Düğünde Slayt Müziği

LeyLa9081

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
17
0
Kızlar Nisan 15'de düğünüm var biz çıkmadan önce resimlerimizin olduğu bir slayt yayınlanacak. Dansımız slow olduğu için biraz neşeli bişeyler olsun istedim resimlerde de hep gülüyoruz :) Konuyla ilgili fikirlerinizi bekliyorum çünkü alıma gelen bir şey yok şu anda

bizde slayt düşünüyorz kenan doğulu, şans meleğim ..şarkısı çok güzel aklımda ao tavsiye ederim ..

bir slaytta görmüştüm, gelinin resimleri geçerken oya bora masal, damadın resimleri geçerken barış mançonun baba ile ilgili şarkısı çalıyordu.ikisinin ortak resimleri geçerken kayahan seninle herşeye varım ben....fikir olabilir senin için...

Candan Erçetin hoşgeldin melek
Gülben Ergen hangi bahardan aldın kokunu (şarkının ismini bilmiyorum)
Bak bir varmış bir yokmuş eski günlerde
Oya bora sevmek zamanı

Bnlar olabilir.

Son düzenleme:
bende slayt yapmayı düşünüyorum .ben slaytımda yusuf güneyin iki romantik deli şarkısını kullanıcam.çok güzel bir şarkı tavsiye ederim.

Hareketli düşünmez isen melih kibar_çoban yıldızını bir düşün hatta dene müzik duygusal fotoğraflar neşeli guzel bir ambians oluşturur diye dusunuyorum hem ılerıde ya bız bu mızıgıde neden seçtik demezsiniz asla ölmeyecek enstrümantellerdendir.

Kızlar Nisan 15'de düğünüm var biz çıkmadan önce resimlerimizin olduğu bir slayt yayınlanacak. Dansımız slow olduğu için biraz neşeli bişeyler olsun istedim resimlerde de hep gülüyoruz :) Konuyla ilgili fikirlerinizi bekliyorum çünkü alıma gelen bir şey yok şu anda

Bence bunu mutlaka izleyin, cok degisik cok eglenceli bir fikir sonuc da muhtesem oldu.

Bir Alex değil ama PANPA - YouTube

X