Nişan nişan kıyafeti

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
nişanda alıcagın kabarık afilli bi kıyafeti bidaha bi yerde giyemezsin,verdiğin fiyat inanılmaz çok.Bence hiç gerek yok o kadarına verilen paraya acırım ben yani.İyce araştır öyle karar ver canım.

gerçekten pahalı kızlar ya bende ne yapıcağımı sasırmış durumdayım

Salonda olucaksa nişanın tabiki de kabarık almalısın canım. Fakat söylediğin fiyat gerçekten nişanlık için çok fazla.. Halamın kızının nişanı oldu çok şık bi nişanlık almıştı kabarık 600 tl di.. çokta güzeldi.. Bence 500-600den yukarı çıkmamalısın. Çok yer gez fiyat araştır pazarlık yap mutlaka istediğin tarz bulursun.

Kızlar Fatih demişsiniz evet adı oldugu için çok fiyat veriyolar. Araştırırsanız aynı işi hatta daha iyisini bile ucuza getirebilirsiniz. :KK34:

Bende nişanımı salonda yapıcam ama kabarık modellerden hoşlanmıyorum. Kuyruk düşünüyorum çok basit kalmaması için.:KK31: Alternatif olabilir sanada. :KK12:
Umarım istediğin gibi bişey bulursun.:KK54:

Bir de kiralamak varken satın almaye ne gerek var? nişanlık sonuçta.. gelinlik olsa belki saklamak istersiniz.. kiralıkta satılık arasında dağlar kadar fark var veya yok ama neden paranızı çöpe atasınız ki? :44: zaten çekindiğiniz fotoğraflarla beraber size hatıra kalıcak.. Nişanlığı satın almak gereksiz diye düşünüyorum tabi bu benim fikrim.

Kabarık pembe yeşil mavi gelinlik gibi olan nişanlıkları hiç sevmiyorum , bence çok basit duruyor açıkçası lütfen kusura bakmayın , çok şık abiyeler daha hoş olur , hem abiyeler arkadaşların da dediği gibi 200 300 bilemedin en pahalısı 500 e rahat bulunur , tercihini bu yönde yapmayı düşün derim , mutluluklar :)

kızlar hanı bu fiyatlara pahalı diyoruz ya öğle arası bır yere baktım kadın 1900 dedi ama gelınlık gibiydı halkulade idi bayıldım ama çok para erkek tarafı kesın laf eder zaten almak istewsem bıle bakıcaz artık ,sönük kalmakta istemıyorum herkes abıye giyicek

Nİşanlık 1000 tl üzerinde olmamalı diye düşünüyorum fazlasına gerek yok 1000 bile fazla

kızlar nişan kıyafetımızı aldık 800 tl verdık ama hem benım hem aılelerınde istediği gibi oldu gercı ben hep sade dedım ama herkes abıye gıyecegınden gelınnerde derler dedı herkes bende kabarıl aldım...............mutluyum rabbım bozmasın

merhaba herkese çiçeği burnunda yeni üyelerdenim.. bence en mantıklısı diktirmek.. bursa pazarı'ndan istediğin kumaşı alıyorsun ve istediğin modeli diktiriyorsun.hem pot , olmadı , yukarısı dar geldi sorunu da yok hem de icine siniyor. su anda pronovias ın modellerin de gidip geliyorum terzim de işini bilen birisi. inşallah o gun sağ salim cıkarım :)

Kızlar aldığınız fiyatlar okadar çokki nişan olup bitince doyamıyosun giymeye bile olan paralara oluyor bir kere olucak desekte son pişmanlık fayda etmiyor ben arnavutum bizde kızlar en az 10 abiye giyer bende giydim şimdi bebişim var tek bacağım girmiyor içlerine bende satmaya karar verdim ünlü bı modacı dikti bu arada ilgilenenler varsa özel msj atsın bende resimlerini yollarım 150-200 gibi bir fiyata vericim ben alırken hepsi 15.000 tutmuştu inş hepiniz gönlünüze hayalinize göre nişanlik giyersiniz.

Kızlar bende diktirdim ve söylediğiniz fiyatların bayağı üstünde diktirdim.Bir anlık oldu bittiye geldi.Çok beğendiğim bi modeli diktirdim.38 beden,balık modeli.Sadece 4 saat giydim ve bir daha da giyemiycem,herkes biliyo sonuçta artık onu :KK43: Bilmiyorum düşünür müsünüz böyle bir şey ama 1000 Lira ya satmayı düşünüyorum.Buraya resim koyamıyorum henüz ama düşünen olursa mail atabilirim :)

ben nişanlığımı 360 tl'ye aldım. aklımdaki en yüksek rakam 500 idi. herkesin kesesi farklı tabii ama kızların da dediği gibi bence nişanlık için 1000 liralar çok yüksek rakamlar.

bence diktirmek çok sorun :s istanbulda kuzenimin kınasında oturup ağlayacaktık neredeyse :s
kınadan bir gece önce ancak aldı yerleri süpürmesi gereken elbise ayak bileğinde kaldı :s
ben onun düğünü için altı saten üstü çiçek desenli tülden önü kısa arkası kuyruklu bir modeli 200 liraya almıştım. nişanda da abiye düşünüyorum kabarık gelinlikten de nişanlıktan da nefret ediyorum :s çok klasik geliyor bana hem de cümbür cemaat abiyeci abiyeci dolaşınca direk bi kazıklanıyorsunuz ve herkese sattıkları aynı tarz kabarık modası geçmiş şeyleri zorla satıyorlar nişanda böyle olur şöyle olur diye.
gayet normal bi şekilde annemle falan gidip elbise bakar gibi alıp gelicem :KK70: kuaför olayını da kuzenlerimde öyle yaptık kuzenimizin düğünü var diye kıza nişan saçı yaptırdım gayet yediler topuz parası ödedik çokta güzel oldu :21:

Çok güzel karar vermişsin canım hayırlı olsun benim de nişanda abiye tarzıydı kıyafetim 180 lira civarıydı fiyatı yanlış hatırlamıyorsam ama şu an elimde nişandan kınadan ve diğer düğünlerden kalan dünya kadar para verilmiş bir sürü abiye oldu ve hiç birini bir daha giyemiyorsun malesef güzel bir saç makyajla zaten çok güzel oluyor herşey ama o anki stresten ve heyecandan insanın gözü görmüyor :)

bence diktirmek çok sorun :s istanbulda kuzenimin kınasında oturup ağlayacaktık neredeyse :s
kınadan bir gece önce ancak aldı yerleri süpürmesi gereken elbise ayak bileğinde kaldı :s
ben onun düğünü için altı saten üstü çiçek desenli tülden önü kısa arkası kuyruklu bir modeli 200 liraya almıştım. nişanda da abiye düşünüyorum kabarık gelinlikten de nişanlıktan da nefret ediyorum :s çok klasik geliyor bana hem de cümbür cemaat abiyeci abiyeci dolaşınca direk bi kazıklanıyorsunuz ve herkese sattıkları aynı tarz kabarık modası geçmiş şeyleri zorla satıyorlar nişanda böyle olur şöyle olur diye.
gayet normal bi şekilde annemle falan gidip elbise bakar gibi alıp gelicem :KK70: kuaför olayını da kuzenlerimde öyle yaptık kuzenimizin düğünü var diye kıza nişan saçı yaptırdım gayet yediler topuz parası ödedik çokta güzel oldu :21:

kızlar birşey sorucam nişan elbiselerini erkeğinkini kız tarafı kızınkini erkek tarafı alır diye biliyorum doğru mu?

X