mamas papas bebek arabası kullanan varmı

sedenpek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2011
8
0
mamas papas urbo ve sola modellerinden birirni almayı düşünüyorum. aranızda bu bebek arabalarını alan yada araştıran varmı..

bu arabayı bende çok araştırdım. gerçekten çok şık bir araba. keisnlikle kalitesinde sorun yaşayacağını düşünmüyorum. biraz ağır ben o yüzden vazgeçtim. buggster marka travel sistem aldım. çok hafif.tabi daha kullanmadım o yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum diyemiyorum. inşallah pişman olmayız

aslında ağır değil şasesi sadece 5,5 kg. pusetli hali 9 kg. biçok arabaya göre çok daha hafif. senin aldığın arabaya bakmamıştım hiç bi bakayım.. tşk yorumun için.

Ben mamas papas ın armadillo modelini kullanıyorum ve cok memnunum . Tek elle acılıp kapanması ve cok agır olmayışı süper özellik.

mamas papas urbo ve sola modellerinden birirni almayı düşünüyorum. aranızda bu bebek arabalarını alan yada araştıran varmı..

ben urbo modelini kullanıyorum, genel olarak memnunum, pratik ve hafif bi model ama katlandığında çok da az yer kapladığını söyleyemem..

Ben o mesaji yazali 2 yil oldu hetalde. Ben de aldim urbo modelini. Kizim 2 yasinda kullaniyoruz bir problem yasamadik. Saglam kullanisli hafif ve şık bence. Tavsiye ederim alacak olanlara

Son düzenleme:
Bizde kullaniyoruz mamas papas urbo 2 modelini . Mor rwngini aldim ben inanilmaz şık. Bana göre ayni zamanda hafif ve kullanisli. Ikinci cocugum olmasina ragmen hic dusunmeden aldim ben.

X