Saç Rengi ve Saç Boyama Nevacolor boyayanlar paylaşalım......

frezya_05

☆ηαтυяα&#846
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
672
9
bayanlar marka konusunda arama yaparken her renk her marka farklı yerde çıkıyor isdediğim nevacolor boya kullanlar sorularımızı burda paylaşalım ben 6.35 çikolata karamel denedim çok memnun kaldım artık bu markadan vazgeçmem çünkü isdiğiniz rengi tam tutturuyor saçıda yıpratmıyor benim şaçlarım çok ince telli olmasına rağmen dolgun gösderdi sizler hangi renklerini denediniz denemek isdiyorsunuz sorun yaşadınızmı paylaşalım....

benim saçımı acayip kuruttu ya nemi kendine henüz gelen saçımı saçak gibi yaptı yine memnun kalmadım ben açıkçası.

Valla benimkinide çok kuruttu siyaha boyamıştım resmen keçe gibi oldu. Allahtan bakım yaptım turplu su falan düzeldi biraz. Palette ile boyayacağım artık koleston saçımı döküyor :/

ben ilk boyamı neva color la yaptım saçlarımı karamele boyadım ama çikolata karamel değildi unuttum simdi sayısınıda ama çok güzel oldu yine onunla boyucam :)) hiçte yakmadımm

ben ilk boyamı neva color la yaptım saçlarımı karamele boyadım ama çikolata karamel değildi unuttum simdi sayısınıda ama çok güzel oldu yine onunla boyucam :)) hiçte yakmadımm

büyük ihtimalle 7.7 karamel boyamısınızdır evet çok güzel bir renk çikolata karamel adı gibi bir ton koyusu oluyor akıncada aynı karamel zaten sizinkide sarımsı karamel oluyodur

büyük ihtimalle 7.7 karamel boyamısınızdır evet çok güzel bir renk çikolata karamel adı gibi bir ton koyusu oluyor akıncada aynı karamel zaten sizinkide sarımsı karamel oluyodur

aynen benimki sarımsı karamell olduu simdi diplerim geldi :KK70: diyorum acaba biraz daha koyusunumu yapsam

aynen benimki sarımsı karamell olduu simdi diplerim geldi :KK70: diyorum acaba biraz daha koyusunumu yapsam

evet bencede karamelin daha koyusu çikolata karamel nasıl tatlı bir ton oldu anlatamam bakır değil kızıl değil karamel değil hepsinden almış hoş bir kahve oldu 6.35 denemenizi tavsiye ederim çok koyu gelirsede yaza doğru tekrar 7.7 karamel boyarsınız:KK34:

hmmmmmsss bu renge yakın fotoğraf bulup paylaşırmısınız benimle ? 6.35 e yakın kendi saclarınız olabilir yada internetten heran boyayabilriim :KK70::KK70:D

hmmmmmsss bu renge yakın fotoğraf bulup paylaşırmısınız benimle ? 6.35 e yakın kendi saclarınız olabilir yada internetten heran boyayabilriim :KK70::KK70:D

ilk önce nevacolor 7.7 karamel saç renginin benzerliği akınca bu şekile benziyor
Eki Görüntüle 360591
buda 6.35 ile elde edilebilecek benzer bir ton benim boyadığım renk saçım böyle görünüyor suan
Eki Görüntüle 360592

arada hemen hemen 1 ton farkı oluyo sarı yansıma isderseniz açık kahve isderseniz bakır yansıma çikolata tonları tercih edin nevada suan piyasadada en çok renk seçeneği bulunan bi boya tüplerinin çeşitleri çok:KK34:

bende saçım röfleydi ve 7.0la 6.0ı karıştırıp boyadım nevacolorun gayet güzel kapattı ve tam istediğim renk oldu koyu olmadı kurutmadıda saçımı ben çok sevdimmmmm:KK16::KK16::KK16:

ben 2 seneye yakindir sadece neva color tüp boyalarindan kullaniyorum hem fiyati uygun hemde tam renkleri tutuyo bnce ben cogu rengi denedim ve memnun kaldim hatta bu ay 4.07 türk kahvesi rengini kullanicam koyulastiricam yani

kendime çok kızgınım nevacolor daha önce boyadım bin pişman oldum
gecenlerde burada bi yorum okudum gene aldım boyadım gene aynı matlık sertlik nefret ettim:KK53::KK53:
kolestonun üzerine yok :KK31::KK31:

kendime çok kızgınım nevacolor daha önce boyadım bin pişman oldum
gecenlerde burada bi yorum okudum gene aldım boyadım gene aynı matlık sertlik nefret ettim:KK53::KK53:
kolestonun üzerine yok :KK31::KK31:

bende koleston maduru oldum hep çünkü hem çok koyu bir renk çıkıyo hemde benim saçlarımı çok kurutuyo...boyanın sonuçlarıda saçın durumuna göre değişiyo bence neva benimkini hiç kurutmadı mesela ve gayet parlak.bide ben her hafta yağ bakımı yapıyorum belki onunda faydası oluyodur

renkleri çok güzel tutuyor ama benim saçlarımı çok kuruttu o yüzden bi daha alırmıyım bilmiyorum

ben 2 yıl önce neva color ateş kızılı rengine boyamıştım gayet güzel tutmuştu ama ilk yıkamada hemen akıyor, turuncumsu bir renge dönmüştü. sürekli aktığı için sık sık boyadım bu seferde çok kuruttu saçımı ve yıprattı uzun süre kırık saçlarla dolaştım.

hayatımda bir kere kullandım ve saçımı mahvetti keçe gibi yaptı hiç memnun kalmadım tavsiyede etmem aslaaaa
kolestondan ve diğer kaliteli markalardan vazgeçmeyin derimm

ben yıllarca neva color kullandım çok güzel oluyo rengi çikolata kahve boyuyodum hep..bi kere koleston aldım ilk yıkamada aktı tutmadı rengi..bi daha almam üstelik renkler olması gerekenden çok daha koyu:KK20:

bende koleston maduru oldum hep çünkü hem çok koyu bir renk çıkıyo hemde benim saçlarımı çok kurutuyo...boyanın sonuçlarıda saçın durumuna göre değişiyo bence neva benimkini hiç kurutmadı mesela ve gayet parlak.bide ben her hafta yağ bakımı yapıyorum belki onunda faydası oluyodur

kolestonun koyu düştügü dogru ama çok parlak oluyo nevacolor hiç iyi degil keçe gibi yapıyo saçı

herkes her boyadan memnun kalmayabiliyor zaten düz kahve siyah sarı kullanıyosanız saçınıza yarayanı alın sahsen ben karamelin güzel tonlarını lorealde palettede pek bulamadım neva ile tamm isdediğim tuttu saçımı kurutmadı aksine pamuk gibi dolgun yapdı ben boyarken içine biraz susam yağıda ekledim boyanın belkide o besledi:KK1:ama sonuçdan çok memnunum

kolestonun koyu düştügü dogru ama çok parlak oluyo nevacolor hiç iyi degil keçe gibi yapıyo saçı

ben röfleyken dip boyamı kolestonla kendim yapıyordum hep memnundum da açıkcası ama ne zamanki saçımı koyu kahveye boyadım nefret ettim kolestondan çünkü resmen simsiyah oldu ve ikinci yıkamamda saçım keçeleşti ben röfleyken bile saçımı taramakta zorlanmamıştım ama koyu kahvede resmen savaştım saçlarımla.Dediğim gibi her saçın özelliği farklı ve birine iyi gelen diğerine iyi gelmeyebiliyor malesef.Bende nevacoloru bu siteden duyum aldım kumrala boyicaktım ama kolestonun koyu tutacağını tahmin ettiğim için ne alacam diye kara kara düşünüyordum...aldım üç kutuyla boyadım ve istediğim gibi oldu ama daha öncede demiştim saçıma herhafta yağ bakımı yapıyordum ve saçlarımın durumu iyiydi

X