Saç Rengi ve Saç Boyama koleston 8/74 gizemli kahve

gulummse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
433
29
$dsc_0006_154242915.jpg bu boyayı deneyen varmı acaba arkadaşlar :KK16:
$13236871261_b.jpg $dsc_0001_154242787.jpg $13236871261_b.jpg
deneyen yabancı sitede birini buldum çok güzel olmuş umarım saçı bu renk olan arkadaş vardır paylaşır şimdiden teşekkürler:KK16:

güzel olmuş ama bunu hangi rengin üzerine boyamışta böyle olmuş? sanki gölgeli gibi duruyo.

güzel olmuş ama bunu hangi rengin üzerine boyamışta böyle olmuş? sanki gölgeli gibi duruyo.
anladığım kadarıyla açık bir renk üzerine sürülmüş galiba bir deneyen daha buldum oda sanırım bronz kahve üzerine boyamış ama içine renk katmışlar daha sarımsı karamel duruyor bakalım bende denedim ne olacak görücez artık

Ben boyadım canım.Profilime girip açtığım konulardan Evde Boyadığım Saçlar filan diye konu başlığım var.Orada 1.ve 2.sayfada resimler var.Hangi boyanın hangisi üzerine olduğu da yazıyor

Ben boyadım canım.Profilime girip açtığım konulardan Evde Boyadığım Saçlar filan diye konu başlığım var.Orada 1.ve 2.sayfada resimler var.Hangi boyanın hangisi üzerine olduğu da yazıyor
çok teşekkürler baktım bu arada dayanamayıp bende boyadım hiç fena değil bu ara okadar çok saç boyadımki genede iyi tuttu sayılır aslında ben tamda sizin istemediğiniz o turuncu karamelimsi rengi istiyorum sanırım ben buna devam edeceğim çok teşekkürler:KK16:

çok teşekkürler baktım bu arada dayanamayıp bende boyadım hiç fena değil bu ara okadar çok saç boyadımki genede iyi tuttu sayılır aslında ben tamda sizin istemediğiniz o turuncu karamelimsi rengi istiyorum sanırım ben buna devam edeceğim çok teşekkürler:KK16:

Benim turuncu istemediğim yerler saç dipleriydi.Yani ilk boyandığı zaman dipler çok açık renk oluyordu,uçlar koyu kalıyordu.Havuç renginden bile daha açık bir renk oluyordu.2,3 yıkamada kendine geliyordu.Ben ondan rahatsızdım.Yoksa oturduktan sonraki o tatlı turuncu karamel rengini ben de seviyorum.Güle güle kullanın saçlarınızı:KK16:

Benim turuncu istemediğim yerler saç dipleriydi.Yani ilk boyandığı zaman dipler çok açık renk oluyordu,uçlar koyu kalıyordu.Havuç renginden bile daha açık bir renk oluyordu.2,3 yıkamada kendine geliyordu.Ben ondan rahatsızdım.Yoksa oturduktan sonraki o tatlı turuncu karamel rengini ben de seviyorum.Güle güle kullanın saçlarınızı:KK16:
ben boyalı saça yaptığım için dipler şimdilik fena değil ama dip boyam geldiğinde sanırım bende o sorunu yaşarım artık yeni çıkan saçlar birde beyazlar tabi böyle durmayacaktır dipleri başka boya karıştırıp önce boyayıp sonrada kopmle buna boyamam gerekebilir tekrar çokkkk teşekkürler:KK16:

Yanlis hatirlamiyorsam bu rengi baska bir renkle daha karistirmisti bu arkadas. :44: Dogal bir renk ile karistirilirsa daha iyi bir sonuc elde edilebilir.

Yanlis hatirlamiyorsam bu rengi baska bir renkle daha karistirmisti bu arkadas. :44: Dogal bir renk ile karistirilirsa daha iyi bir sonuc elde edilebilir.
benimde ilk boyamam ama umduğumdan güzel oldu sanırım 2. boyamada renk daha da güzel olacak ama dip boya yaparken dediğiniz gibi içine renk karıştırmam gerekecek onuda halledecez artık bir şekilde teşekkürler:KK16:

Nasıl bakıcaz canım ben bulamadım bana resmî atarmısın rica etsem

X