Bulaşık Makineleri Bulaşık makinesi deterjanı tavsiyesi

finish powerball kullandım camlar matlaşmaya başladı fairy aldım ilk kullanımda parlamaya başladılar ama amway gibi onunda fiyatı bayağı yüksek
pril sıvıyı denicem

Pril sıvıda işin uzmanı, annemde onu kullanıyor..:KK52::KK35:

arkdaşlar bende fairy kullandım ama hiççççççççç memnun kalmadım. bardaklarım mahvoldu ve bi koku oluştu. ama bakıyorumki fairyden memnun çoğu kişi. acaba makinamdamı bişey var diye düşündüm şimdi.

hepsini denedim
fairi hariç hayatta okadar para vermem deterjana bence resmen soygunculuk
elde yıkama deterjanını kullanıyorum memnunum ama makina için almadım
ilk zamanlar pirilden şaşmadım tuz kullanmıyorum ben makinamda bardaklarımda hiç çizilmedi
galgonitten pek memnun değildim sıvı deterjanı süper ama oda ekonomik değil hemen bitiyor gibi geldi bana
bingo güzel hem tabletini hem tozunu kullandım
şu anda kullandığım ise bimin toz deterjanı süper yıkıyor fiyatı 2.55 tl:KK1:

buarada arap sabunu çamaşır sodasıda kullandım ben
ama olmuyor arkadaşlar öyle bir çıkıyor bardaklar su içemezsiniz
buğulu beyaz kalıntı bırakıyorlar

son dönem çıkan A enerji sınıfı bulaşık makinesi kullanıyosanız, makine de tablet asla kullanmayın çünkü makine enerji tasarrufu için az su kulllandığından iyi durulanma olmuyo, jel deterjan kullanın ama onu da gayet az kullanın o da durulanmıyo yoksa, makinenizin deterjan gözünün ilk çizgisini asla aşmasın, çok kirliyse bulaşıklar biraz daha yüksek derecede yıkamayı deneyin, kirleri yumuşatan her zaman sıcak sudur deterjan değil!..

deterjan sonuçta kimyasal bi şey ve iyi durulanmazsa bulaşıkların üzerinde kalıntı bırakabilir siz de farkında olmadan tabaklarla bardaklarla birlikte sabun yer içersiniz evin her bireyi gibi...

fazla deterjan fazla temizlik değildir asla, kararında konması lazım, ama yüksek ısıda yıkayın ona bi şey demem... naçizane fikrim, ben böyle yapıyorum + makineye bulaşığı yerleştirmeden evvel mutlaka musluk suyu altında çalkalıyorum, yoksa öyle kirli koyunca makeneye makine zamanla çok pis bi koku oluşturuyo ve bu koku bardak, çanak, tabağa siniyo:KK43:((

arkadaslar bulasık makınasına bırazcık sırke döksek olurmu acaba???hanı camasır suyu dökmektense sırke döken varmı

bütün deterjanları denedim dünya para verdim hep çizik yemek kalıntısı oldu.
şimdi bayadır bim in tabletini kullanıyorum çook ama çok memnumun pırıl pırıl çıkıyor bulaşıklar
fiyatıda uygun 10 lira 50 tablet var içinde

Arkadaslar saglıgınızı düşünüyorsanız kimyasal deterjanlardan vazgeçmelisiniz . Ben ecosert belgeli bitkisel organik Ersag marka bulaşık deterjani kullanıyorum hem cok ekonomik 1 yıla yakin kullanılıyor hem de cok cok cok sağlıklı.

ben tam 2,5 sene deterjan arayışından sonra bimin toz deterjanında karar kıldım. 1 yıldır da çok memnunum. daha önceleri kesinlikle verim alamadığım makinam şimdi tertemiz yapıyor. kesinlikle tavsiye ederim arkadaşım :KK16:

fairy platinum tablet mükemmel pırıl pırıl yapıyor bulaşıkları:KK34:

merhaba hanımlar:KK3:....benım deterjanım toz finish.....bardaklarım tertemiz cıkmıyor:KK19:....acaba neden? memnun oldugunuz deterjanları paylasır mısınız?

bende ilk olarak finish kullandım memnun kalmadım bir iki sefer deterjanımın tamamı erimedi bende fairy platinium aldım ve çok memnunum.ama tk bir şikayetim var bıçaklarımda özellikle pas lekesi kalıyor sadece bıçaklarda ama normal bıçaklar tamam iyi olmayabilir ama çatal takımının bıçakları hisarın ki onda neden kaldı çözemedim bununla alakalı bir fikri olan varm mı??
:KK37:

banada yardım edin çıldırcam bu konuda benimde bulaşıklarda hep deterjan kokusu kalıyor
yıkadıktan sonra tekrar çalkalamak zorunda kalıyorum tablet kullanıyorum hepsi var içinde
tuz ve parlatıcı kullanmıyordum ondan dediler onlarıda kullanmaya başladım sonuç yine aynı
ilk zamanlarda deterjan bulaşıkların üzerinde erimemiş bir şekilde kalıyordu yarısını kırıp atıyorum şimdide koku var
yavvv çokk dertliyim bu konuda yardım edin birde bosch ya o kadar para verip güzel diye alıyoruz annemin ariston harika yıkıyor:KK43::KK43:

Makinemden mi deterjanlardan mi bilmiyorum ama bulasik kabusum oldu,elde yikasam daha iyi,zaten sudan gecirip koydugum bulasiklarin makineden hala kirli cikmasindan biktimmm:KK17:

ya ben bunuda kullandım oda koku yapıyor nasıl kurtulcam bu kokudan bulaşık makinası kokusuda kullanıyorum
ama benim derdim bulaşıklardaki deterjan kokusu:KK43:

deterjan kokusundan şikayetçiyseniz önce o makine kokusunu çıkarıp atın onlar çok keskin bir koku bırakıyor
parlatıcı gözünede elma sirkesi koyun tablet yerinede ya toz yada jel deterjan kullanın ama o kokudan kurtul önce

Merhaba arkadaşlar,
ben de bosch bulasık makinası aldım, içinden finish quantum çıktı, çeyizden çıkanlar yağsız ama durmaktan kötü oluyor onları yıkadım partlattı. kireç önleyici bi aparat taktırdık biz makina kurulurken. arkadaslarım da sıvı deterjan öneriyor. bense o quantum tabletlerden alacaktım ama kafam karıstı, sizce ne almalıyım. camların çizilmesini istemiyorum.. sıvı mı tablet mi... bu kullandığım tabletler paketiyle konulanlardan ....:KK42:

Bence sıvı olsun kuru ilaç olanı yaşlı ve emekli teyzenin dediğine bakarsan kuru olanlar karın ağrısı yapıyormuş ondan sıvı kullanmaya başlamış ben daha yeni aldım ondan pek deneyimim yok ama markasından ve kaitesinden memnunu arçelik benim ki
Başka tavsiye edebileceğiniz deterjanlar varmıdır ?

X