Anne karnında kalbi atmayan bebek hiçmi belirti vermez ?

Lukretia

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
147
16
arkadaşlar çok merak ettiğim bir konu var,
Anne karnında kalbi atmayan bebek hiç belirti vermezmi?
ben sat a göre 8+5 ama geç döllenmeden dolayı 6+5 haftalık hamileyim.
Doktorlar kesenin normal olduğunu, bebeğin göründüğünü ama kalp atışının olmadığını ve bu hafta içinde alınması gerektiğini söylüyorlar.
bende ne bir kanama nede bir ağrı sancı var,
Yarın randevum var ama merak ettiğim şu, bu bebek ne zamana kadar o şekilde rahimde kalır.
Hiçmi belirti vermez ?

vermiyor çoğu zaman. bende 11 haftalıkken kontrole gittiğimde hem kalbinin hemde gelişimin durmuş olduğunu gördüm hemde hiç belrti yaşamadan.ve kürtaj olup aldılar bebeğimi insanın inanası gelmiyor hele ki kalp atışlarını duymuşsan narkoz verilmeden önce dedim ne olur bir daha bakalım ultrasonla diye baktık ama kalbi atmıyordu.gelişimide anladaığım kadarıyla bir iki hafta önce sonlanmıştı.Allah hayırlısını versin. bazılarında kanama olabiliyor öyle anlayabiliyolar ama işte kişiden kişiye değişiyor.

Maalesef vermez canım.Ancak bir süre sonra kanamayla düşük olabilir belki.Sen yine de emin olmak için başka doktora da git inşallah sorun yoktur.

canım böyle şeyleri düşünüpte moral bozup hem kendini hemde bebeğini etkileme ... bol boll dua et....:KK34:

Canım ya kallbi atmıyor denen çok bebek hikayesi okudum forumlarda bazen daha geç duyulabiliyor. Bence aldırmak için acele etme.. Benim de 8 e yaklasırken duyuldu ve şu an hamileyim

Olabiliyor ne yazık ki,ama içim rahat etsin dersen başka bir doktora daha git derim...

benim 8 haftalıkken kalbi durdu canım..kahverengi leke gelmişti onun için dr.gittim akşam kalbi atıyodu ama içim rahat etmedi kendi doktoruma gittim ertesi sabah..kalbi durmuştu ve kürtaj oldum:KK43:(

aynı şeyi bende yaşadım ama sanki ben hissettim çok aşırı bir sinirlilik hali oldu
huzursuzluk boğulma hissi ve asabiyet ben bir şeylerin iyi olmadığını böyle hissetmiştim

arkadaşlar çok merak ettiğim bir konu var,
Anne karnında kalbi atmayan bebek hiç belirti vermezmi?
ben sat a göre 8+5 ama geç döllenmeden dolayı 6+5 haftalık hamileyim.
Doktorlar kesenin normal olduğunu, bebeğin göründüğünü ama kalp atışının olmadığını ve bu hafta içinde alınması gerektiğini söylüyorlar.
bende ne bir kanama nede bir ağrı sancı var,
Yarın randevum var ama merak ettiğim şu, bu bebek ne zamana kadar o şekilde rahimde kalır.
Hiçmi belirti vermez ?

Merhaba arkadasım seni okurken kendımı gorur gıbı oldum aynı senın durumundaydım kesem hergecen gun buyuyordu 9 haftalık olmustum ama bebısım 6 hafta 4 gunlukte kalmıs bende senın gıbı bekledım hıc belırtım yoktu ne kanamam ne mıde bulantısı neyse bekledım dedıgın gıbı belkı gec dollenme olmustur dıye renklı ulutroson yaptılar orda bozuk gebelık dedıler kurtaj olması lazımmıs bende belırtı yok dıye bekledım dr sakıncası yok sımdılık ama 2 bucuk aydan sonra kanına karısı zehırler dedı ben 10 gundaha bekledım yıne tahlıl yaptılar bebek hala 6 hafta 4 gunlukta gelısmedı :KK43:( dolayısıyle aldırmak zorunda kaldım 6 subatta aldırdım 3 ay korunmamı soyledı ama ben bu ay bıraktım korunmayı rabbım verecekse bu dunyada yıyecek lokması varsa olacaktır psıkoloklara bıle gıttım ılk bebegımdı ve yasım 41 malum:KK43:(

bende 6+5 ken bebeğimi kalbi durması sonucu kaybettim. ilk bebeğimdi... şimdi 14 ay aradan sonra anca hamile kalabildim. inşallah aynı sıkıntıları tekrar yaşamayız.

çok geçmiş olsun. umarım yeniden hamile kalırsınız.

bende 6+5 ken bebeğimi kalbi durması sonucu kaybettim. ilk bebeğimdi... şimdi 14 ay aradan sonra anca hamile kalabildim. inşallah aynı sıkıntıları tekrar yaşamayız.

çok geçmiş olsun. umarım yeniden hamile kalırsınız.

Rabbım kucagına almak nasıb eder arkadasım darısı bızlerın basına sen kac ay korundun?

Rabbım kucagına almak nasıb eder arkadasım darısı bızlerın basına sen kac ay korundun?

amiin arkadasım inşallah dr. bana 1 adet dönemi korunmamın yeteceğini söyledi. öyle yaptık. ama ben pko hastasıyım. düzenli yumurtlamıyorum. ve trioid bir de süt hormonum da tavan yaptı bayaca tedavigördüm. zor hamile kaldım.

amiin arkadasım inşallah dr. bana 1 adet dönemi korunmamın yeteceğini söyledi. öyle yaptık. ama ben pko hastasıyım. düzenli yumurtlamıyorum. ve trioid bir de süt hormonum da tavan yaptı bayaca tedavigördüm. zor hamile kaldım.

Hmm anladım yanı 1 adet gunu yeterlı bnede onu bekledım suan beklemıyorum 23 de yumurtlama gunumdu ıyıde degerlendırdık:p nasıp hersey olacagına varır :)))

X