Elim yandı

lipstickkk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2010
259
16
kızlar elimin içi yandı parmakların alt tarafı.benim merak ettiğim her yanık kesin su toplar mı?üstünden yarım saat geçti hala çok acıyor ...

tam benim branşım..ne yanığı canım bi onu öğreneyim görmeden çok zor ama silverdin sürme acısını alır ama su toplatıyo bazı ciltlerde.bepanthene sür buz tut elinde acısını alsın.çok acıyosa biraz su toplayabilir ama yanığın durumu önemli tabi

Yanık lekeleri nasıl geçer bir fikriniz var mı yardımcı olabilir misiniz?
Ben sürekli bir yerlerimi yakıyorum elimin üzerini ütü yaparken yakmıştım iz kaldı sol el bileğimi yaktım geçenlerde
dün de dizimin bir karış üzerini yaktım sobada nasıl diye sormayın çok sakarım ben sanırım:KK50:
cildimde leke kalmasından korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim...

yumurta aki cok iyi geliyor, ben hatta bilegimdeki ameliyat izi icin kullaniyorum.

Hergün yumurta akini cirpip yaranin üstüne sür 1 tanesi bana fazla geldigi icin ben sabahtan 1 tane cirpiyorum birazini sürüp geri kalanini hava almaz bi kapta dolaba koyuyorum aksama kadar aklima geldikce sürüp bitiriyorum

yumurta aki cok iyi geliyor, ben hatta bilegimdeki ameliyat izi icin kullaniyorum.

Hergün yumurta akini cirpip yaranin üstüne sür 1 tanesi bana fazla geldigi icin ben sabahtan 1 tane cirpiyorum birazini sürüp geri kalanini hava almaz bi kapta dolaba koyuyorum aksama kadar aklima geldikce sürüp bitiriyorum

hamethan ya da bepanthen varsa sür

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için dediklerinizi yapacağım.

susam yağıda çok faydalı,hem izlerin kaybolmasını hem de iyileşmesini sağlıyor arkadşlar :KK9:

oğlumun ayağına kaynar su damladı ve yndı çabuk ve acısız geçmesi için ne yapabilirim lütfen acil yardımcı olun:KK43:

buhar yanığı da feci bişi :KK43:

geçen hafta kettledan çıkan buhar bileğimi yaktı. silverdin ve hametan sürdüm ama fayda etmedi. annemde mucize krem diye bişi varmış. bir çok insanın bildiği bir kozmetik markası kremi... onu sürdüm. ilk 5 dk da acısını aldı. yarım saate de kızarıklık geçti. ertesi güne hiçbişi kalmaıştı :)

Ya cevap yazmadan edemedim kızlar yanan yerin üstüne limon suyu sıkkın inanılmaz acısını azaltıyor oysa bir yaranın üstüne limon sıkmak çok ürkütücü gelir kulağa denenmiş ve kesin bilgidir aşçı tavsiyesidir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

buhar yanığı da feci bişi :KK43:

geçen hafta kettledan çıkan buhar bileğimi yaktı. silverdin ve hametan sürdüm ama fayda etmedi. annemde mucize krem diye bişi varmış. bir çok insanın bildiği bir kozmetik markası kremi... onu sürdüm. ilk 5 dk da acısını aldı. yarım saate de kızarıklık geçti. ertesi güne hiçbişi kalmaıştı :)
Acaba o kremın markasını özelden yazabılırmısın :)

X