Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Akıllı sehpa Hem masa Hem sehpa...

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

BenZuer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
350
79
45
Kızlar size yeni aldığım sehpa yı göstermek istedim hem sehpa hemde masa olarak kullanılabiliyor renk alternatifleri var...

http://www.nurkayamobilya.com.tr/akillisehpa.html AKILLII SEHPAYI GÖRDÜNÜZMÜ ?

http://www.youtube.com/watch?v=guGbcxm9oGQ

ben bunun murdüm renkli ve beyazlı olanını aldım... benimkisi iki açılımlı malesef metal ayaklı olanlarda bu üçüncü açılım yapılamıyormuş kendimize aldık ablamlar istanbulda onlarda çok begendi.. kargo ile çok uygun kargo ücretine gönderdiler.. bakalım siz beğenecekmisiniz.. :KK9:

Eklentiler

• $107c.jpg
    $107c.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 1.559
  • $107 a.jpg
    $107 a.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 4.291
  • $107 b.jpg
    $107 b.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 4.047
Son düzenleme:
Aynisindan bizde akmistik, ceviz ve beyaz lake uc acilimli. Koltuklarin yerre cok yakinsa kullanisli degil, yuksekse cok ise yariyor.

Aynisindan bizde akmistik, ceviz ve beyaz lake uc acilimli. Koltuklarin yerre cok yakinsa kullanisli degil, yuksekse cok ise yariyor.

ewet canım biz yemek masası olarak kullandığımız için sandalyeye oturuyoruz koltukların alçaklığı ve yüksekliği pek önemli olmuyor ama beni çok rahatlattı... diğer modellerinde renklerini ekliyeyim ...

aynı ürünün beyaz modeli ablamlara aldığımız ...

ekleyemedim resimleri .. bir daha denerim sonra...:KK43:

çok beğendim çok pratik çok portatif bir gereç aslında sehpa ve tamda ben burdayım diyor.güle güle kullanın çok güzel

Eklentiler

• $S-100e.jpg
    $S-100e.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 385
  • $S-100a.jpg
    $S-100a.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 370
  • $S-100b.jpg
    $S-100b.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 560
  • $S-100c.jpg
    $S-100c.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 754
  • $S-100d.jpg
    $S-100d.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 362
Harika canım güle güle kullanın ben mutfak için düşündüm nasıl olur fikrini merak ediyorum.

Harika canım güle güle kullanın ben mutfak için düşündüm nasıl olur fikrini merak ediyorum.

Çok teşekür ederim canım.. inanın mutfak içinde çok güzel kullanışlı bir ürün isterseniz yer sofrası olarak bile kullanılıyor olması bizi cezbetti.. evimdeki kaba hantal masayı attım gitti..:) tavsiye ederim ... pişman olmassınız ....

diğer modelleri yukarıdaki linkten görebilirsiniz.. ablamın arkadaşı görmüş istanbuldaki evinde..

antalya da bir otelde işletme müdürüymüş beni aradı numarasını verdim aldığımız yerin oda sipariş vermiş.. ay sonu gönderin demiş. inanıyorum sende memnun kalırsın... canım ...:KK23:

Akıllı sehpa modellerini eşimde sattığı için bu tecrübeyi paylaşmak istiyorum ;
sehpa yı satan birkaç farklı üretici var. Çeşitli kalite ve fiyatta satılmakta......... ürünü internet üzerinden görmeden alacak iseniz muhakkak daha önce o firmadan alan kişiden bilgi almanızı öneririm .... mekanizma şikayetleri çok oluyor .

renk olarak düşündügün tarzları bildirisen yardımcı olaiblirim.. inegöl mobilya fuarına gitmiştik orda görmüştük değişik modelleri... herkes için önemli olan tabikide üründen sonraki hizmet olmalı o konudada güvenebilirsin..

birde hem sehpa hmde laptop için olan ürün var...

Eklentiler

• $S-119a.jpg
    $S-119a.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 348
  • $S-119.jpg
    $S-119.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 300
  • $S-119b.jpg
    $S-119b.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 318
cok begendim,bizim masa sorunumuza cok pratk bir cozum bu.Ben oturma odamda yemek masasi istemiyorum,bu amacla biraz buyukce bir masayi mutfagimda kullanmak ve yemege misafirim geldiginde de oturma odama masayi alip kullanmak uzere biraz buyukce bir masa aldim(ikea LYCKHEM modeli).ne yazik ki masayi mutfakta monte ettik ve ancak ilk yemek davetimizde masanin demonte olmadan mutfak kapsindan cikmayacagini gorduk.Simdi bu sehpayi oturma odamda orta sehpa olarak ve gerektiginde yemek masasi olarak kullanip,mutfagima da pratik ufak bir masa almayi dusunuyorum.Ikea masami da ya anneme ya kayinvalideme veririz,alali daha 1 yil bile olmadi.

cok begendim,bizim masa sorunumuza cok pratk bir cozum bu.Ben oturma odamda yemek masasi istemiyorum,bu amacla biraz buyukce bir masayi mutfagimda kullanmak ve yemege misafirim geldiginde de oturma odama masayi alip kullanmak uzere biraz buyukce bir masa aldim(ikea LYCKHEM modeli).ne yazik ki masayi mutfakta monte ettik ve ancak ilk yemek davetimizde masanin demonte olmadan mutfak kapsindan cikmayacagini gorduk.Simdi bu sehpayi oturma odamda orta sehpa olarak ve gerektiginde yemek masasi olarak kullanip,mutfagima da pratik ufak bir masa almayi dusunuyorum.Ikea masami da ya anneme ya kayinvalideme veririz,alali daha 1 yil bile olmadi.

canım çok sağol... IKEA dan oldum olası aldığım ürünlerden memnun kalmadım söküp takılması zor ve çabuk dağılıyor .. bu akıllı sehpa ise ise ölçüleri 80*80 yerden yüksekliği ise 40 cm kapattığınızda bile oda değiştirebiliyorsunuz açldığında masa olduğunda 80* 160 masa haline geliyor ... o yüzden sizede tavsiye ederim..

canım çok sağol... IKEA dan oldum olası aldığım ürünlerden memnun kalmadım söküp takılması zor ve çabuk dağılıyor .. bu akıllı sehpa ise ise ölçüleri 80*80 yerden yüksekliği ise 40 cm kapattığınızda bile oda değiştirebiliyorsunuz açldığında masa olduğunda 80* 160 masa haline geliyor ... o yüzden sizede tavsiye ederim..

X