İmza Alanında Hamile üyelerimiz için hamilelik günlüğü

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.260
2.981
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız Hamilelik Takvimi sayfasında, hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : https://www.kadinlarkulubu.com/forum/hesap_bilgileri/account-details sayfasına girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 28-09-2017

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Son düzenleyen: Moderatör:
ben yapamadım bu yazı çıkıyor Bu alandaki Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun..
nerde yanlış yapıyormuki :44:
Biz cevap verene kadar yapmışsınız galiba.
Aynı sorunu yaşayan anne adayları için tarih formatı gg-aa-yyyy şeklinde olmalı. 01-01-2013 gibi . Ayraç olarak "-" kullanmalısınız ve tek haneli rakamların başına sıfır koymalısınız. örneğin 1 Mayıs 2012 için 01-05- 2012 gibi

bir başkasının imza bölümünde bebeğin 1 yaşına kadar olan bir çizelge gördüm, onu nasıl yapıcaz? aradım bulamadım..

tickerfactory sitesinden yaptığım ticker ı atatmıyorum profilime. yardımcı olurmusunuz? uyumlu değil diye hata veriyor

Selam kızlar,

Ben yaptım oldu:) eksik bilgileriniz var ise kaydetmiyor. Bilgi veriyim dedim...

Son düzenleme:
muhtemel doğum tarihi bebeğimin 09.10.12 sat 03.01.12 teşekkürler

super olmus curly:nazar:

keskem bizim zamanimizdada olsaydi neysem artik 2.bebeye insallah:21:

X