MAX FACTOR Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

max factor ürünleri için düşüncelerim şöyle: daha önce bir çok ürününü aldım çoğundan da memnun kaldım..elimde hala gözaltı kapatıcıları var ancak bittikten sonra birdaha asla max factor e elimi dahi sürmeyeceğim çünkü max factor'un p&g markasına ait olduğunu ve bu markaların biçare hayvanlar üzerinde binbir yolla test yaptıklarını öğrendim ve max factor olmasada olur, hiçbir marka vazgeçilmez değildir dedim...çünkü onlar "daha" olmak için milyonlarca hayvanı can çekiştirerek öldürüyorlar..bırak "daha"lısını almayıver, sen hacimsiz kirpiklere sahip olacaksın ama o ölmeyecek...kimin ne hakkı var, kim yarattı kim alıyor bu canı..almayın arkadaşlar...o begenmiş, bu kullanıyormuş vs'leri bırakın markanızı kendiniz seçin...

max factor ürünleri için düşüncelerim şöyle: daha önce bir çok ürününü aldım çoğundan da memnun kaldım..elimde hala gözaltı kapatıcıları var ancak bittikten sonra birdaha asla max factor e elimi dahi sürmeyeceğim çünkü max factor'un p&g markasına ait olduğunu ve bu markaların biçare hayvanlar üzerinde binbir yolla test yaptıklarını öğrendim ve max factor olmasada olur, hiçbir marka vazgeçilmez değildir dedim...çünkü onlar "daha" olmak için milyonlarca hayvanı can çekiştirerek öldürüyorlar..bırak "daha"lısını almayıver, sen hacimsiz kirpiklere sahip olacaksın ama o ölmeyecek...kimin ne hakkı var, kim yarattı kim alıyor bu canı..almayın arkadaşlar...o begenmiş, bu kullanıyormuş vs'leri bırakın markanızı kendiniz seçin...

$p_805_b.jpg
bende bu allığını aldım hiç memnun kalmadım rengi hiç çıkmıyor:26:

piyasanın pahalı markalarından biri olmasına rağmen ben iyisini alayım deyip max factorun nesini aldıysam pişman oldum. belki memnun olanlar da vardır bilemiyorum ama ben de ne rimelden ne fondotenden memnun kalmadım.

Max factor lasting performance fondotenini kullanıyorum sivilceli ve problemli bir cildim var her makyaj malzemesini kullanamıyorum ona rağmen herhangi bir sivilce yapmadı gayette güzel kapatıyor.

fondotenini kullanıyorum, kullandığım markalar içinde memnun kaldığım tek marka.cildimi rhatsız etmeden,doğal bir görüntü veriyor.

fondotenini kullanıyorum, kullandığım markalar içinde memnun kaldığım tek marka.cildimi rhatsız etmeden,doğal bir görüntü veriyor.

False Lash Effect rimelini kullanıyorum.. Çok güzel bir rimel. Kalıcı rujunu kullanmıştım ve ondanda memnun kalmıştım. Çok kaliteli bir marka

Ben de lasting performance fondötenini, creme puff pudrasını, fotoğraftaki allığını, false lash effect rimelini ve bi rujunu kullanıyorum. Yorumlarıma gelince fondötenini nadiren kullanıyorum bi sıkıntım olmadı şimdilik. Creme pufftan çok memnunum flormarın pudrası cildimde pürüzlük yapıyordu bu pudra cildimi gerçekten pürüzsüz yapıyor. Allığından çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim arkadaşların da dediği gibi ancak 3 kez sürünce rengi belli oluyor ve üzeri pütür pütür olmaya başladı. Rimelinden çok çoook memnunum, ben 5 aydır kullanıyorum şimdilik bi kuruma belirtisi yok kirpikleri gerçekten kıvırıyor ve belirginleştiriyor. Rujunun da sürülüşü harika, çok yumuşak ve pürüzsüz ancak çok kalıcı değil diye düşünüyorum

Geçtiğimiz günlerde Estee Lauder Double Wear fondöten almak için ......' e gittim.

Satış sorumlusu hatun Maybeline' in BB kremi ile Loreal' in hayalet rengindeki pudrasını almam için resmen mücadele etti benimle. Aldım ama canım çok sıkıldı.

Zaten açık tenliyim, pudrayı yüzüme sürünce tüm kanım çekilmiş gibi hissettim kendimi. Sanki parayı yolda buluyoruz :KK47:

Bugün Max Factor Lasting Performance 102 numaralı fondöten ile Creme Puff 05 Translucent pudra ikilisini aldım. Denedim renkler doğal ve canlı durdu ama tam anlamıyla ten makyajı yapmadığım için birşey söyleyemem.

Bu arada satış sorumlusu organik maddelerden yapılmış ürünleri olan bir markayı almam için hiç susmadan dakikalarca konuştu ama bu sefer ağına düşmedim.

Bildiğinden şaşmayacaksın ama şu hayvanlar üzerindeki deneyler çok canımı sıkıyor :44:

Geçtiğimiz günlerde Estee Lauder Double Wear fondöten almak için ......' e gittim.

Satış sorumlusu hatun Maybeline' in BB kremi ile Loreal' in hayalet rengindeki pudrasını almam için resmen mücadele etti benimle. Aldım ama canım çok sıkıldı.

Zaten açık tenliyim, pudrayı yüzüme sürünce tüm kanım çekilmiş gibi hissettim kendimi. Sanki parayı yolda buluyoruz :KK47:

Bugün Max Factor Lasting Performance 102 numaralı fondöten ile Creme Puff 05 Translucent pudra ikilisini aldım. Denedim renkler doğal ve canlı durdu ama tam anlamıyla ten makyajı yapmadığım için birşey söyleyemem.

Bu arada satış sorumlusu organik maddelerden yapılmış ürünleri olan bir markayı almam için hiç susmadan dakikalarca konuştu ama bu sefer ağına düşmedim.

Bildiğinden şaşmayacaksın ama şu hayvanlar üzerindeki deneyler çok canımı sıkıyor :44:

Kızlar bugün tam ten makyajı yaptım. Fondöten ve pudra yüzüme çok güzel oturdu. Uzun vadede alerjik reaksiyon oluşmazsa cildimde, bundan sonra bu ürünleri kullanacağımı düşünüyorum.

Bu arada Maybeline 02 Brown Jel eyeliner, Loreal far ve allık ile makyajımı tamamladım :KK12: Maybeline rimelimide ekleyeyim. Yalnız kirpiklerimi güçsüzleştirdiği konusunda endişelerim var :44:

Son düzenleme:
X