Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Akıllı sehpa Hem masa Hem sehpa...

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Evgor mağazasında görüyordum bu tarz sehpaları çok önceden, şimdiyse bir çok yerde bulunuyor.
Güzel çeşitler çıkardılar.

Evgor mağazasında görüyordum bu tarz sehpaları çok önceden, şimdiyse bir çok yerde bulunuyor.
Güzel çeşitler çıkardılar.

Canim dediğin gibi eskiden bu tip masalar her yerde yoktu yada internet ortamı yok diye göremeyebiliyorduk ama gerçekten evi küçük olup koca koca hantal masalardan kurtulmak istiyenler için güzel bir ürün biz kullanıyoruz memnunuz... sitedeki değişik modelleri de herkesin beklentisine göre ihtiyaç verebilecek cinsten..
ilk linkte youtube daki görüntülerden izleyebilirsiniz..

AKILLI SEHPA.MOV - [url]www.nurkayamobilya.com.tr 0 224 233 36 06 - YouTube[/url]

NURKAYA MOBİLYA

$images[3].jpg

Bizimde sehpamız bu model ve çok kullanışlı :)

Canim dediğin gibi eskiden bu tip masalar her yerde yoktu yada internet ortamı yok diye göremeyebiliyorduk ama gerçekten evi küçük olup koca koca hantal masalardan kurtulmak istiyenler için güzel bir ürün biz kullanıyoruz memnunuz... sitedeki değişik modelleri de herkesin beklentisine göre ihtiyaç verebilecek cinsten..

AKILLI SEHPA.MOV - [url]www.nurkayamobilya.com.tr 0 224 233 36 06 - YouTube[/url]

NURKAYA MOBİLYA

Gerçekten çok güzelmiş güle güle kullan :)

Sağolasın canım için çok teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 470444

Bizimde sehpamız bu model ve çok kullanışlı :)

evet sizin sehpanızda bizimkisinin aynısı imiş canım bir farkla artık 3 açılım dedikleri modelleri yapıyorlarmış sende iyi günlerde kullan bir tanem...

Merhabalar. Bu yemek masasına donusen sehbaları alıp hergun kullanan oldumu sımdıye kadar acaba. 2012 ocak aylarında acılmıs bu konu sanırım.
Gundelık yasamda kullanırsak dayanıklımı degılmıdır dıye merak ettım acıkcası. O yuzden soruyorum. Benımde masamı degıstırmeye ve aynı zamanda da orta sehbaya ıhtıyacım var. Kullanıcı yorumuna gore boyle bır urun almak ısterım. Saglam mı ve kullanıslı mı .....

Teşekkurler

NURKAYA MOBİLYA

Kullanışlı görünüyor..Aslında hoş da duruyor..Düşünülebilir.

Canım Gerçektende çok kullanışlı ben aldım memnunum tavsiye ederim..

Merhabalar. Bu yemek masasına donusen sehbaları alıp hergun kullanan oldumu sımdıye kadar acaba. 2012 ocak aylarında acılmıs bu konu sanırım.
Gundelık yasamda kullanırsak dayanıklımı degılmıdır dıye merak ettım acıkcası. O yuzden soruyorum. Benımde masamı degıstırmeye ve aynı zamanda da orta sehbaya ıhtıyacım var. Kullanıcı yorumuna gore boyle bır urun almak ısterım. Saglam mı ve kullanıslı mı .....

Teşekkurler

Merhaba canım biz aldık her gün kullanıyoruz herhangi bir sıkıntı yasamadık su ana kadar dayanıklı bir ürün aç kapa her gün açıp kapatıyoruz birde yer sofrası gibi yerde acılıyor yegenler geldimi yerde yemek yiyip ders calışıyorlar sağlam ve kullanışlı tavsiye ederim canım.. :KK3:

Son düzenleme:
Merhabalar Demetciğim aldığınız ürün hayırlı olsun.. :) iyi günlerde kullanın ......ürünü aldıktan sonra yorumunuzu yazarsanız sevinirim.. arkadaşlarıda bilgilendirmiş olursunuz ... tekrar iyi günlerde kulllanın ...
Merhaba kızlar..

Akıllı sehpa nın yeni modelinini videosunu cekmişler...

bu yeni modelin linki..

Akıllı Sepha ve Masa - YouTube

Buda eski modelin linki

NURKAYA MOBİLYA

Farkı Gören varmı ?????

ben de çok beğeniyorum bunları ama zamanla tutukluk yapar, açılmaz olursa diye korkuyorum...

Merhaba canım inan bende senin gibi düşünmüştüm baştan ama aldıktan sonra şuana kadar hiç tutukluk yapıp falan herhangi bir açılmammazlık durumu yaşamadım firmayada sordum güven verdiler sağ olsunlar.. gönül rahatlığıyla alabilirsiniz tavsiye ederim bu tip Akıllısehpaları

yeni modelde ( benim aldıgım modelde yok ) yere açılan kısmına çekmece yapmışlar cok hoş olmuş.. peçeteleri sofra bezlerini buraya koyabilme imkanı da sağlamışlar..

Merhabalar Demetciğim aldığınız ürün hayırlı olsun.. :) iyi günlerde kullanın ......ürünü aldıktan sonra yorumunuzu yazarsanız sevinirim.. arkadaşlarıda bilgilendirmiş olursunuz ... tekrar iyi günlerde kulllanın ...

Merhaba kızlar..

bu yeni modelin linki..

Buda eski modelin linki

NURKAYA MOBİLYA

Farkı Gören varmı ?????

bende 2 ay önce aldım salonum dar olduğu için çok kullanışlı oluyor gerektiğinde o rta sehpa gerektiğinde ise yemek masasına dönüşmesi muhteşem kim icat etmişse süper yapmış şahsen ben çoook memnunum

Merhaba kızlar..

bu yeni modelin linki..

Buda eski modelin linki

NURKAYA MOBİLYA

Farkı Gören varmı ?????

bende 2 ay önce aldım salonum dar olduğu için çok kullanışlı oluyor gerektiğinde orta sehpa gerektiğinde ise yemek masasına dönüşmesi muhteşem kim icat etmişse süper yapmış şahsen ben çoook memnunum

Canım bende alalı 7- 8 ay oldu çok memnunum benden sonra ablamlarada aldık istanbula gönderdiler.. inan çok kullanışlı bir şey neydi o oyle hantal kocaman masalar attım gitti eski masayı şimdi daha rahatız hem de ev genişledi sanki :)

Şimdi kreki kartına mail order sistemiyle taksitli satışı sadece card finans a yapıyorlarmış ama bayramdan sonra world ve bonus kartlaraınada kredi kartına mail order sistemi ile de satış yapacaklarını söylediler.

çok kullanışlı ancak kargo ücretinin alıcıya ait olması pek hoş değil. zaten ağıra benziyor, hem ağır hem geniş, nereden baksak 100 lira da kargo tutar. 350lik şey olur 450. ben netten araştırıcam, kargo ücreti alıcıya ait olmayan bir yer bulursam ilerleyen günlerde alıcaz eşimle.

çok kullanışlı ancak kargo ücretinin alıcıya ait olması pek hoş değil. zaten ağıra benziyor, hem ağır hem geniş, nereden baksak 100 lira da kargo tutar. 350lik şey olur 450. ben netten araştırıcam, kargo ücreti alıcıya ait olmayan bir yer bulursam ilerleyen günlerde alıcaz eşimle.

Merhabalar...

Bu ürünü biz istanbula ablama aldık 45 tl kargo ücreti tutuyor ve toplamda 400 tl ye bize geldi ürünün agırlıgı 49 kg.... bilginiz olsun Eskişehire daha uyguna gidebilir :)

Merhaba kızlar..

bu yeni modelin linki..

Buda eski modelin linki

NURKAYA MOBİLYA

Farkı Gören varmı ?????

Son düzenleme:
Son düzenleme:
X