siyah noktalar , yüzdeki kızarıklıklar,göz altı morlukları vs...

ReveN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
329
202
arkadaşlar bunun için ne yapılabilir genelde siyah nokta burnumun üstünde var burun çevresi daha yağlı bu beni rahatsız ediyor birde yüzümde hafif kızarıklıklar var göz atı morluklarıda liseden beri ama çok hafif bunun için ne yapılabilir

siyah noktalar için bnyoda lfi çok tahriş etmicek şekilde yüzüne sür geçriyo azda olsa

siyah noktalar için bnyoda lifi çok tahriş etmicek şekilde yüzüne sür geçriyo azda olsa

siyah noktaları geçtimde şu hafif bi morluk var benim ki pek genetik degil sonradan olma gibi çünkü geç saatlerde yatıyorum uyku düzensizligi var cildiyeye gidince bunun için bir şey vermiyorlar mı

aynı sorunlar bende de var. Gözümün altındaki morluk için doktora gitmiştik. Hap ve demir ilacı verdi. Ama pek işe yaramdı. Siyah noktalrıma ne denediysem yaramıyor. İçe gömükler. Ama belki jelatin ve dütle yapılan siyah nokta bandını kullanabilirsin ya da normal bant. Çoğu kişi işe yaradığını söylüyor.

Siyah noktalar yüzdeki yağdan çıkar.. Öncelikle yüzünü sürekli uygun bi temizleme ürünüyle temizle.. Sonra yoğurt ve limon maskesini öneririm siyah noktaları bi nebzede olsa temizliyor..

Göz altı içinde bi krem kullanabilirsin.. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama eğer 20-30 yaş arasıysan tüm yaş grupları için olan bi kremi kullanabilirsin.. Ben oriflame'ın bu ürününü kullanıyorum.. Memnunum...

$imagesCAFGAIBF.jpg

X