Nişan nişan kıyafeti

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

aycnsrdr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
476
15
selam kızlar kısmetse nisan sonu salonda nişan düşünüyoruz fakat bugün nişan kıyafetlerıne baktım 1400 tl dıyorlar.fazla mı sizce sizler ne kadara aldınız.bana bilgi verırmısınız vallahı daha alınıcak çok şey var erkek tarafının kalbıne inicek

Merhaba, ben de geçtiğimiz hafta sonu nişan ve gelinlikler için küçük çaplı bir araştırma yaptım. Benim beğendiğim nişanlık da bin 600 lira :KK43: biraz pahalı geldi doğrusu... Tecrübeli arkadaşlar konya'da makul fiyata gelinlik ve nişanlık kiralayan mağazalar hakkında bilgi verirlerse çoooooook sevineceğim... Elbette önce göze hitap etmesi gerek :)) sonra cebe!

Bana göre pahalı bir nişan elbisesi iin nerdeyse gelinlik fiyatına:KK34:

Benimde nişanım bu haftasonu olcak. Ben nişan için abiye tercih ettim. 550 lira verdim. Sanırım çok hesaplı bir gelinim:)

gerçekten pahalı kızlar ya bende ne yapıcağımı sasırmış durumdayım

benim de 27 nisanda olacak nisanım elbisemi aldık bin 100 dediler 880 e aldık pahalı geldi bana da ama bi kere olacak içimize sinmesi de önemli

Merhabalar,
Benimde 30 Haziranda nişanım olacak. İstanbul'da en çok alternatif Fatih'de var dediler, gittik bizde. Hep gelinlik üzerinde fiyat veriyorlar.
Çok beğendiğim bir modele 2700 dediler. Daha önce abiye diktirdiğim gelinlikçide katalogdan aynı modeli gördüm, 1000 TL ye diktiriyorum şimdi :KK1:

Merhabalar,
Benimde 30 Haziranda nişanım olacak. İstanbul'da en çok alternatif Fatih'de var dediler, gittik bizde. Hep gelinlik üzerinde fiyat veriyorlar.
Çok beğendiğim bir modele 2700 dediler. Daha önce abiye diktirdiğim gelinlikçide katalogdan aynı modeli gördüm, 1000 TL ye diktiriyorum şimdi :KK1:

bende sordum kızlar çok guzel pembe kabarık 780 dedıler ama ındırım yapılır dedıler bakalım artık:KK34:

Bende baktım farklı yerlere aynı kıyafetı bır yer 1200 tl dedı 800 tl ye kadar düştü ordan alıcağımm sanırım bu arada kızlar 28.04.2012 nişan 22.09.2012 düğün tarıhım ya ben evlenıyorum...

Bende baktım farklı yerlere aynı kıyafetı bır yer 1200 tl dedı 800 tl ye kadar düştü ordan alıcağımm sanırım bu arada kızlar 28.04.2012 nişan 22.09.2012 düğün tarıhım ya ben evlenıyorum...

hayırlıı olsun canım mutlulklar bı omur :KK16:

ben de gelinlik21 de diktirmeyi düşünüyorum ama abiye bi model.altı kabarık gelinlik gibi olanlardan değil.ne kadara malolur sizce? kumaşı 300e alsam dikim 500e gelse çok iyi. bin lirayı geçsin istemem.bunun daha kuaförü fotoğrafçısı var sonuçta

Çoook fazlaa....!!! bu konuda pek bilgim yok da ben nişanlansam nenemin fistanını giyerim herlde, vintage modellere bayılıyorum :KK1: :KK52: kendinizi içinde hayal ettiğiniz modeli bulursanız kaçırmayın derim maddi olarak zor durumda değilseniz. sonradan pişman olmayın

kesinlikle çok bi fiyat inan benim gelinliğim bile 550 liraydı 1 buçuk sene önce nişanlığım bi abiyeydi oda 150 civarı bişiydi bizde nişanlığı erkek erkeğin giyeceği takım elbiseyide kız tarafı alır peki sen ne kadarlık bişi alacan tamam neticede hayatlar birleşecek ama şu an için masrafları aileler çekiyo oda birinn gözüne batarsa araya soğukluk girer oluru bi fiyata bul bence güzel kardeşim

kesinlikle çok bi fiyat inan benim gelinliğim bile 550 liraydı 1 buçuk sene önce nişanlığım bi abiyeydi oda 150 civarı bişiydi bizde nişanlığı erkek erkeğin giyeceği takım elbiseyide kız tarafı alır peki sen ne kadarlık bişi alacan tamam neticede hayatlar birleşecek ama şu an için masrafları aileler çekiyo oda birinn gözüne batarsa araya soğukluk girer oluru bi fiyata bul bence güzel kardeşim

canım ıyımış ya walla o fıyatlar bılmıorum aıkcası bende karasızm kabarık bı model sordum 780 dedıkler oda bıraz gereksız gelıo ama cok begendım:KK1:

evet kızlar banada gereksız ggelıyor ama salonda olucak mesela benım normallerı gıydım çok basıt durdu kabarık giydim gelın olduğumu anladım bende kararsızım çok hem ben sonra onu kınamdada gıyıcem

evet kızlar banada gereksız ggelıyor ama salonda olucak mesela benım normallerı gıydım çok basıt durdu kabarık giydim gelın olduğumu anladım bende kararsızım çok hem ben sonra onu kınamdada gıyıcem

canım zaten salonda olcakmış nişanın kabarık daha iyi olur gibi geliyo bana.kınanda da giyiceksen sorun olmaz çünkü o zamanda ayrı bi elbise için uçuk bi fiyat ödeyebilirsiniz.tercih senin tabi ama bence kabarık bi model düşünmelisin.bu arada mutluluklar:)

Malesef öyle oluyor kızlar ya güzel bişi olsun istiyorsanız böyle baya pahalı oluyo Allah evleniceklerin yardımcısı olsun

X