Şampuan ve Saç Kremleri Gliss Sampuan ve Saç Kremi Kullananlar Buraya

xxhilxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2012
198
2
Gliss'in şampuanlarını ve saç kremlerini kullanıp memnun kalmayan kimse duymadım.
Benim son şampuan seçimim oldu ve kokusu dışında çok memnunum.

Herkes kullandığı çeşitini ve neden memnun olup olmadıgını yazabilir mi acaba :))

Ben kullandığım ; Total Repair / Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin

bu markanın şampuanları yaramıyor bana nedense ...
siyah serisini, cashmere olanı ve düzleştirme etkili olanlarını denedim....
mor seri şampuanın içine tutkal
koyulmuş gibi yapıştıyordu saç diplerimi diğerleri de ağırlaştırdı ki saçlarım kurudur...
bir daha şampuan olarak asla
denemeyeceğim bir marka..

Pembesini kullandım bir ara. Yumuşacık yapmıştı saçlarımı. Ama siyah saç maskesinin hiçbir etkisini görmedim boşuna paranızı ona vermeyin derim.

Yeni aldım pembe olan durulanmayan serumu .ışıl ışıl yapyor saçları.

pembesini kullanmadım duruluyarak mı kullanıyo canım ?

bu markanın şampuanları yaramıyor bana nedense ...
siyah serisini, cashmere olanı ve düzleştirme etkili olanlarını denedim....
mor seri şampuanın içine tutkal
koyulmuş gibi yapıştıyordu saç diplerimi diğerleri de ağırlaştırdı ki saçlarım kurudur...
bir daha şampuan olarak asla
denemeyeceğim bir marka..

hiç kullanmadım siyahını ve morunu belki sana fayda etmemiştir. şuana kadar glissden şikayet ettiğini duyduğum bitek sen cıktın :)

Pembesini kullandım bir ara. Yumuşacık yapmıştı saçlarımı. Ama siyah saç maskesinin hiçbir etkisini görmedim boşuna paranızı ona vermeyin derim.

pembesi ışıltı veriyo dimi ?

Ben önceden sarısını(kolay kırılan uzun saçlar için) kullandım memnundum. Şimdide düzleştirme etkilisini kullanıyorum ne bi yararı var ne bi faydası. Bu bitince tekrar sarıya döneceğimm

Color Protect Boyalı saçlar için olan şampuanını kullanıyorum
Kokusunu çok beğendim,genel olarak glissden memnunum
Önceleri saçımı sertleştirdiğini düşünmüştüm ama sanırım kullandığım banyo sonrası saç açıcı spreyden kaynaklanıyor bu
Spreyi kullanmayı bıraktım eski haline döndü saçlarım

kırmızı saç kremını kullanıyorum ama kucucuk bana 2 hafta yetıyor 10.tl pahalı gelıyor bana:KK9::KK9:

kırmızı saç kremını kullanıyorum ama kucucuk bana 2 hafta yetıyor 10.tl pahalı gelıyor bana:KK9::KK9:

watsonsda indirimde olması lazım bu sıralar :)

Önceleri saçımı sertleştirdiğini düşünmüştüm ama sanırım kullandığım banyo sonrası saç açıcı spreyden kaynaklanıyor bu

Evet boyalı saçlar için olanının kokusu cok guzel :) Saç acıcı spreylerde genel olarak oluyo sanırım o sorun. Kardeşime kullanıyorum o an için açıyo ama daha sonra cok berbat bi hal alıyo saçlar.

Ben önceden sarısını(kolay kırılan uzun saçlar için) kullandım memnundum. Şimdide düzleştirme etkilisini kullanıyorum ne bi yararı var ne bi faydası. Bu bitince tekrar sarıya döneceğimm

Düzleştirme etkili dediklerine pek inanmıyorum şahsen. + Işıltı verici falan da samimi gelmiyo bana. Benim kırıklarım oldugu için saçlarımı onarsın yeter. Sarıyı kuzenim kullanıyo ve gerçekten on numara !

gliss şampuanı kesinlikle saçları yaglı olanlar kullanmasın. çok illet yaptı saçlarımı 4 saat dayanmıyordu hemen yaglanıyodu saclarım. 2 kutu kullandım kırıklarım var diye. yumuşak yapıyodu fakat çok yağlandırdı :KK43:

Ben de siyah maskeyi özellikle aramıştım bulunca da aldım. Ama farkettim ki böyle ağır maskeler bana göre değil. Bu bitsin almam daha

Saçta malzemeler üst üste birikince sertleşip kurulaşıyor gibi oluyor. ben de önceden seri şeklinde kullanırdım şampuan, krem ve sprey. Bu kadar nemlendirici şey kullanıyorum saçım nasıl sert ve kuruydu, saç derim de yağlı. Sonradan öğrendim böyle olduğunu

gliss şampuanı kesinlikle saçları yaglı olanlar kullanmasın. çok illet yaptı saçlarımı 4 saat dayanmıyordu hemen yaglanıyodu saclarım. 2 kutu kullandım kırıklarım var diye. yumuşak yapıyodu fakat çok yağlandırdı :KK43:

benim kuzenim kullanıyo saçları yıkadığının akşamına yağlanıyo ama cok memnun bende kişiye saç derisine göre değişiyo heralde

benim kuzenim kullanıyo saçları yıkadığının akşamına yağlanıyo ama cok memnun bende kişiye saç derisine göre değişiyo heralde

ben yağlı saçla duramadığımdan kullanmayı bıraktım. gliss kuru saçlar için ideal..

bende gliss kullanan ve oldukcada memnun olanlardanim repair 19 kullaniyorum bende ama yeni bi seri cikmis sac diplerini besleyen sac uzamasina yardimci olan tonigi var ama bulamadim magzalarda kullanmak istiyorum sampuanim bitsin bide onu denemem lazim

Bende uzun süredir pembe olanını (Liquid Silk ) kullanıyorum. Çok memnunum. :KK16:

bende gliss kullanan ve oldukcada memnun olanlardanim repair 19 kullaniyorum bende ama yeni bi seri cikmis sac diplerini besleyen sac uzamasina yardimci olan tonigi var ama bulamadim magzalarda kullanmak istiyorum sampuanim bitsin bide onu denemem lazim

aaa bende senden duydum canım varsa öyle bişey hemen almam gerek :))

krem oranı biraz fazla yağlı saçlar için pek ideal bi şampuan değil

hmm benm saçlarım yağlı olmadıgından bi sıkıntım yok :)

Bende uzun süredir pembe olanını (Liquid Silk ) kullanıyorum. Çok memnunum. :KK16:

evet o da çok güzel ipek gibi yapıyo sacları :)

bende açık pembe olanı kullanıyorum liguid silk şampuan saç kremi ve 2 dakikada onarıcı bakım kürünü çok memnun kaldım özellikle bakım küründen saçlarım daha çabuk uzadı sanki ama bir daaha bulamadım sanırım saç bakım maskeside yok bende çok kuru ve yıpranmış saçlar için olanın saç bakım maskesini aldım daha kullnmadım inşallah oda iyi gelir.

saçlarım çok fazla işlemden geçtiği için ben siyah şişede 3 kat daha fazla sıvılaştırılmış keratin içeren şampuanını kullanıyorum ve gerçekten başarılı olduğunu düşünüyorum. saçın yağlanması sağlıklı olduğunu gösterir, ki saçı asıl besleyen kendi yağıdır. yağlanması işe yaradığını gösteriyor hanımlar.

X