JNW Collection ek iş firmasını bilen var mı?

linda08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
1.008
7
Slm arkadaşlar internette JNW Collection ek iş firmasını bileniniz varmı ? Bana değişik geldi ve aradığınız herşey ama herşey mevcut. Ve bildiğiniz markaların ürünleri. Üye olmayı düşünüyorum ama nedir ne değildir bilmiyorum. Bir kısmını okudum ama karar veremedim. Sizi yönlendiriyorlar evinize gelip tanıtıyorlar ama satışla alakalı iş olduğu için iyimidir nedir diye tam olarak karar veremedim. Üye olupda sonradan pişmanlık duymak istemediğim için yazmak istedim..:26::26:

canım avon orflime gibi birşey değil mi?içerisinde herşey mevcut yanlız sadece kozmetik değil benim arkadaşım yapıyordu....güzel şeyler var içerisinde çevrem fazla kafamda dağılır diyorsan tavsiye ederim şimdiden kolay gelsin:)

canım avon orflime gibi birşey değil mi?içerisinde herşey mevcut yanlız sadece kozmetik değil benim arkadaşım yapıyordu....güzel şeyler var içerisinde çevrem fazla kafamda dağılır diyorsan tavsiye ederim şimdiden kolay gelsin:)

Evet güzel ürünler var bildiğimiz markaların hemde. Ben zaten avon yapıyorum da hani herkes şikayetlerini dile getirir yaa. işte aman sakın, başıma şöyle birşey geldi ağzım yandı gibi. Prosedürleri nedir ödemeleri falan filan, işte her ay zorunlu sipariş vermek zorundamıyız yada belli bir miktarmı vermek lazım. Yani yanlış birşey yapmak istemiyorum

Evet güzel ürünler var bildiğimiz markaların hemde. Ben zaten avon yapıyorum da hani herkes şikayetlerini dile getirir yaa. işte aman sakın, başıma şöyle birşey geldi ağzım yandı gibi. Prosedürleri nedir ödemeleri falan filan, işte her ay zorunlu sipariş vermek zorundamıyız yada belli bir miktarmı vermek lazım. Yani yanlış birşey yapmak istemiyorum

xxxxx incelemek isteyen varsa diye linki gönderiyorum. yasakmı onuda bilmiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
öbü konuda da cevap vermiştim burdan da yazayım da bi sorun olmaz merak etme hiçbir zorunluluk yok. bende mesela hem bu firmaya üye oldum hem de bu tarz başka bir firmaya üye oldum. hangisinden satış yapabilirsem sepette biriktiriyorum ona göre yapıyorum. istemezsen yapmazsın.kalır öyle. ama bu firma üyeleriyle daha ilgili onu söyleyebilirim. arıyolar adres teyiti için. bilgilerinizi doğruladıktan sonra katalog göndereceklerini söylüyolar. ben ilk ücretsiz katalog paketini seçmiştim. ücretli olanlar da var gerek duymadım belki satış yapamam diye. üyeliğin aktif olduktan sonra, bi kaç gün geçince ilçe temsilcin arıyo tanışma amacıyla, herhangi bi problem olunca ona ulaşabileceğimi filan söyledi. çok hoştu açıkçası çok samimim geldi. kampanya filan olursa mesaj atıyolar. bu arada ilk olmama özel 30 gün içinde sipariş verirsem eğer belirli bi miktarlık hediye paketi de koydular sepetime :)

X