Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Akıllı sehpa Hem masa Hem sehpa...

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
masa güzelde sandalye işi nasıl olacak normal sendelye boyu yeterli olurmu acaba kullanan arkadaşlar yanıtlarsa bende alacam..

Kızlar size yeni aldığım sehpa yı göstermek istedim hem sehpa hemde masa olarak kullanılabiliyor renk alternatifleri var...

NURKAYA MOBİLYA AKILLII SEHPAYI GÖRDÜNÜZMÜ ?

AKILLISEHPA.MOV - YouTube

Kızlar Eskişehir den iki adet bu masadan sipariş veren kim acaba youmlarını alsak:21:

masa güzelde sandalye işi nasıl olacak normal sendelye boyu yeterli olurmu acaba kullanan arkadaşlar yanıtlarsa bende alacam..

Canım Merhabalar...

Biz masayı kullanıyoruz masa sandalye boyuna göre tam geliyor yanı etrafına sandalyeleri getirip oturdugumuza ergonomik olarak oturmada bir sıkıntı olmuyor ebatları kapalı iken 80*80 açık iken 80*160 yerden yuksekliği zannedersem 75 cm biz aldık kullanıyoruz memnunuz :KK9:

Merhaba kızlar..

Akıllı sehpa nın yeni modelinini videosunu cekmişler...

bu yeni modelin linki..

Akıllı Sepha ve Masa - YouTube

Buda eski modelin linki

NURKAYA MOBİLYA

Farkı Gören varmı ?????

Card finansınız var ise 2 +8 10 taksit ile
yapı kredi ve bonusa ise 2+ 4 veya 2+6 seklinde
peşin fiyatına taksitli olarak bu ürünü artık alabiliyormusuz...

Kızlar istanbuldan bir bayan arkadas ve antalyadan bir bayan arkadas daha bu sehpadan almışlar yorumlarınızı bekliyoruz

heryere 45 tlye gönderiyorlar.ben de alacağım.düz beyazını

Evet Canım 40 tl ye turkyenın her yerine gönderiyorlar adrese kapıya teslim yapıyorlar, hatta kargoda bir problem oldugunda üründe deformasyon çatlak kırık dökük firrma sağ olsun o konudada yardımcı oldu gereken parçaları degiştirdi.. biz aldık bu ürünü kullanıyoruz memnunuz sizlerede tavsiye ederim..

AKILLI SEHPA.MOV - www.nurkayamobilya.com.tr 0 224 233 36 06 - YouTube

arkadaşlar ben mutfağıma duvara monte edilen açılıp kapanabilir bir masa yaptırmayı düşünüyorum.salonada bu sehpalardan alayım dedim ama bu kezde sandalyeleri nereye koyacağım sorusuna cevap bulamadım:S:s aldığımz ev 2+1 ve büyük değil.bu masayı sehpa olarak kullandığımda bu sandalyeleri nereye muhafaza edicem :S:S:S yardıımmm edinn !

dodiyez
arkadaşlar ben mutfağıma duvara monte edilen açılıp kapanabilir bir masa yaptırmayı düşünüyorum.salonada bu sehpalardan alayım dedim ama bu kezde sandalyeleri nereye koyacağım sorusuna cevap bulamadım:S:s aldığımz ev 2+1 ve büyük değil.bu masayı sehpa olarak kullandığımda bu sandalyeleri nereye muhafaza edicem :S:S:S yardıımmm edinn !

Canım sandalyeleri o kadar buyuk almana gerek yok az sayıda sandalye alır koltuklar arasına birer tane koyabilirsin..birde mutfak masan için kırma modelli sandalyeler var onlardan alırsan hem mutfakta hemde salonda yemek masasında kullanabilirsin..

AKILLI SEHPA.MOV - [url]www.nurkayamobilya.com.tr 0 224 233 36 06 - YouTube[/url][/QUOTE]

Canım senin problemin aynısı :)) ama bu dert değil kullandıkça anlıyacaksın iyi günlerde kullan bir tanem :KK9:
dodiyez

Canım sandalyeleri o kadar buyuk almana gerek yok az sayıda sandalye alır koltuklar arasına birer tane koyabilirsin..birde mutfak masan için kırma modelli sandalyeler var onlardan alırsan hem mutfakta hemde salonda yemek masasında kullanabilirsin..

AKILLI SEHPA.MOV - [url]www.nurkayamobilya.com.tr 0 224 233 36 06 - YouTube[/url]
[/QUOTE]

canım oncelikle güle güle iyi günlerde kullanırsın inşallah hayırlı olsun bende almak istiyorum evimize bi firma var inegöldeymiş firma ben görüştüm onlarda internet sitesinde de bu üründen hetta seri calışılıyorlarmış 2 açılımlı 3 açılımlı renkte sınır yok hangi renk istersen varmış imalatcı oldukları için istedikleri gibi yapabiliyorlarmış mobilyasayfasi.com googleye yazınca ilk sırada cıkıyor her yurt içi ve yurt dışıda çalışıyorlarmış her yere kargo bedava canım

Canım :) evet güzel ürün ama fiyatın içerisine kargo ücretini koymuşlar 485 tl yazmışlar :)) bence kargoyu ben ödiyeyim ama 420 lira vereyim :KK9:

QUOTE=zü&er;28953012]dodiyez

AKILLI SEHPA.MOV - [url]www.nurkayamobilya.com.tr 0 224 233 36 06 - YouTube[/url][/QUOTE][/QUOTE]

Canım :) evet güzel ürün ama fiyatın içerisine kargo ücretini koymuşlar 485 tl yazmışlar :)) bence kargoyu ben ödiyeyim ama 420 lira vereyim :KK9:

canım oncelikle güle güle iyi günlerde kullanırsın inşallah hayırlı olsun bende almak istiyorum evimize bi firma var inegöldeymiş firma ben görüştüm onlarda internet sitesinde de bu üründen hetta seri calışılıyorlarmış 2 açılımlı 3 açılımlı renkte sınır yok hangi renk istersen varmış imalatcı oldukları için istedikleri gibi yapabiliyorlarmış mobilyasayfasi.com googleye yazınca ilk sırada cıkıyor her yurt içi ve yurt dışıda çalışıyorlarmış her yere kargo bedava canım

Kızlar size yeni aldığım sehpa yı göstermek istedim hem sehpa hemde masa olarak kullanılabiliyor renk alternatifleri var...

AKILLI SEHPA.MOV - www.nurkayamobilya.com.tr 0 224 233 36 06 - YouTube

ben bunun murdüm renkli ve beyazlı olanını aldım... benimkisi iki açılımlı malesef metal ayaklı olanlarda bu üçüncü açılım yapılamıyormuş kendimize aldık ablamlar istanbulda onlarda çok begendi.. kargo ile çok uygun kargo ücretine gönderdiler.. bakalım siz beğenecekmisiniz.. :KK9:

Bende bir tane aldım. Çok memnunum... Hakaten çok fonksiyonel.

Lizbon Masa Olabilen Sehpa - Dekoratif Sehpa

Süper.... Tavsiye ederim.

Sevgi ile kal....

İstanbuldan ayşen hanım Canım hayırlı olsun sehpanız
selamımızı iletmişssiniz selamınız geldi
iyi günlerde kullanın ürününüzü :KK3:

Evet Canım 40 tl ye turkyenın her yerine gönderiyorlar adrese kapıya teslim yapıyorlar, hatta kargoda bir problem oldugunda üründe deformasyon çatlak kırık dökük firrma sağ olsun o konudada yardımcı oldu gereken parçaları degiştirdi.. biz aldık bu ürünü kullanıyoruz memnunuz sizlerede tavsiye ederim..

AKILLI SEHPA.MOV - [url]www.nurkayamobilya.com.tr 0 224 233 36 06 - YouTube[/url]

Paylaşım için teşekkürler, maalesef çok az kişi bu tarz akıllı sehpalardan haberdar. Ben de iki hafta önce Vivense internet sitesinden anneme buna benzer bir sehpa aldım, alırken bozulur mu diye tereddüt ettim çünkü daha önce kimsede görmemiştim. Koşulsuz iade garantisi vermelerine güvenip aldım, iyi ki de almışım, herkese tavsiye ederim. Özellikle evi dar olanlar için kullanışlı, fiyatı da makul :KK51:

ORTA SEHPA : YEMEK MASASINA DÖNÜŞEBİLEN AKILLI SEHPA-BEYAZ

İstanbuldan ayşen hanım Canım hayırlı olsun sehpanız
selamımızı iletmişssiniz selamınız geldi
iyi günlerde kullanın ürününüzü :KK3:

Pardon ama siz nerden biliyorsunuz kimlerin, hangi ilden bu masayi aldigini. Ne o oyle aysen hanim, sevil hanim bilmem ne hanim hayirli olsun falan demeler. Anlasilan satan firma musteri bilgilerini saklama konusunda hic saglam degil ya da firma calisanisiniz ve reklam yapiyorsunuz. Sonuc ne olursa olsun yaptiginiz hic hos degil, boyle insanlari desifre ederek hatta isim ve il verip, hangi modeli aldigini dahi yazarak israrla yorum isteyip, taciz etmek dogrumu sizce. Alan zaten yazmak istese yazar, aldim der, demiyorsada bir bildigi vardir degilmi

Pardon ama siz nerden biliyorsunuz kimlerin, hangi ilden bu masayi aldigini. Ne o oyle aysen hanim, sevil hanim bilmem ne hanim hayirli olsun falan demeler. Anlasilan satan firma musteri bilgilerini saklama konusunda hic saglam degil ya da firma calisanisiniz ve reklam yapiyorsunuz. Sonuc ne olursa olsun yaptiginiz hic hos degil, boyle insanlari desifre ederek hatta isim ve il verip, hangi modeli aldigini dahi yazarak israrla yorum isteyip, taciz etmek dogrumu sizce. Alan zaten yazmak istese yazar, aldim der, demiyorsada bir bildigi vardir degilmi

Bu nasıl bir yaklaşım Allah aşkına ... deşifre taciz bu ne demek ?

1. Bu masayı kimlerin nasıl aldığını ben nerden biliyorum
Cevap taksit ödemeye gittiğimde firma sahibi bana buradan ürün alanların kişiler bana selam söylüyorlarmış firma sahibi de selamlarını iletiyor yani size falan kişinin selamı var diyor yani gizli olan bir şeyi deşifre etmiyorum

X