Şampuan ve Saç Kremleri Gliss Sampuan ve Saç Kremi Kullananlar Buraya

gliss ultimate repair denedim siyahlı olan üzerinde kuru saçlar için yazıyo ama saçlarımı kuruttu anlamadım neden öyle oldu beğenemedim kara listemde hatta sadece şampuanını kullandım bu arada kremi vb hariç set halinde kullansam işe yararmıydı acaba off bilmiyorum

Harika bi şampuan.
Saçlarım ince telli ve belimde. Bakımı çok zor.
Onlarca şampuan denedim bu güne kadar.
Elidor,blendax,head and shoulders,dove,elseve,clear,pantene,bioblas,otacı hepsini denedim.
Taa ki elime bu şampuan geçene kadar.
Şampuan değiştirmeye karar vermiştim ve sanırım şişesi dikkatimi çekti, aldım
İyiki de almışım.
Saçlarımı ipek gibi yaptı yumuşacık. Ve o kadar harika bi kokusu varki 2 gün kalıyor
Şimdilik ben şampuanımı buldum. :KK70::KK16:
Selam benim de saclarim cok ince telli ve yagli hala mutlu musun sampuaninla ? Bende almayi dusunuyorum

gliss siyah renk sampuanı ile boyalı saclar ıcın olan kırmızı süper

Ben kaşmir olanını kullandım memnuniyet oranim %70
Parlaklik için olanini kullandim %50
Altın sarısı olan rengini kullandim %55
Siyah serini maske ve saç kremi %40

kızlar total repair 19 şampuana başladım daha bir hafta oldu 3-4 kere felan kullandım ama inanılmaz saç dökülmesi yaptı acaba alışma sürecindemidir sizdede böyle bişey oldu mu ne yapsam bilemedim :KK12:

kızlar total repair 19 şampuana başladım daha bir hafta oldu 3-4 kere felan kullandım ama inanılmaz saç dökülmesi yaptı acaba alışma sürecindemidir sizdede böyle bişey oldu mu ne yapsam bilemedim :KK12:
benim geçen sene kullandığım total repairle şimdi kullandığım total repair arasında dağlar kadar fark var.. geçen sene bu şampuanın içeriğini incelediğim de vanilin vardı içeriği azdı denizden çıktıktan sonra sadece şampuanla bile inanılmaz yumuşak oluyordu saçlarım.. 4 gün önce aldım watsonsdan gliss total repair 3 kez kullandım ilk yıkamadan itibaren saçlarımı inanılmaz döktü ve eskisi gibi yumuşatmıyor saçlarımı.. içeriğini inceledim de vanilin yok artık hatta sanki başka bişiler eklenmiş gibi daha bi çoğalmış içeriği bi değişiklik olduğu belli anlamıyorum niye sürekli içeriğini değiştirirler ki benim için gliss de bitmiştir artık :KK12:

Son düzenleme:
benim geçen sene kullandığım total repairle şimdi kullandığım total repair arasında dağlar kadar fark var.. geçen sene bu şampuanın içeriğini incelediğim de vanilin vardı içeriği azdı denizden çıktıktan sonra sadece şampuanla bile inanılmaz yumuşak oluyordu saçlarım.. 4 gün önce aldım watsonsdan gliss total repair 3 kez kullandım ilk yıkamadan itibaren saçlarımı inanılmaz döktü ve eskisi gibi yumuşatmıyor saçlarımı.. içeriğini inceledim de vanilin yok artık hatta sanki başka bişiler eklenmiş gibi daha bi çoğalmış içeriği bi değişiklik olduğu belli anlamıyorum niye sürekli içeriğini değiştirirler ki benim için gliss de bitmiştir artık :KK12:
ben içine biraz bal ekledim en azından şimdi dökmüyor cnm eskisi kadar biraz kullanıcam bakalım 1 ay felan olmazsa değiştiririm cevabın için tşkler :KK15:

ben içine biraz bal ekledim en azından şimdi dökmüyor cnm eskisi kadar biraz kullanıcam bakalım 1 ay felan olmazsa değiştiririm cevabın için tşkler :KK15:
Ben bugünde kullandım da yine aynı döküyor saçlarımı :110:
Elidor alıcam yine çam terebentin katıp kullanıcam miss gibi :KK19:

Ben bugünde kullandım da yine aynı döküyor saçlarımı :110:
Elidor alıcam yine çam terebentin katıp kullanıcam miss gibi :KK19:
bende elidor dan memnun olan hiç kimseyi duymadım cnm hatta şöyle bi duyum almıştım en çok kimyasal elidorda oluyormuş

bende elidor dan memnun olan hiç kimseyi duymadım cnm hatta şöyle bi duyum almıştım en çok kimyasal elidorda oluyormuş
Bende burda okudum şahsen elidor için kötü olduğuna dair yazıları aksine benim çevremde de memnun kalmayan yok herkes çok memnun bisürü kullandığım ürünler oldu kepek yaptı saç derimde yara çıkardı.. ama en çok elidordan memnun kaldım uzun süreler kullandım ne kepek ne saç derimde yara çıkardı saçlarımı dökmüyor tam tersi gürleştiriyor bebek saçlarım elidor sayesinde çıktı ben çok memnunum canım demekki her ürün herkese iyi gelmiyor

Son düzenleme:
Bende burda okudum şahsen elidor için kötü olduğuna dair yazıları aksine benim çevremde de memnun kalmayan yok herkes çok memnun bisürü kullandığım ürünler oldu kepek yaptı saç derimde yara çıkardı.. ama en çok elidordan memnun kaldım uzun süreler kullandım ne kepek ne saç derimde yara çıkardı saçlarımı dökmüyor tam tersi gürleştiriyor bebek saçlarım elidor sayesinde çıktı ben çok memnunum canım demekki her ürün herkese iyi gelmiyor
aynen öyle cnm kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor bende şu yaşa geldim daha hayatımın şampuanını bulamadım bakalım denemeye devam :KK15:

en son gratisten 1 alana 1 bedava kampanyasından 8-9 lira gibi bi fiyata 600ml boyalı saçlar ve yağlı saçlar için onarım şampuanını aldım galiba senelerdir vazgeçemediğim tek şampuan gliss :)

bu markanın şampuanları yaramıyor bana nedense ...
siyah serisini, cashmere olanı ve düzleştirme etkili olanlarını denedim....
mor seri şampuanın içine tutkal
koyulmuş gibi yapıştıyordu saç diplerimi diğerleri de ağırlaştırdı ki saçlarım kurudur...
bir daha şampuan olarak asla
denemeyeceğim bir marka..
Aynen benim saçlarımada yaramıyor bu markanın sampuanları ve ürünleri. Sanırım saç tipi/yapımız aynı. Glissin 2 serisini denedim, kırılma karşıtı ve 10 tabakasına kadar onarım olanını ilki belki kırılmalara karşı güç vermiştir ama yumusatma yapmamıştı, oysa annem kullandığında saçlarını fazlasıyla yumusattığını söylemişti. Şuan kullandığım 10 tabakasına kadar onarım olanı yani mor rengi olan dedigin gibi aynı tutkal varmış gibi yaptı saclarımı birbirine yapıştırdı sürekli dolaşıyor çok sert oldu bu zamana kadar saçda ağırlaşma nasıl bir şey diyordum simdi ufak ufak ağırlaşmalar hissediyorum sacımda yani o derece kötü yaptı ama bitirmek zorundayım belki saçım alışma sürecindedir bilemiyorum çünkü ilk kullandığımda saçım rezaletti ağlayacaktım nerdeyse ama gittikçe saçımı yumusatmaya basladı o da zaten standart sacın sampuana alışması durumu. Hele çıt çıt saçlarım vardı baya da uzun, onları ilk kez o sampuanla yıkamıştım uzun zamandır saçları takamıyorum o derece yanı siz düşünün gerisini. Herneyse sana sormak istedigim sen sacın için hangi ürünleri kullanıyorsun sampuan sac kremi olarak belki senin sacına iyi gelen benimkine de iyi gelebilir o yuzden soruyorum.

X