Tıkanık tüpler için brokoli kürü deneyen var mı?

123m

Guru
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2008
1.184
8
selam arkadaşlar bişey soracam inşallah deneyen vardır şu brokoli kürünü.i.saraçoğlu tüpleri tıkanık olanlar için önce soğan sonra brokoli kürü demiş .deneyen yapan varmı.yaparken değişik akıntı filan geliyormu.ben bu ay deneyecem inşallahh.umarım deneyen yaDA bu konuda bilgisi olan vardır.inşallah.

sanırım kimse brokoli kürü kullanmamış ben ilk miyim acaba.dün ilk günümdü içtim 1 saat sonra sağ böbrek tarafımda feci ağrı oldu hemen bol bol su içtim kıvrandım biraz 1 saat sonra geçti gece yatmadan önce içtim gene ağrı başladı sabahta aynısı olduuu.ne ilginçtirki ilk içişten bunlar nasıl oldu anlamadım zatennn.belkide bebnim böbrekte bayağı iltihabım vardı o gidiyordur.

gene kimse bişey yazmamış neyse yapacak kişilere ben öncü olayım ozaman.3 gün aramı verdim şimdi ikinci 7 günlük kürdeyimm bu seferde sol tüpümde resmen bıçak hissi varr hemde nasıl feci ama feci ağırdı korktum dünn.bugün ağrı geçti 2 küre başladığım günden beri akıntı var süreklii hemde şu sıralar yumurtlama akıntısına benizyor.ya yumurtlama günündeyim ki tükürük testim var orda eğrelti otları çıkmadı yada geçenki hafta brokoli böbreğime etkiledi bıçak oraya saplanıyordu şimdide kapalı olan sol tüpüme bıçak saplanıyor belkide açıyordur.inşallah açılıyordur.

canım i.saraçoğlunun sayfasında var ama orda tıkanık tüp dememiş sadece soru cevap kısmında demiş.
200 gr brokoliyi yarım litre kaynamış suya atacaksın 5 dakika kısık ateşte haşlayacaksın kapalı olacak kapın sonra altını kapatıp ılımasını bekleyeceksin bu arada kapağı açma bence.ılıdıktan sonra günde 3 defa aç karnına içeceksin.ama içtikten 20 dakka sonra bişey yemeyecekmişsin su içebilirmişsin.

gene kimse bişey yazmamış neyse yapacak kişilere ben öncü olayım ozaman.3 gün aramı verdim şimdi ikinci 7 günlük kürdeyimm bu seferde sol tüpümde resmen bıçak hissi varr hemde nasıl feci ama feci ağırdı korktum dünn.bugün ağrı geçti 2 küre başladığım günden beri akıntı var süreklii hemde şu sıralar yumurtlama akıntısına benizyor.ya yumurtlama günündeyim ki tükürük testim var orda eğrelti otları çıkmadı yada geçenki hafta brokoli böbreğime etkiledi bıçak oraya saplanıyordu şimdide kapalı olan sol tüpüme bıçak saplanıyor belkide açıyordur.inşallah açılıyordur.

Bende hic boyle bir sey duymadim ama sen pozitif sonuc alirsan yazarsin bizde senden ogrenmis oluruz:KK34: sifa olsun ...

yanlız şu var benim diğer tüp tıkanıkmı bilmiyorum.rahim filminde sağ tüp göründü ama sol hiç ama hiç görünmedi rahim sağa çok yatık ya altta kaldı sol tüp yada hiç yok yada tıkanık dedi.bende tıkanıklık ihtimaline karşı yapıyorum.i.saraçoğlu soru cevap kısmında yazmış bende birebir telle görüşmeye çalışıyorum kendisi ile bakalım ne diyecek.

yanlız şu var benim diğer tüp tıkanıkmı bilmiyorum.rahim filminde sağ tüp göründü ama sol hiç ama hiç görünmedi rahim sağa çok yatık ya altta kaldı sol tüp yada hiç yok yada tıkanık dedi.bende tıkanıklık ihtimaline karşı yapıyorum.i.saraçoğlu soru cevap kısmında yazmış bende birebir telle görüşmeye çalışıyorum kendisi ile bakalım ne diyecek.[/QUOTE

arkadaşım mrb.
bende araştırma yaptım bu kür ile ilgili senin bulduğun soru cvp kısmında bulup İS aradım. kendisi ile görüştüm. bana dediki soğan kürü ve brokoli kürünü uygula. birde destekleyici bitkisel bir şey varmış anladığım kadarı ile çay var ondan gönderiyoruz sana dedi. ama bu 4 aşamadan oluşacak dedi. ilki 2,5 ay sürecek dedi.hamile kalırsan diğer aşamalar gerek yok dedi. kalmazsan aşama aşama çözeriz bunu dedi.
sonra çay 214 TL imiş. bende alamadım açıkcası bide içeriğini bilmediğim için içmek istemedim. ayrıca şuan dış gebelik geçiriyorum halen. iğne vurulmuştum. etkileşim yapar diye de düşündüm. Ama soğan kürüne başladım adetimin 10. gününde başladım. sonra aynen sitede yazdığı gibi devam edeceğim.
sende durumlar nedir. var mı bir farklılık? benimle paylaşırsan durumunu sevinirim.
sevgiler.

yanlız şu var benim diğer tüp tıkanıkmı bilmiyorum.rahim filminde sağ tüp göründü ama sol hiç ama hiç görünmedi rahim sağa çok yatık ya altta kaldı sol tüp yada hiç yok yada tıkanık dedi.bende tıkanıklık ihtimaline karşı yapıyorum.i.saraçoğlu soru cevap kısmında yazmış bende birebir telle görüşmeye çalışıyorum kendisi ile bakalım ne diyecek.[/QUOTE

arkadaşım mrb.
bende araştırma yaptım bu kür ile ilgili senin bulduğun soru cvp kısmında bulup İS aradım. kendisi ile görüştüm. bana dediki soğan kürü ve brokoli kürünü uygula. birde destekleyici bitkisel bir şey varmış anladığım kadarı ile çay var ondan gönderiyoruz sana dedi. ama bu 4 aşamadan oluşacak dedi. ilki 2,5 ay sürecek dedi.hamile kalırsan diğer aşamalar gerek yok dedi. kalmazsan aşama aşama çözeriz bunu dedi.
sonra çay 214 TL imiş. bende alamadım açıkcası bide içeriğini bilmediğim için içmek istemedim. ayrıca şuan dış gebelik geçiriyorum halen. iğne vurulmuştum. etkileşim yapar diye de düşündüm. Ama soğan kürüne başladım adetimin 10. gününde başladım. sonra aynen sitede yazdığı gibi devam edeceğim.
sende durumlar nedir. var mı bir farklılık? benimle paylaşırsan durumunu sevinirim.
sevgiler.

canım sanırım hamilesin. işe yaradımı kürün ben de denemek istiyorum da bu ay.

sanırım kimse brokoli kürü kullanmamış ben ilk miyim acaba.dün ilk günümdü içtim 1 saat sonra sağ böbrek tarafımda feci ağrı oldu hemen bol bol su içtim kıvrandım biraz 1 saat sonra geçti gece yatmadan önce içtim gene ağrı başladı sabahta aynısı olduuu.ne ilginçtirki ilk içişten bunlar nasıl oldu anlamadım zatennn.belkide bebnim böbrekte bayağı iltihabım vardı o gidiyordur.

inşallah bu mesajımı okursun.bu brokoli kürünü nasıl yaptın sonucun ne oldu yazar mısın canım.bana sol tüp tıkanmış dediler daha önce yoktu moralim sıfırın altında.

kızlar konuya en son 2 ay önce yazılmış. bende şimdi buldum bu topiği. acaba 2 aylık sürede deniyen olmaıdmı???? ben denemk istşyorum ama bugün adetimin 10. günü yarın başlamak istiyorum...

Ben 1-1,5 ay kadar önce denedim ilk 15 günden sonra kistim olduğunu öğrenince bıraktım. İşe yarıyor mu bilmem ama fibriyokistlere iyi gelidği kesin iki aydır adet zamanında göğüslerim ağrımıyor... Bir daha denemek istiyorum ama ocakta tüp bebek tedavisine başlayacağım.Gerek kalmaz inşallah...

ben geçen yıldan beri buralardayım ilk tüp bebeğimi 4,5 aylık kaybettim,geçen yılda 2 kere tüp bebek tedavisi yaptırdım uyuz yerler şansıma çıktı.Şimdi yine geldim bu araştırdımki tüpleri tıkalı olanlarda hamile 3 kişi buldum biri 4 yıllık,diğeri 6 yıllık hııı birde 10 yıllık evli arkadaşlar hamiş olmuşlar(tabi onlar rahim filminde sonra olan var,yada kendiliğinde olanlar var)(umut işte):KK54: bende şimdi ne olursa olsun ilk soğan kürünü denicem benim aslnda sadece sorunum tüp tıkalı yumurtlama adet sorun yok çok şükür bakalım yine buralarda bebişimle güzel haberlede olurum inşallah...

merhaba arkadaşlar ben brokoli kürünü bir defa uyguladım sonrada bıraktım o dönemde felaket akıntım oldu. demek ki iç kısmı temizliyor dedim ama böbreğime de arada ağrı girdi diye korkmadım desem yalan olur. sanırım brokoli böbreği de temizliyormuş sonradan öğrendim. daha sonra ne soğan uyguladım ne brokoli ne ilaç offf boş ver ya dedim kafamı dinleyeceğim artık sıkıldım dedim ve o ay hamile kalmışım haberim bile yoktu. sezeryan oldum meğer benim tüplerde sorun yokmuş. rahmin bir tarafı az gelişmiş sanırım ondan hamile kalamıyordum. ama çok şükür ki ALLAHIMA bana dünyalar güzeli bir bebek nasip etti. ama bir o kadarda mızmız çok nazlı çok nazlı.eee bu kadar beklersem tabi ki nazlı bir bebek gelir :)))))
DARISI İSTEYEN BÜTÜN HERKESE İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH.ALLAH HERKESE BU DUYGUYU TADDIRSIN İNŞALLAH.ALLAH KİMSEYE EVLAT HASRETİ VE EVLAT ACISI TADIRMAZ İNŞALLAH.

merhaba arkadaşlar ben brokoli kürünü bir defa uyguladım sonrada bıraktım o dönemde felaket akıntım oldu. demek ki iç kısmı temizliyor dedim ama böbreğime de arada ağrı girdi diye korkmadım desem yalan olur. sanırım brokoli böbreği de temizliyormuş sonradan öğrendim. daha sonra ne soğan uyguladım ne brokoli ne ilaç offf boş ver ya dedim kafamı dinleyeceğim artık sıkıldım dedim ve o ay hamile kalmışım haberim bile yoktu. sezeryan oldum meğer benim tüplerde sorun yokmuş. rahmin bir tarafı az gelişmiş sanırım ondan hamile kalamıyordum. ama çok şükür ki ALLAHIMA bana dünyalar güzeli bir bebek nasip etti. ama bir o kadarda mızmız çok nazlı çok nazlı.eee bu kadar beklersem tabi ki nazlı bir bebek gelir :)))))
DARISI İSTEYEN BÜTÜN HERKESE İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH.ALLAH HERKESE BU DUYGUYU TADDIRSIN İNŞALLAH.ALLAH KİMSEYE EVLAT HASRETİ VE EVLAT ACISI TADIRMAZ İNŞALLAH.

ne güzel ya inş benmde isteyen herkesinde olur brokoli kürünü nasıl yaptın bi anlatır mısın canım:nazar:

tatlım geçmiş zaman tam hatırlamıyorum.ama İbrahim saraçoğlunun sitesi var orda brokoli kürü diye anlatmış tam olarak onu uyguladım

Taze ve koyu yeşil renkli olan brokoliden yaklaşık 200-250 gram alınız ve kaynamakta olan yarım litre klorsuz suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte altı dakika haşlayınız. Altıncı dakikadan sonra ocaktan indiriniz ve ağzı açık olarak ılımaya bırakınız. Yarısını sabah kahvaltısından yirmi dakika önce aç karnına, diğer yarısını da öğlen yemeğinden yirmi dakika önce aç karnına içiniz. Yirmibir gün boyunca her gün taze hazırlanıp içilmesi gerekir. Haşlama suyu içerisindeki haşlanmış brokoliyi tüketme zorunluluğu yoktur. Arzu edilirse tüketilebilir. Duruma göre zaman zaman kür tekrar edilebilir.

Not: Eğer fibrokistler iki yıldan fazla mevcutsa, bu takdirde uygulanacak brokoli kürü şöyle olmalıdır:

2 x 21U + 3A

21 gün uygulama + 3 gün ara + 21 gün uygulama

= Toplam 42 günlük kür

Bu formülün anlamı şudur: İki kez yirmibir gün uygulanıp, her yirmibirinci günün sonunda üç gün ara verilecektir. Toplam kırkiki gün uygulanacaktır. Her yirmibir günün sonunda verilecek olan üç günlük ara uygulama süresine dahil değildir. Bu kür tamamlandıktan sonra şikâyetin durumuna göre dönem dönem (yılda iki-üç kez) uygulanır.

Dikkat:

Hormonlu ve transgen tohumdan elde edilen brokoliyi bu amaçla kullanmayınız. Satın alacağınız brokolinin taze ve diri olmasına dikkat ediniz. Sararmış olan brokoliyi satın almayınız. İhtiyacınız olan yirmibir günlük brokoliyi 200-250 gramlık porsiyonlar halinde derin dondurucunuzda saklayabilirsiniz. Derin dondurucuda sakladığınız brokoli altı ay boyunca etkin özelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Kürü uygulayacağınız yirmibir gün boyunca uzun ara vermemeniz gerekir. Bu nedenle ihtiyacınız olan yirmibir günlük brokoli miktarını stoklamanızı öneririm.

Dikkat:
Bu kürü uygularken kahve, çikolata, ceviz (tazesi veya kurusu), portakal, portakal suyu ve taze beyaz üzüm tüketilmemelidir. Hormon içerikli ilaçların fibrokistleri ve rahimde gelişen miyomları daha da büyüttüğünü unutmayınız. Bu konuda hekiminizin görüşünü alınız.

kızlar üstünden yıllar geçmiş ben bu topik açıldığında daha yeni lise çağındaymışım :) şimdi 10 aylık evliyim ve çok bebek istiyoruz 4 aydır korunmasız ilişikimiz var ama hala hamile kalamadım çevremden bebek haberleri aldıkça üzülüyorum. hormon testlerim lh fhs e2 hepsi temiz çıktı doktor 4 ay kısa bir süre en erken 6 ay sonra başlar bebek tedavisi dedi :KK43: 6 ay da olamzsa sebebi ne olabilir dedim belki tüplerin tıkalıdır dedi. kızlar ben ilişki sonrası belimin altına yastık koyup en az yarım saat belkiyorum ona rağmen olmaığı iiçin bende tüplerimden şüphelendim ama hsg çektirmekten çok korkuyorum brokoli küre denesem mi ?tıkılı ise faydası olur mu ?

Ben brokoli kürüne başladım bu şekilde tüpleri açılan çok bense kürü tam yapamadım tüpler açıldımı bilmiyorum ama farkettim de meme de olan sertlikşer yok oldu birde belim dizlerim kireçlenmiş gibi kemik ağrılarım geçti adet olurken ağrılarım da soğan kürüyle geçti

X