Şampuan ve Saç Kremleri Avon naturals şampuan ve saç maskesi

liby_10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2009
407
5
Avon naturals ın kiraz çiçeği kokulu şampuan ve saç maskesini kullanana var mı arkadaşlar?? Kokusuna vuruldum sipariş vericem. Saçlarım ilaç kullandığım için yağlanmıyor çok ama kepek yapar mı diye korkuyorum ne diyosunuz bu konuda???

ben kullandım canım çok güzel kokuyor. saclarım yağlı benım. 1 gün dayanmaz. ama bu kiraz kokulu hem ferahlatıyo hem de 1 2 gün dayanıyo saclarım. ben paket olarak almıştım . sampuan saç maskesi ve de saç spreyi.
sac spreyini önermiyorum bir şey yaptığı yok sadece koku veriyo o da kalıcı değil :)

Bir de sana sorum bu saç maskesini nasıl kullanıyoruz canım kaç dakika bekletmek gerek saçta? durulanıyor değil mi?

evet canım üzerinde nasıl kullanıldığı yazmıyor. ben yıkayıp duruladıktan sonra saç diplerime gelmeyecek şekilde sürüyordum. 2 yada 3 dakika beklettikten sonra durulayıp çıkıyordum.

avonun şampuanları çok lginçtir bir yıkarsın saçını wauw dersin ikinci yıkayışa tiftik tiftik yani başka bir şampuanla nöbetleşe kullanmanı tavsiye ederim

Benimde çevremde sipariş veren arkadaşlarım gayet memnun ayrıca çokta hoş kokuyor dediğiniz gibi. Kepeklenme yapacağını sanmıyorum. Bende avon naturals herbal şampuan ve maskesini kullandım hiçbir şikayetim olmadı.

avonun baska bir sampuanini kullandim.mango ve zencefillisini.natureldi sanirsam.igrenc bir sampuan.cok iyi köpürüyor.yikarken yumusacikkk.ama yikadiktan sonrasi igrenc ötesi.saclarim tel tel oldu.elektriklenmis gibi havaya kalkti..kisiden kisiye farkeder sampuanin etkisi ama.tüm ailemde ayni etkiyi yapti:KK50:

X