Saç Rengi ve Saç Boyama Nevacolor boyayanlar paylaşalım......

hani şöyle bişey vardır ya"pahalıysa iyi" geyiği:p yok öyle bişey ! dün kuzenimin 4cm dibi gelmiş saçını boyadık 8.1 küllü açık kumrala(tüp boya 3.45 tl. Tshop 'tan aldık ) ,ne bi tutunculaşma ne de acayip bi renk çıktı ortaya .Tamamen her yeri aynı renk oldu kendi saçları ve uçlarında ki boya aynı tuttu acayip memnun kaldık ...

kahve ve sarı tonları için doğr kesinlikle annemde karamel çikolata kullanıyo çok memnun ama ben kızılı kullanmaya cesaret edemiorum

1 tüp neva bal köpüğü ve yarım tüp koleston 11.1 30luk oksidanla karıştırdım sonuç

bikaç kere yıkadım henüz ama her yıkamada kızıllık azalıyo ben gayet memnun kaldım ama çok yumuşak bi şampuanım var onun da faydasını görüyorum live clean argan yağlı şampuan

saçlarınız çok güzel maaşallah, sizede çok yakışmış.şuanda sap sarı benim saçlarım, ben sizin saçınızın bi kaç ton koyusunu istiyorum bi kaç ay sonra, yukarıda var saç rengim, sizce kapatır mı acaba benim sarı saçlarımı?

Saçlarım koyu kahverengi ve daha önce hiç boyamadım acaba neva kumral ile boyasam ilk boyamada ne derecede bir farklılık görürüm ???????????

saçlarımdaki bakırlığı nasıl yok edebilirm peki ben karamel boyadım ama turunculuk var fotoğraflarda öyle gözüküyor neva color kumral açık yada koyu? hangisini kullansam turunculuklar gider

Saçlarım koyu kahverengi ve daha önce hiç boyamadım acaba neva kumral ile boyasam ilk boyamada ne derecede bir farklılık görürüm ???????????

Yanlış yazmışım kumral değil karamel olacaktı . Benim saç rengimde olup neva karamel deneyen var mı ?

Yanlış yazmışım kumral değil karamel olacaktı . Benim saç rengimde olup neva karamel deneyen var mı ?

çikolata karamelle 6.35 deneyin derim ama oksidanı 9 luk olsun mutlaka açmak için rengini orielsiz ancak 2 3 boyamada karamele döner saçlarınız

saçlarımdaki bakırlığı nasıl yok edebilirm peki ben karamel boyadım ama turunculuk var fotoğraflarda öyle gözüküyor neva color kumral açık yada koyu? hangisini kullansam turunculuklar gider

sadece kumral yada koyu kumralla boyarsanız turuncu görünüm gider oksidanda 6 lık olsun 9 kullanırsanız gene turuncu olur açıkda önermem çünkü sarılı turunculu yapabilir koyu kumral bile numarası 6 lı sanırım 5 ler koyudur siyah gibi olurilk boyamada ama çabuk akar nevacolorda orta renkleri 6 dan başlar 7 de dahil 8 den sonra açık kahve ve sarılar başlar

bu arada ben boyayalı sanırım 2 hafta oluyor 6.35 tüp boyayı 9 luk oksidanla aman koyu tutarmı korkusundan boyadım üstüne bide ilk aldatmaca rengi gitsin diye zeytinyağlı sabunla yıkadım iyi güzel hoşda benim isdediğim renkden çıkdı bakır kumral gibi oldu üstler açık uçlar koyu gibi duruyor hemen gttim 6.35 boyaya 6 lık oksidan aldım öyle boyayacağım ve sorun olmaz aman sizlerde yanlışlık yapmayın durduk yerde saçımın rengini açmışım ben 9 luk oksidanları sarı kumral renklerde saçınız koyu ve açmak isdiyorsanız kullanın hiç çikolata rengine 9 luk olurmu :KK1::KK1: bakır oldu saçlarım kahveliği gitti yani bilginiz olsun

ama yine yazıyorum nevacolor renklerde en başarılı boya katalogda nasıl görünüyorsa öyle çıkıyor aldatmacası yok:KK34::KK34:

çikolata karamelle 6.35 deneyin derim ama oksidanı 9 luk olsun mutlaka açmak için rengini orielsiz ancak 2 3 boyamada karamele döner saçlarınız

bende yazdım az önce benim doğal saçım kumral zaten çok koyu değil bide 9 lukla boyayınca saçı baya açdığını gördüm renginizi açmak için mutlaka oksidanlar 9 luk olmalı turunculuk kapatmak içinde 6 lık olmalı:KK34:

bende yazdım az önce benim doğal saçım kumral zaten çok koyu değil bide 9 lukla boyayınca saçı baya açdığını gördüm renginizi açmak için mutlaka oksidanlar 9 luk olmalı turunculuk kapatmak içinde 6 lık olmalı:KK34:

çook teşekkür ederim cevabınız için bir de acaba neva için saça rengini iyi veriyor yazılmış önceki yorumlarda 2 - 3 ayrı boyama yapsam oksidan kullanmaktansa olur mu işe yarar mı acaba ? Oksidan için pek iyi şeyler duymamıştım saçları yakıyor , turuncu ve kızıllık etkisi yapıyor vb . yorumlar görmüştüm . ?

sadece kumral yada koyu kumralla boyarsanız turuncu görünüm gider oksidanda 6 lık olsun 9 kullanırsanız gene turuncu olur açıkda önermem çünkü sarılı turunculu yapabilir koyu kumral bile numarası 6 lı sanırım 5 ler koyudur siyah gibi olurilk boyamada ama çabuk akar nevacolorda orta renkleri 6 dan başlar 7 de dahil 8 den sonra açık kahve ve sarılar başlar

ben bu oksidan ayarlamayı bilmiyorum yani oksidan dediğiniz açıcımı? boyanın yanında verilen acıcının hepsini icine bosaltmıstım ben.simdi aldığım kumralla acıcıyı nasıl ayarlasam ki palette önerdi bir arkadasım turunculuklarımın gitmesi icin palette açık kumral?

nevacolorla kardeşim boyadı saçını sonuç iyi güzelde 9 luk oksidan kullandı kahve rengine 1 haftada turuncu gibi oldu sanırım bu hatayı yapmamak lazım aman dikkat 7 ve üzeri boyalar için 9 luk 7 noya kadar boyalar için 6 lık kullanılmalı bugün kuaförede sordum nevacolor kullanıyo o kuaförde bırakın koyu olsun saç zaten akıcak 1 2 haftaya en güzel rengini vericek dedi 9 luk boyamayla turuncu olur diyince bende yazıyım buraya dedim çünkü 9 luk volumu daha yüksek saçın rengini açıyomuş aldığınız boyayla uymassada renkden renge girermişiz:KK1::KK1::KK1:

oksidanı nasıl ayarlıyoruz peki ben bakır karamele boyamıstım sacımı ve nevacolor boyanın yanında verilen acının hepsini döktüm yani yanlıs mı yapmısım? simdi o bakırlıklar gitsin diye bekliyorum sacımı boyayalı 3 hafta falan oldu o turunculuklar bakırlıklar gitsin istiyorum ne renge boyasam :/

oksidanı nasıl ayarlıyoruz peki ben bakır karamele boyamıstım sacımı ve nevacolor boyanın yanında verilen acının hepsini döktüm yani yanlıs mı yapmısım? simdi o bakırlıklar gitsin diye bekliyorum sacımı boyayalı 3 hafta falan oldu o turunculuklar bakırlıklar gitsin istiyorum ne renge boyasam :/

oksidanı ayarlamada bişey yok 1 tüp boyaya verilen şişenin hepsi karışdırılıyor önemli olan 6 lık yada 9 luk seçeneği dediğim gibi

1-7 no ile başlayan boyalar için 6 lık
7-10 no ile olan numaralar için 9 luk kullanın

bakırı kapatan kahvedir nevacolorun kahve tonlarından seçin 6 lıkda oksidan alın yanına zaten büyük ihtimal kozmetikçi 6 lık verir kardeşim aman koyuu olur 9 luk alıyım dedi ve saçları açıldı rengi hoşda olmadı

mesela çikolata kahvesi 6.7 no 6 lık oksidanla boyarsanız turunculuklar gidicekdir üstelik açık bir ton yani siyaha yakın olur diye korkmayın katalogdaki renkler doğru kutular yalan gerçekden katalogda çok güzel parlak duruyor çiko kahvesi

teşekkür ederim ben simdiki saclarımın fotoğrafını ve elde etmek istediğim saçın rengini sizlerle paylasmak istiyorum
yani boyamın koduna göre açıcı alıcam anladım :)
saçımın suan ki flashlı hali böyle fotoğrafta aynadan bakınca sarımsı tonda
$IMG_5899.jpg
istediğim renkte bu
Eki Görüntüle 366900

teşekkür ederim ben simdiki saclarımın fotoğrafını ve elde etmek istediğim saçın rengini sizlerle paylasmak istiyorum
Eki Görüntüle 366899
istediğim renkte bu
Eki Görüntüle 366900

canım sarı üstüne kumral boyasan bu renk elde edilebilir gibime geldi ama net bişey demiyeyim sen nevanın kumral tonlarına katalogla bakıpda kararını versen daha net olur ama açık kumral gibi bu renk

Eki Görüntüle 366899
istediğim renkte bu
Eki Görüntüle 366900

senin saç rengin neee??? şuanki haline bayıldımmm...nevacolor bence her renkte çok iyi tutuyor özellikle kumral ve kahvelerde tam oluyor ben küllü kumral boyuyorum kolestondaki yeşilliği nevacolorda olmuyor.. kızıllarıda iyi anneme boyuyorum :KK70: ucuz ama güzel boya

X