yeşil çay ve kabuk tarçın

ben 3-4 aydır sürekli sabah aç karınla başlıyorum ve günde 5 taneye kadar yeşil çay içiyorum ekmeğide sadece sabahları yiyorum öğle ve akşam yemiyorum... ve hiç kilo vermedim daha :KK43: bişi daha söylemek istiyorum ben sürekli abur cubur yesem yağlı hamur işi bol bol yesemde kilom değişmiyo dikkat etsemde değişmiyo :KK43: nasıl bi bünyedir bu anlamadım ben:KK43::KK43::KK43::KK43:

ben 3-4 aydır sürekli sabah aç karınla başlıyorum ve günde 5 taneye kadar yeşil çay içiyorum ekmeğide sadece sabahları yiyorum öğle ve akşam yemiyorum... ve hiç kilo vermedim daha :KK43: bişi daha söylemek istiyorum ben sürekli abur cubur yesem yağlı hamur işi bol bol yesemde kilom değişmiyo dikkat etsemde değişmiyo :KK43: nasıl bi bünyedir bu anlamadım ben:KK43::KK43::KK43::KK43:

hemen söylediklerni unutuyosun tatlımm.. yok öle yamaaa bizde zayıflayabiliriz o kadar zor mu iradeli olmak sağlıklı güzel olmak. pes etmek yok !! bünye meselesi. olmuyo diyip pes etme. üztelik daha çok kilo da almamışşın işte bardağın dolu tarafına bakk biraz. oku araştır zayıflayanlarla konuş çünkü bende senin gibiyim hiç kilo veremem ama bu sefer azimliyim mezuniyetime kadar zayıflıcam. inan kendine birazz :KK66:)) :KK34:

Arkadaşım, 3-4 aydır ekmek yemediğini ve bol yeşilçay içtiğini söylemişsin. ve kilo veremedim demişsin. Bana kalırsa pek normal değil. 3-4 ay kısa bir süre değil. hiç olmazsa 3-5 kilo vermen lazımdı. tabi şekeri kestinmi karbonhidratla aran nasıl, protein durumun nedir bilemiyorum ama sadece ekmeği çıkarmak ve yeşil çay gibi metabolizma hızlandırıcı destekleyici bitkiler bile kilo verdiriyor. Bence hormonlarını ve insülin seviyeni bir kontrol ettir. Bana pek normal gelmedi. Hayatından sadece ekmeği çıkarark 1 yılda 10-15 kilo veren insanlar tanıyorum. zayıflamaman imkansız normal bir bünyeyle.

hemen söylediklerni unutuyosun tatlımm.. yok öle yamaaa bizde zayıflayabiliriz o kadar zor mu iradeli olmak sağlıklı güzel olmak. pes etmek yok !! bünye meselesi. olmuyo diyip pes etme. üztelik daha çok kilo da almamışşın işte bardağın dolu tarafına bakk biraz. oku araştır zayıflayanlarla konuş çünkü bende senin gibiyim hiç kilo veremem ama bu sefer azimliyim mezuniyetime kadar zayıflıcam. inan kendine birazz :KK66:)) :KK34:

ya aslında çewremdekiler saçmalama normalsin dio ama ben eski halime dönmek istiyorum... bak şöle yazayım sana... benm boyun 175 üniversitedeyken kilom 57-58 arasıydı ve o halimi çok sewiyorum ama şimdi ewlendim 9 aydır evliyim... kilo aldım yavaş yavaş aldım aslında o yüzden farkedemedim hiç... :KK43::KK43::KK43:: kilom şimdi 67... yani kilolu görünmüyorum ama nerden baksan bi 10 kilo aldım ve ben bundan rahatsızım ve naparsam yapim kilo weremedim... :KK43::KK43::KK43::KK43: ühü... :KK43::KK43::KK43::KK43:

bu konuda tavsılerımı olacak sızlere. zayıflama ürünlerini secerken dıkkat edılmesı gereken bir kac önemli konu var. sibütramin iceren ürünlerden uzak durun. biber hapı gibi kacak ürünlere asla güvenmeyin zayıflarken saglıgınızdan olmayasınız. mutlaka kücükte olsa bir diyet programı uygulayın. kalıcı etkıler bırakan ani zayıflama etkısı yapmayan dogal ürünler kullanın. zayflamak kadar tekrar kilo almamakta önemli. hızlı verilen kılolar hızlı alınır bunu unutmayın.. devam edicek tavsiyelerim. sorunlarınıza acıgım...

Slm kızlar, iki haftadır sabah öğlen akşam yemeklerden sonra içiyorum :) sabah aç karna... 2 kilo 12 gr. vermişim hemde iş yerinde tartıldım hihoytt karışımda şöle:
3 tatlı kaşığı yeşil çay
1 ad kabuk tarçın (parçalalara ayırıyoruz)
1-2 adet karanfil
sıcak suda 10 dk bekletiyoruz, ılık bir şekilde içiyoruz...
(eğer şekersiz içemiorsanız 1 çay kaşığı bal ile tatladırabilirsiniz...
bol bollllll booooooooooooolllllllll zayıflamalar inş...
:KK36:

baslığı gorunce hemen okudum bende aynı sekılde kullanıyom ama bır tatlı kasığı koyuyom ve her gun kahvaltıdan sonra ıcıyom kabızlık yok cunku ac karna kayısı yıyom ve sut ıcıyom tavsıye ederım kahvaltıda sutu ve bende dıkkat ederek yesıl cay ıcerek ıkı ayda on kılo verdım arkadslar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Şimdi yaptım içicem bende yalnız ben poşet çayla yaptım olur muu ki:26:

X