Maske Tarifleri Ihlamur İle Beyaz Bir Ten İçin ..(CİLT RENGİNİZİ AÇMA)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
offf yaa tam deniycektşm yüz ödemini indirdiğini duyunca sarsıldım. Benm yüzüm zaten çok ince yanak yok. Esmerimve cilt rengimin açılmasını istiyorum. Üzüldüm valla ne diym :KK43:

hodon yagı dolgunluk verıyordu sanırım kızlarr :) buarada ben bırakmak zorunda kaldım ama bgunden ıtıbaren tekrar baslıcam çok memnundum

Tatlım benım cıldımde haddınden fazla hassas lımonu az koydum oyuzdn. gelişmeleri yazarım . cilt tipim t bolgesı yaglı gerı kalan kuru sımdılık hersey yolunda ama sankı yuzum yaglandı bıraz gibi tabi buna baglamak dorumu bılmıorum parlıo yanı aslında yag deıl anlatabıldım mı elma suyu yapıo bunu canlı bır gorunum verıo ama ben matlıga alıştıgım ıcın sankı bıraz ters gibi geldi bana ama bırakmıcam devam edıyorum lekere kesınlıkle ıyı gelıo.

ıhlamur suyu buz kalıplarına mı koydun hangisini denedin bilgi verir misin

denedim bakdım baya beyazladı yüzüm kokusuda çok hoşuma gitti elma suyu varya ıhlamurla missler gibi kokuyor gece sürdüm rahat rahat uyudum kokusu huzur veriyor ıhlamurun deneyin fark ediyor çokda pratik lekelenme olursa gene yapıcam sadece leke üsyüne pamukla geceleri sürücem yani dolabıma giren yeni vazgeçemeyeceğim bi karışım oldu

Şey sorucam bu elma suyu bildiğimiz dimes'in felan meyse suysu gibi bişey mi? Yoksa elmayı kendimiz mi sıkıyoruz nasıl hallediyoruz onu ya. :KK53:

Şey sorucam bu elma suyu bildiğimiz dimes'in felan meyse suysu gibi bişey mi? Yoksa elmayı kendimiz mi sıkıyoruz nasıl hallediyoruz onu ya. :KK53:

:) Elmayı kendin sıkmalısın.
Rendele zaten suyuda çıkıyor...

10 gündür deniyorum yalnız ben içine elma suyu değilde elma sirkesi koydum azıcık gerçekdende cildimin rengi açıldı daha şimdiden en az 1 ay denilmiş 1 ay sonra nasıl olucak acaba herkes bu aralar yüzüne nur inmiş diyor bembeyaz tertemiz görünüyosun diyince formülü anlattım herkes ıhlamur almaya koşdu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bundan baya etki aldım artık hep yaparım birde yeşil çaylı yapıyodum bir aralar poşet yeşil çayları demleyip 2 3 günde tüketmek üzere tonik yapıyodum ama ıhlamur mucize oldu artık buna devam ederim tonik olarak rosense gül suyunu vede ıhlamuru suan tek geçerim 2. kürümde bitti az sonra 3.yü demlicem:KK34:

elma sikesini ne kadar koydunuz acaba

200 gram kaynar suyun içine bir çorba kaşığı ıhlamur atın.
Ihlamuru çay gibi demleyip süzdükten sonra içine bir tatlı kaşığı saf limon suyu ve bir elmanın suyunu katın.
Bu karışımı her akşam cildinize sürün ve yıkanmadan yatın. Kullanmadığınız zamanlarda soğuk bir yerde saklayın ve beş günde bir tazesini hazırlayın.
Bu formülü en az bir ay uygulayın.

ben bunu hazırladıktan sonra her gün içerim bir güzel afiyetle :)) hem çok sağlıklı göründü bana, belki öyle daha iyi olur cilt..

dün sürdüm yanaklarmda kuruluk olustrdu:KK43:bide sanki kızarklığı arttı yüzümün...bes gün devam edeym böyle olursa bırakırm herhalde alerjiye müsait yüzm..limonuda cok az sıkmstm ama

Ben ara sıra pirinç unu gül suyu peelingi yapıyorum bakım olsun diye yapıyordum ama cilt rengimi açdı 1 ton kadar kış ayındayızda malum ondanda olabilir

bu ıhlamuru yaza doğru bende deniycem kesinlikle güneş lekesi olmasın diye çok bronzlaşmamak için:KK9::KK9::KK9:

pirinç ununu nerden alıyosunuzz ?

200 gram kaynar suyun içine bir çorba kaşığı ıhlamur atın.
Ihlamuru çay gibi demleyip süzdükten sonra içine bir tatlı kaşığı saf limon suyu ve bir elmanın suyunu katın.
Bu karışımı her akşam cildinize sürün ve yıkanmadan yatın. Kullanmadığınız zamanlarda soğuk bir yerde saklayın ve beş günde bir tazesini hazırlayın.
Bu formülü en az bir ay uygulayın.

bende bu tarifi kullanmak istiyorum fakat yüzüm hassas limon suyu yüzümü yakıyor benm sadece ıhlamurla silsem olmazmı
:44:

Kac günde bir yapmak lazim bunu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X