Diyetisyenden Süper Yağ Yakıcı Çay

inşallah sende zayıflarsın canım valla :nazar:ilk defa bu kadar azim ettim ama gerçekten zor kilo vermek pazartesi kontrolüm var bakalım yağ gitmişmi

inşallah sende zayıflarsın canım valla :nazar:ilk defa bu kadar azim ettim ama gerçekten zor kilo vermek pazartesi kontrolüm var bakalım yağ gitmişmi
ben de daha önceleri bir çok kez diyete basladım ve 1 hafta bitmeden bozdum ama bu sefer çok kararlı ve istikrarlıyım. O kadar kendimi kaptırmısımki doktorun yazdıgı öksürük şurubunu içerken bile kaç kalori acaba diye düşünürken buldum kendimi:KK1:

deli kız aynen valla bende senin gibiyim herşeyin kalorisine bakıyorum ama dr dediğinden çıkmıyorum hem sporda yapmıyorum dr dedi zaten spor ömrün boyunca yapcaksan yap diye bende yapmıyorum çünkü zayıfladımmı sporuda bırakcam eşim sağolsun eve herşeyi doldurdu inanırmısın bana doğum günümde yürüyüş bandı aldı gülermisin ağlarmısın bende o zaman karar verdim zayıflamaya beni şu lanet antidepresanlar kilo aldırdı inanırmısın gece kalkıp 1 kavanoz nutella yiyordum:KK17:ama artık bıraktım birde canım ara öğünlerinde meyvelerinin üstüne tarçın serp valla canım hiç tatlı istemiyor:KK54:

spor pek fazla yapamıyorum ben de..2-3 günde bir yürüyüş yapabiliyorum pek vaktim olmuyor. ama zaten hayatından beyaz ekmeği ve şekeri çıkardığı an kilo veriyor insan. bu olayı biraz desteklemeye kalıyor iş. işte böyle bitkisel çaylar, metabolizma hızlandırıcı ürünler falan derken aslında zor değil kilo verme olayı. Biz hep gözümüzde büyütmüşüz bu zamana kadar. :KK1:

evet canım içiyorum sirkeli su sağlık açısındanda faydalı ama dr bana 2 tatlı kaşığı dedi sirke için fazlası mideye zararlıymış

beyzacım kilonda değişiklik oldumu gerçi sen diyetisyen eşiliğinde zayıflıyorsun ama çayın faydasını gördünmü ?

evet canım sirke çok faydalı her konuda sonuçta hiç biri kimyasal değil bitki ama bitkininde tabiki fazlası zarar Allah sonumuzu hayır etsin eşim diyorki bigün miden delincek sanki 100 kilosun diyo ama takıntı oldu artık bu kilolar gitcekkkkk:KK14:

beyzacım boy kilonu yazarmısın
benim 1.53 58

bende yarın malzemeleri alıp hemen başlıycam ayrıca ben 3 aydır karatay diyeti yapıyorum ve ekmeği tamamen kestim ve 8 kilo verdim geriye kalan 10 kilomuda inşallah bu çayla veririm

bende mutlaka deneycem sizde sonuş-çları yazarsanız çok sevinirim daha iyi motive olurum :)

canlarım mesela öğlen yemeğinden sonra 1 bardak akşam yemeğinden sonra 1 bardak toplam 2 bardak zeytin yaprağınıda ben kuru kullanıyorum annemlere gidince tazesini toplucam bulabilirseniz ikisinide taze kullanın ben bulamadım veeeee sıkı durun daha bir hafta olmadı 3 kiloya yakın verdim ama altını çizerek söylüyorum ben diyette yapıyorum :KK52:

seni tebrik ederim beyzacımm darısı bizim başımıza inşallah..bende diyet yapıyorum ama 1 ayı geçti 2 kilo ancak verebildim sanırım metebolizma yavaş..kabızlıkta var off...

inşallah verirsin canım..karatay diyeti nasıl zormu?

ekmeksiz yaşamak tabi ilk başta çok zor geldi özellikle sabah kahvaltı yaparken çok zorlanıyodum ama artık alıştım sabahları 1 tane yumurta haşlaması yiyorum öğlen ve akşamları sulu yemek tabi ekmeksiz pilav kesinlikle yemiyorum bazen salçalı makarna yiyodum tatlı yada böreklerden azda olsa yiyorum

ekmeksiz yaşamak tabi ilk başta çok zor geldi özellikle sabah kahvaltı yaparken çok zorlanıyodum ama artık alıştım sabahları 1 tane yumurta haşlaması yiyorum öğlen ve akşamları sulu yemek tabi ekmeksiz pilav kesinlikle yemiyorum bazen salçalı makarna yiyodum tatlı yada böreklerden azda olsa yiyorum

teşekkür ederim canım bende şuan onu inceliyordum

Karatay ve Dukan diyetleri bana karışık geliyo :KK50: aslında en sağlıklıları onlar ama ne bileyim neyi neyle yicem falan takibi zor gibi geldi. Ben kendimce yapıyorum diyeti. Sabahları bir dilim kepek ekmeği, azcık peynir, domates salatalık ve şekersiz çay. Öğlen Special-K kırmızı meyveli olandan yarım kase yağsız sütle, akşam da annem ne yaptıysa artık ekmeksiz aşırıya kaçmıcak şekilde yiyorum. aralarda da çok acıkırsam meyve yiyorum ama genel olarak canım istemiyo zaten. onun dısında 5i bi yerde çayı ve günlük 2lt su tüketiyorum. 1.5 ayda 5 kilo verdim. 5i bi yerde çayına 40günde bir ara vermek gerekiyor o yüzden bu dönemde de bu kürü ve elma sirkesi kürünü uygulayacağım. öyle baya düz bi diyet yapıyorum yani benim diyetin ismi yok:KK34: şekeri, kolayı, beyaz ekmeği, çerezi, kızartmayı vs tamamen çıkarttım hayatımdan.

Karatay ve Dukan diyetleri bana karışık geliyo :KK50: aslında en sağlıklıları onlar ama ne bileyim neyi neyle yicem falan takibi zor gibi geldi. Ben kendimce yapıyorum diyeti. Sabahları bir dilim kepek ekmeği, azcık peynir, domates salatalık ve şekersiz çay. Öğlen Special-K kırmızı meyveli olandan yarım kase yağsız sütle, akşam da annem ne yaptıysa artık ekmeksiz aşırıya kaçmıcak şekilde yiyorum. aralarda da çok acıkırsam meyve yiyorum ama genel olarak canım istemiyo zaten. onun dısında 5i bi yerde çayı ve günlük 2lt su tüketiyorum. 1.5 ayda 5 kilo verdim. 5i bi yerde çayına 40günde bir ara vermek gerekiyor o yüzden bu dönemde de bu kürü ve elma sirkesi kürünü uygulayacağım. öyle baya düz bi diyet yapıyorum yani benim diyetin ismi yok:KK34: şekeri, kolayı, beyaz ekmeği, çerezi, kızartmayı vs tamamen çıkarttım hayatımdan.

En iyisini yapıyorsun bana da çok zor geliyor dukan ve karatay diyeti.Yapamam ben o diyetleri diye diyetisyene gidiyorum..5i bi yerde çayından memnunmusun..

En iyisini yapıyorsun bana da çok zor geliyor dukan ve karatay diyeti.Yapamam ben o diyetleri diye diyetisyene gidiyorum..5i bi yerde çayından memnunmusun..
evet canım, çok memnunum :KK42: hatta bu ara verme döneminde zorlanıyorum yani o olmayınca eksikmişim gibi sanki:) mideyi inanılmaz rahatlatıyor. şişkinliğini falan alıyor bir de bi enerji veriyorki sorma, ben çok memnunum yani. kesinlikle tavsiye ederim hiç bir zararı yok, düşük tansiyon varsa tavsiye etmiyorum ama bazen tansiyonu düşürebiliyor.

kızlar, 3 tane zeytin yaprağı gözüme az göründü ben 4-5 tane atıyorum bişey olur mu? olmaz dimi? :KK52:

X