo

bende ikizlerim ve burcumu tamamen taşıyorum özelliklede karasızlık kısmını onumu alıyım bunumu alıyım ay yok şunu alıyım hayır hayır bu olsun :KK70:

Merhaba herkese
Yukselenim de ikizler olarak, ani çıkışlar, hava değiştiğinde sanki gökyüzü içimde ben değişiyorum. Sabırsızlık, kararsızlık, bazen aşırı heyecan... Işte genel ikizler. Bunlar olumsuzluklar tabi
Sevdimmi sanki dünyada bir o var. Eskiyen kazagimi bile atamam. Çok az şey sever sevdiklerimi korurum. Asla kayıtsızliktan hoşlanmam...

Selam sekerler bende dengesiz ikizler olarak aranizdayim.
Yukselenim basak.
Ikizler burcu yani sira planli calisirim yukselenden dolayi.
Hersey tiktak plana uymali. Sasmamali.
E bide temizlik hastasiyim.
Temizlik malzemeleri ilgimi ceker her yerde.

Ikizler diyince cogu sey bana uyuyor.
Duygusallik diyince baska ikizlere gore asiri duygusuzum galibA.
Agliyacagim tutsa sagimda oturan kisi agladigimi gormesin diye benim goz yasim sol gozumden akar.
Beyin nasil programlanmissa artik.

Kizlar ikizler inatmidir? Ben inadimdir ama burcumdanmi genlerdenmi onu bilmiyorum.
Sizde inatmisinz?

X