Diyetisyenden Süper Yağ Yakıcı Çay

bende bu akşam deniyim bari :KK70:
ayrıca kızlar migreni olanlara da tavsıye ederim biberiye cayı mıgrenı azaltmada yardımcı ben aktardan mıgrenım için aldıgımda zayıflatma yanı yag yakma etkısı oldugunu soylemıstı adam :) ama o yemeklerden yarım saat once 3 dakıka kaynatıp iç demişti.. herkese göre değişir tabi :)
neyse deneyelim görelim :)

kızlar aksam yemeğimden sonra yaptım içtim tadını cok beğendim ben zaten mıgrenım için biberiye içiyordum :) ılk seferde bı etkı beklemıyorum tabı ama bıraz terleme yatı sanki :KK70::KK1:
neyse devam edıcem caya sonucları da bildiririm :)

merhaba arkadaşlar
konuyu sahibi arkadaş cevap verirse sevinirim.bu zeytin yaprağı kurutulmuş yaprak olacak değil mi.soruyorum çünkü bitkiler yalnış kullanıldığın gerçekden sağlık bozuyor.ve yemeklerden sonra içeceğiz değil mi ?

ben içmeye devam edıyorum ama bıberıye aldıgım aktar yemeklerden yarım saat once ıcersem faydalı olabılecegını soylemıstı yemekelrden sonra ıcmek bana pek mantıklı gelmıyor sadece hazmı kolaylastırabılır..? yınede onerılen gıbı yemeklerden sonra ıcıyorum bakalım..

kızlar merhabalar ben bu karısımı yanı zeytın yapragı ıle bıberıyeyı arkadasın soyledıgı gıbı 3 gundur ıcıyordum ama bugun bagırsakalrımda asırı sancım oldu ve cok cıddı bı kabızlık yasadım hemen bıraktım.. belırtmek istedim
biberiyem aktardan alınmıstı zeytın yapragı kendı bahcemızden almıstım balkonda asılı kuruyordu

Merhaba,

Ben doğum yapalı 18 ay oldu , çocuğumu hala emziriyorum acaba bu bitkileri içmemin sakıncası olur mu? Sütten zararlı maddeler çocuğuma geçer mi?

teşekk
ürler

biberiye ve zeytin yaprağı otu ile zayıflama doğru ise mükemmel.benim 3kilo fazlam var.diyet yapınca vücut halsiz kalıyor çocuklu bayanım güçsüz olmamam gerek.fakat dikkat ederek yiyeceklere bu çayıda içmem gerek deneyeceğim.peki yeşil kahve ile zayıflayan varmı acaba.yeşil kahvede çok yağ yakıyormuş deneyen varmı bana yardımcı olurmusunuz.

canım öncelikle biberiye otu olcak yağı olmayacak diyetisyene gidiyorum zaten doktorum verdi çok güzel yağ yakıyomuş ben birde sabah aç karna sıcağa yakın elma sirkeli su içiyorum 15 gündür 4 kiloya yakın verdim tartıda ama vücudumda çok ödem varmış ama bakınca daha çok vermiş gibiyim eşim söylüyo inşallah yaza kadar 60 olurum şuan 83 kiloyum:KK17:

ya yemeklerden hemen sonra mı içiyorsunuz bu karışımı

Bende dün aldım arkadaslar, faydasını gören varmı? Birazdan yapıcaaam. :KK1:

19 farklı bitkinin karışımı ile elde edilen safran çayı bünyesinde hiçbir tatlandırıcı veya şekerli madde içermez.
Yüksek oranda yağ yakıcı özelliğe sahip olan safran çayı, zayıflama konusunda son derece faydalı bir zayıflama çayıdır…

Yağ yakıcı safran çayı sayesinde bölgesel kilolarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Safran çayı bedendeki fazla yağın yakılmasına fayda sağladığı için verdirdiği kilo kalıcıdır. Zira su kaybı ile birden çok fazla kilo verip de sonradan daha fazla kilo alan insanların duymuşsunuzdur. Safran zayıflama çayı bedeninizdeki su yerine fazla yağdan kaybettirdiği için sonradan tekrar kilo almanız pek söz konusu olmaz.

Safran çayı sindirim sisteminizi çalıştırır ve mide şişkinliği, bağırsak gazlarının verdiği sancı ve şişkinlikler gibi sorunlar yaşamanızı engeller.

Safran çayının düzenli olarak 2 ay kullanılmasını öneriyorlar. İlk 15 gün bittikten sonra faydalarını örmeye başlayacağınızı ancak bağırsakları olduğundan fazla çalıştırabileceğini bu yüzden bol su içmenizi öneriyorlar.

Safran çayının içeriğinde bulunan bitkilere değinecek olursak: funda- biberye- altınotu- adaçayı- mısır püskülü – kirazçöpü- sinameki- defneyaprağı- ısırgan yaprağı – mate çayı – yeşil çay – rezene – nane – narçiçeği- bamya çiçeği- civanperçemi- kuşburnu – papatya- ardıç tohumundan oluşuyor.

Safran çayını hazırlamak isterseniz, poşet halinde satılan paketlerden alarak günde 3 defa tok veya aç karnınıza birer poşet demleyerek içebilirsiniz. Eğer toz halinde adı iseniz safran çayınızı yine günde 3 defa bir çay kaşığı safranı bir bardak sıcak suya atarak 10 dakika demlendikten sonra içebilirsiniz.

hepinize merhaba diyetisyenim bugün bana ona göre süper yağ yakıcı çay tarifi verdi 1 bardak kaynamış suya 3 tane zeytin yaprağı ve 1 tatlı kaşığı biberiye koyup ağzı kapalı 10 dakika demlendirip günde 2 kere yani öğle ve akşam yemeklerinden sonra içilecek bir çok hastası çok iyi sonuç almış bende bugün aldım yarın kısmetse başlayacağım yalnız yüksek tansiyon hastaları kullanamaz birazda olsa tansiyon yükseltiyormuş ben gelişmeleri sizinle paylaşacağım inşallah öpüyorum hepinizi:KK54:

canım yemekten sonra demişsin ama yemekten sonra 1 saat içinde birşey içilmemesini söylüyolar.yemekten hemen sonramı içiliyor?

bitki çaylarını çok severim ve kilolarımdan kurtulmak istiyorum. biberiye ve zeytin yaprağı alınca bu çayı da deneyeceğim. umarım işe yarar :KK1:

hepinize merhaba diyetisyenim bugün bana ona göre süper yağ yakıcı çay tarifi verdi 1 bardak kaynamış suya 3 tane zeytin yaprağı ve 1 tatlı kaşığı biberiye koyup ağzı kapalı 10 dakika demlendirip günde 2 kere yani öğle ve akşam yemeklerinden sonra içilecek bir çok hastası çok iyi sonuç almış bende bugün aldım yarın kısmetse başlayacağım yalnız yüksek tansiyon hastaları kullanamaz birazda olsa tansiyon yükseltiyormuş ben gelişmeleri sizinle paylaşacağım inşallah öpüyorum hepinizi:KK54:

evet çok işe yarayacak galiba bende başlamak istiyorum

merhaba kızlar hemen hemen 1 hafta oldu başlayalı ve göbeğim gitti diyebilirim. çok az var şuan inş. oda gidicek gibi:) ayrıca ben çok yavaş ve zor kilo verebiliyorum fazla bir kilom yok 3 kilo vermek istiyorum ama onuda çok zor bir şekilde veriyorum.ama bu karışımın ciddi faydası oldu.birde sabah ve akşamları sirkeli su içiyorm onunda etkisi olmuş olabilir. ayrıca yemekten hemen sonramı diye sormuştum cvp hala gelmemiş ben başladığım günden bu yana yemeklerden yarım saat sonra içiyorum.

Son düzenleme:
hey kızlar 1 buçuk kilo daha verdim:KK52:hemde 1 kilo 400 gramı yağdan b:KK3:irde bana b:KK3:ugün başka çay tarifi daha verdi daha doğrusu ben zorla aldım o çayda ödem atıp bölgesel yağ çözüyormuş
tarifi veriyorum 1 bardak kaynamış suya
2 tane avokado yaprağı
2 parmak ucu kadar zencefil kök
1 tutam mısır püskülü
1 tutam kiraz sapı
1 tutam funda yaprağı
hepsini 5 dakika demleyip öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat sonra içiyorsunuz ben yağrın başlıcam bugün midem bulanıyor biraz malüm araba tuttu biraz gelişmeleri paylaşırım bu arada dr dönüşümlü 2 çayıda içebilirsin dedi mesela 1 hafta 1 çayı 1 hafta 1 çayı kolay gelsin canlarım benim öpüyorum hepinizi:KK54:

an itibariyle bu karışımı ıcmeye başladım bakalım sonuç ne olacak

X