Nişan Makyaj malzemesi olarak neler almayalım yardım lütfen

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
set olanlardan almamak lazım ne oldukları bellı degıl, 300 tl yede ıyı bır seyler alınabılır. loreal veya max factor alsa yeter ama dıor , lancome falan alsa yetmez, max factorda 40,50 fondoten 35 ruj, 35 allık, 35 kapatıcı, ben bakmıstımda ordan aklımda kaldı, ben dugunden once fondotenımı ve goz altı kapatıcımı clınıque veya dıor almak ıstıyorum channelde olabılır, fondoten pudra goz altı kapatıcısı cok onemlı ya, aslında bana onerebılecegınız kalıtelı bır fondoten pudra var mı , suratımda kalın bır tabaka olusturmasın, surdugumde agırlık yapmasın, su bazlı olanalr mı ıyı ya, benım cıldım kuru ve hassas, neden bılmem okul bıttıgınden berı sıvılce cıkıyor yanagımda , hayatımda hıc cıkmamıstı,

canım clinquenin pudrasını kullnıyorum ben cilde zarar vermiyor ama kapatıcılığı pek iyi değil
yani cildin çok problemli değilse kullanabilirsin kapatıcılığı yetebilir
fontoten olarakda max factör önerebilirim
bana zarar vermedi ama belkide çok az nadiren kullndığım için mi bilemiyorum ama duruşu filan çok doğal

çok teşekkür ederim hepinize kızlar
bugün çıkılıyor alışverişe :KK43:
of niye bukadar stres yaptıysam artık
aldıklaırmı tek tek yazıcam buraya
mac dior filan dediğiniz gibi çok pahalı zaten fazla makyaj yapan biri değilim
daha önce diorun pudrasına dünyanın parasını vermiştim mesela ama hiçmemnun kalmamıştım..
maybilenne max factör ve loreal den alıcam sanırım tüm ürünlerimi
sözlüm ne istersen al dedi ama biliyorumki onlarında bi sınırlaması var
en azından kayınvalidemin kesin var
okadar söyledim barimalyaj malzemelrini ikimiz tek alalım diye ama yok dinletemedim
neyse bugünü bi atlatsam başka birşey istemiyorum
daha kıyafet filan da alıncak çantasınıdr ayakkabısıdır
ya herkes bayılıyor böyle alışverişlere ama ben çok stres yaptım
neyse akşam giebilirsem yazıcam sizlere
herkese çok teşekkürler :KK66:

çok merak ediyorum nasıl geçecek günün. Ne bu heyecan canım. Rahat ol. Bekliyorum alışveriş sonrası yorumlarını. Umarım gönlüne göre bir alışveriş olur. Onlara pahalı gelecek gibi olursa biraz daha uygun ürünleri alıver canım; sonuçta kozmetik; hiç biri faydalı değil :)

set olanlardan almamak lazım ne oldukları bellı degıl, 300 tl yede ıyı bır seyler alınabılır. loreal veya max factor alsa yeter ama dıor , lancome falan alsa yetmez, max factorda 40,50 fondoten 35 ruj, 35 allık, 35 kapatıcı, ben bakmıstımda ordan aklımda kaldı, ben dugunden once fondotenımı ve goz altı kapatıcımı clınıque veya dıor almak ıstıyorum channelde olabılır, fondoten pudra goz altı kapatıcısı cok onemlı ya, aslında bana onerebılecegınız kalıtelı bır fondoten pudra var mı , suratımda kalın bır tabaka olusturmasın, surdugumde agırlık yapmasın, su bazlı olanalr mı ıyı ya, benım cıldım kuru ve hassas, neden bılmem okul bıttıgınden berı sıvılce cıkıyor yanagımda , hayatımda hıc cıkmamıstı,

çok sık olmayan bir pudra fırçası ile uygularsan pudrayı yüzüne kalın tabaka oluşturmaz canım. Max factor creme puffun kapatıcılığı iyidir mesela; fırçayla ince tabaka halinde sürersen doğal görünüm kazanabilirsin. İnce bir pudra istersen kapatıcılığı pek yoktur ama özelikle fondöten sabitlemek için maybelline dream matte pudra tavsiye edebilirim. Tek başına asla kalın tabaka oluşturmaz. Ama cildim çok kuru diyorsan renkli nemlendirici de kullanabilirsin. Su bazlı onlar. the Balm'ın güzel bir renkli nemlendiricisi var.

çok sık olmayan bir pudra fırçası ile uygularsan pudrayı yüzüne kalın tabaka oluşturmaz canım. Max factor creme puffun kapatıcılığı iyidir mesela; fırçayla ince tabaka halinde sürersen doğal görünüm kazanabilirsin. İnce bir pudra istersen kapatıcılığı pek yoktur ama özelikle fondöten sabitlemek için maybelline dream matte pudra tavsiye edebilirim. Tek başına asla kalın tabaka oluşturmaz. Ama cildim çok kuru diyorsan renkli nemlendirici de kullanabilirsin. Su bazlı onlar. the Balm'ın güzel bir renkli nemlendiricisi var.

En önemli şeyi söylemeyi unutmuşum. Bu pudranın altına nemlendirici sürmen lazım; cildim kuru diyorsan. Yoksa pudra pul pul olur.

çok merak ediyorum nasıl geçecek günün. Ne bu heyecan canım. Rahat ol. Bekliyorum alışveriş sonrası yorumlarını. Umarım gönlüne göre bir alışveriş olur. Onlara pahalı gelecek gibi olursa biraz daha uygun ürünleri alıver canım; sonuçta kozmetik; hiç biri faydalı değil :)

oohhhhh demek istiyorum ben resmen ya atlattım bu günü çoook şükür allahıma sağ salim ve çok güzel bir şekilde kızlar hepinize tekrar ayrı ayrı teşekkür ederim yardımlarınız için:)
sizin tavsiyelerinze uyarak kullandığım ürünleri aldım ama hesapladığımdan nedense daha fazla tuttu :))))
çünü çok ayrıntı ıvır zıvırlaRI BEN eklememişim bazılarını kayınvalidem hatırlattı bazılarınıda oradaki satıcı bayan

aldığım ürünleri söz veridğim üzere tek tek yazıyorum
maybilenne fontoten
clinque pudra
loreal rımel
loreal tekli far
golden rose çift far ( ben bunu almıcaktım ama kayınvalidem bir renk daha far al diyince hemen onu seçtim )
parfümaldım 70 tl ye ye ama adını unuttum ve adidas parfüm ve adidas rolon
maybilenne ruj
fırça seti ( allık ve far için )
göz kalemi 2 renk ve dudak kalemi
loreal nemlendirici
dove el kremi
loral makyaj temizleme mendili
tekli pamuklardan şu yuvarlk olanlardan
tırnak makası cımbız törpü vs
ya ben oje almayı unutmuşum ona üzüldüm :KK43:
ayna
tarak
diş macunu
diş fırçası
makyaj çantası
kayın validem makas , tonik falan filan da al dedi ama kullnmadığımiçin almadım
makası neden almadıysam anlamadım ama ne bilim orda nerde kullanacağımı düşünemedim
aklıma gelenler bunlar aklıma gelirse yazarımtekrar
işte elbisesidir çantasıdır ayakkabısıdr hepsi alındı oldukça iyi yerlerden
çok stres yapmıştım ana çokşükür kiçok güzel bir gün geçirdim
sizlerin de tecrübeleriyle atlattım
yoksa bana kalsa kullanmayacağım ürünleride alırdım kesin..
şimdi rahatlamanın ve yorgunluğun etkisiyle ayaklarımı uzatıp dinlenicem çünkü yorgunluktan ölüyorum resmen :))

Son düzenleme:
oohhhhh demek istiyorum ben resmen ya atlattım bu günü çoook şükür allahıma sağ salim ve çok güzel bir şekilde kızlar hepinize tekrar ayrı ayrı teşekkür ederim yardımlarınız için:)
sizin tavsiyelerinze uyarak kullandığım ürünleri aldım ama hesapladığımdan nedense daha fazla tuttu :))))
çünü çok ayrıntı ıvır zıvırlaRI BEN eklememişim bazılarını kayınvalidem hatırlattı bazılarınıda oradaki satıcı bayan

maybilenne fontoten
clinque pudra
loreal rımel
loreal tekli far
golden rose çift far ( ben bunu almıcaktım ama kayınvalidem bir renk daha far al diyince hemen onu seçtim )
maybilenne ruj
loreal nemlendirici
dove el kremi
ayna
tarak
diş macunu
diş fırçası
makyaj çantası
makası neden almadıysam anlamadım ama ne bilim orda nerde kullanacağımı düşünemedim
şimdi rahatlamanın ve yorgunluğun etkisiyle ayaklarımı uzatıp dinlenicem çünkü yorgunluktan ölüyorum resmen :))

çok sevindim canım :) güzel şeyler almışsın; güle güle kullan.....

cok sanslisin
ben kaynanamdan gormedim
bilmediginden mi yooo benden 2 yas buyuk genc kizi var her seyi de bilirler
annem gonlunden gelinine ne koparsa onu al bizde adet budur demisti bir sey kopmadi gonlunden kadinin off gene sinirlendimm
ahh ahh icimde kalan cok sey var daaa neysee

aldir bence isterse 500 olsun bu gunler bir kez yasaniyor
mutluluklar diliyorum

maybilenne fontoten
clinque pudra
loreal rımel
loreal tekli far
maybilenne ruj
loreal nemlendirici
dove el kremi
ayna
tarak
diş macunu
diş fırçası
makyaj çantası

Çok güzel şeyler almışsın güle güle kullan canım keşke bende senin gibi olabilsem :KK43: çekinmesem alabilsem daha nişanım olmadı nişan alışverişine çıkıcaz haftaya ama hiç mutlu değilim herşey sorun oluyo senin aldıkların normal bi geline alınandan daha mı çoktur normal midir sana sormak istedim ilerde kafama kakılsında istemiyorum şunuda aldın şunuda aldın die :KK43:

kızlar bnmde temmuzda nısanım war ve ben herseyı kendı ıstedıhgıme göre alıorum kayınvalıdem cok uzakte oldugu ıcın bıde bu ışlere hıc karısmadıgı ıcın ben hep kendı ıstedıgıme göre aldırıom nısnalıma kayınvalıdem ols kasılırdım herhalde ama olsada karısmaz o ya:KK4:

X