Diyetisyenden Süper Yağ Yakıcı Çay

beyza 25

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
291
11
hepinize merhaba diyetisyenim bugün bana ona göre süper yağ yakıcı çay tarifi verdi 1 bardak kaynamış suya 3 tane zeytin yaprağı ve 1 tatlı kaşığı biberiye koyup ağzı kapalı 10 dakika demlendirip günde 2 kere yani öğle ve akşam yemeklerinden sonra içilecek bir çok hastası çok iyi sonuç almış bende bugün aldım yarın kısmetse başlayacağım yalnız yüksek tansiyon hastaları kullanamaz birazda olsa tansiyon yükseltiyormuş ben gelişmeleri sizinle paylaşacağım inşallah öpüyorum hepinizi:KK54:

biberiye tamam da zeytin yaprağını nerden bulucam. aktarlarda olur mu ki.

var canım aktarda ben aldım ve şuan içiyorum valla tadı hiçte kötü değil

canım öncelikle biberiye otu olcak yağı olmayacak diyetisyene gidiyorum zaten doktorum verdi çok güzel yağ yakıyomuş ben birde sabah aç karna sıcağa yakın elma sirkeli su içiyorum 15 gündür 4 kiloya yakın verdim tartıda ama vücudumda çok ödem varmış ama bakınca daha çok vermiş gibiyim eşim söylüyo inşallah yaza kadar 60 olurum şuan 83 kiloyum:KK17:

inşallah olursun benimde hedefim 60 kilo olmak şuan 72 kiloyum bu çay sende işe yararsa hemen bende kullanmayı düşünüyorum gelişmeleri bizimle paylaşırsın canım

arkadaşlar bende burda duydum başladım zeytinyapraklı biberiye karışımına bahçemizde 1 tane zeytin ağacı var topladım yapraklarından olur heralde değilmi aktardan almak şart mı ben de 2 gündür içiyorum vermem gereken 10 kilo var şu an 72 kiloyum 62 yada 63 olsam süper olcak yaza kadar zayıflamam lazım

canım olur tabi tazesi daha makbul hatta biberiye bile bulursan tazesini kullan ben bulamadığım için kuru aldım keşke bulsaydım ama malesef 3 gün oldu başlayalı 1 kilo vermişim ama bilmiyorum diyette yapıyorum sonuçta verdim:KK52:ama daha 10 kilo vermem lazım Allah izin verirse vericem inşallah

canım öncelikle biberiye otu olcak yağı olmayacak diyetisyene gidiyorum zaten doktorum verdi çok güzel yağ yakıyomuş ben birde sabah aç karna sıcağa yakın elma sirkeli su içiyorum 15 gündür 4 kiloya yakın verdim tartıda ama vücudumda çok ödem varmış ama bakınca daha çok vermiş gibiyim eşim söylüyo inşallah yaza kadar 60 olurum şuan 83 kiloyum:KK17:

canım biberiyi çayını içerken yine sabahları aç karna sirkeli suya devam ediyormusun.ben 1 hafta oldu sirkeli suya başlayalı devam edeyimmi ?

canım biberiyi çayını içerken yine sabahları aç karna sirkeli suya devam ediyormusun.ben 1 hafta oldu sirkeli suya başlayalı devam edeyimmi ?

evet canım içiyorum sirkeli su sağlık açısındanda faydalı ama dr bana 2 tatlı kaşığı dedi sirke için fazlası mideye zararlıymış

sirkenin başlı başına bir ilaç oldugunu duydunuzmu çok faydalı sadece zayıflamak için degil bir çok saglık sorununa faydası var...

sirkenin başlı başına bir ilaç oldugunu duydunuzmu çok faydalı sadece zayıflamak için degil bir çok saglık sorununa faydası var...

evet canım sirke çok faydalı her konuda sonuçta hiç biri kimyasal değil bitki ama bitkininde tabiki fazlası zarar Allah sonumuzu hayır etsin eşim diyorki bigün miden delincek sanki 100 kilosun diyo ama takıntı oldu artık bu kilolar gitcekkkkk:KK14:

gelişmeleri paylaşırmısınız inşallah işe yarar bir kaç gün takip edip bende başlamayı düşünüyorum

Arkadaşım, 1 bardağı 2ye bölüp mü içiyoruz yoksa öğlen de akşam da 1 bardak hazırlıyor muyuz?

canlarım mesela öğlen yemeğinden sonra 1 bardak akşam yemeğinden sonra 1 bardak toplam 2 bardak zeytin yaprağınıda ben kuru kullanıyorum annemlere gidince tazesini toplucam bulabilirseniz ikisinide taze kullanın ben bulamadım veeeee sıkı durun daha bir hafta olmadı 3 kiloya yakın verdim ama altını çizerek söylüyorum ben diyette yapıyorum :KK52:

canlarım mesela öğlen yemeğinden sonra 1 bardak akşam yemeğinden sonra 1 bardak toplam 2 bardak zeytin yaprağınıda ben kuru kullanıyorum annemlere gidince tazesini toplucam bulabilirseniz ikisinide taze kullanın ben bulamadım veeeee sıkı durun daha bir hafta olmadı 3 kiloya yakın verdim ama altını çizerek söylüyorum ben diyette yapıyorum :KK52:
süpersinnnnn :KK9: ben de aldım yaprakları az önce, kuru şekilde satılıyormus 2 liralık aldım bayaa fazla oluyor 2 liralık:) yarın ben de baslıcam, ben de diyet yapıyorum. elma sirkesi kürünü de yapıyorum sabah ve akşamları. gitsin kilolarrr :KK3:

X