Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Akıllı sehpa Hem masa Hem sehpa...

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Gerçekten dediğiniz gibi çok pratik... en güzelide yerde oturuken de yer sofrası gibi kullanılması çok hoş canım...

merhaba bayanlar bu akıllı sehpayı herkes cok methedıyor acaba alırken nelere dıkkat etmemız gerekır. bır bayan arkadasın belırttıgı gıbı bır magaza sahıbı bana bu tarz masaların makaslarının cok saglam olmadıgını hemen kırılabılecegını soyledı ben de kararsız kaldım:KK43:(( halbukı cok pratık ve bıcımsız salonlar ıcın cok kullanıslı. bu urunu alan arkadaslar nereden aldıkları konusunda bılgı verebılırler mı acaba? cok cok makbule gececek. sevgıler herkese

merhaba bayanlar bu akıllı sehpayı herkes cok methedıyor acaba alırken nelere dıkkat etmemız gerekır. bır bayan arkadasın belırttıgı gıbı bır magaza sahıbı bana bu tarz masaların makaslarının cok saglam olmadıgını hemen kırılabılecegını soyledı ben de kararsız kaldım:KK43:(( halbukı cok pratık ve bıcımsız salonlar ıcın cok kullanıslı. bu urunu alan arkadaslar nereden aldıkları konusunda bılgı verebılırler mı acaba? cok cok makbule gececek. sevgıler herkese

bu ürünü bizde aldık suan kullanıyoruz bu forumda baş tarafta ki yazılarda bu konuyla ilgili yazmıstım evet ince malzeme ve kalitesiz yay kullananlarda bu sıkınıtı oluyormus
ve o urunlerin ücreti bizim aldığımıza göre ucuzmus. biz üç açılımlıyı ablama 375 +kapıya teslim kargo ile istanbul a 45 tl ilave ile 415 tlye göndermiş olduk aldıgımız firma bu sekilde anlattı ve ürünü gönül rahatlığıyla kullanabileceginizi söyledir.

Siz istediginiz için linki size veriyorum http://www.youtube.com/watch?v=guGbcxm9oGQ

Son düzenleme:

NURKAYA MOBİLYA diğer modelleride burdan görebilirsiniz..

Kızlar size yeni aldığım sehpa yı göstermek istedim hem sehpa hemde masa olarak kullanılabiliyor renk alternatifleri var...

NURKAYA MOBİLYA AKILLII SEHPAYI GÖRDÜNÜZMÜ ?

AKILLISEHPA.MOV - YouTube

ben bunun murdüm renkli ve beyazlı olanını aldım... benimkisi iki açılımlı malesef metal ayaklı olanlarda bu üçüncü açılım yapılamıyormuş kendimize aldık ablamlar istanbulda onlarda çok begendi.. kargo ile çok uygun kargo ücretine gönderdiler.. bakalım siz beğenecekmisiniz.. :KK9:

Fikirlerinizi alabilirmiyim kızlar...

Kızlar size yeni aldığım sehpa yı göstermek istedim hem sehpa hemde masa olarak kullanılabiliyor renk alternatifleri var...

Kızlar İzmirden bir arkadaşımız bu modelin sitedeki mürdümünden sipariş vermişler bizden birisiymiş yorumunu yazarsa seviniriz....

Kızlar İzmirden bir arkadaşımız bu modelin sitedeki mürdümünden sipariş vermişler bizden birisiymiş yorumunu yazarsa seviniriz....

Arkadaşlar İstanbuldaki Ablamın arkadaşı aşağıda linki olan sitede Akıllı Sehpayı web sitelerinde görmüş...

rtibat | Mobilya

Lütfen bir kişi daha arayıp fiyatını sorabilirmi benmi yanlış Anladım Yoksa gerçekten fiyatı BANA denilen gibi 800 tl :KK37: mi ne olur irtibattan numarasından arayıp teyit edebilecek bir kişi varmı ?

EL İNSAF İSTANBUL DİYEMİ BU KADAR PAHALI :KK47:

ben bunun murdüm renkli ve beyazlı olanını aldım... benimkisi iki açılımlı malesef metal ayaklı olanlarda bu üçüncü açılım yapılamıyormuş kendimize aldık ablamlar istanbulda onlarda çok begendi.. kargo ile çok uygun kargo ücretine gönderdiler.. bakalım siz beğenecekmisiniz.. :KK9:

ay ben buna bayıldımmm ya ilk kez gördüm almam lazım tam bana göre bişey buuu

ay ben buna bayıldımmm ya ilk kez gördüm almam lazım tam bana göre bişey buuu

Canım odası küçük veya salonu şekilsiz olanlar için gerçekten tavsiye edebilecegim bir ürün ....sizede tavsiye ederim video da izlediğimizi kargo dahil 415 tl ye gönderiyorlar kredi kartıyla ödeme ile ilgili olarak sorduk bir ay sonra kredi kartına 12 taksitle satış imkanı sunacaklarını söylemişlerdi..

Canım odası küçük veya salonu şekilsiz olanlar için gerçekten tavsiye edebilecegim bir ürün ....sizede tavsiye ederim video da izlediğimizi kargo dahil 415 tl ye gönderiyorlar kredi kartıyla ödeme ile ilgili olarak sorduk bir ay sonra kredi kartına 12 taksitle satış imkanı sunacaklarını söylemişlerdi..

Kızlar kampanya başlamış... bilgi vereyim istedim
kargo dahil adrese teslim türkiyenin her yerine videoda izlediğimiz 3 açılımlı model 415 değil....395 tl ve gönderiyorlarmış.......bilginiz olsun......

NURKAYA MOBİLYA

KIZLAR... KAMPANYAYI BAŞLATMIŞLAR BİLGİNİZ OLSUN...

NURKAYA MOBİLYA

KIZLAR... KAMPANYAYI BAŞLATMIŞLAR BİLGİNİZ OLSUN...

Aramızdan bir kişi daha siparişvermiş bu model den ürün eline geçmiştir yorum alabilirmiyiz acaba ? bu model değişik... $S-116d.jpg $S-103.jpg $S-115.jpg $S-116d.jpg $S-103.jpg $S-115.jpg

X