2012 Doğum Fiyatları ?

vizon

El Mucib
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
316
3
Sevgili anneler ve adayları 2012 yılına ait normal doğum ve sezeryan fiyatları hakkında bilgi toplamak istedim. Hangi şehir de hangi hastane de Sosyal güvenceyle ne kadar ödemeler yapılıyor.Herkes kendi bilgisini paylaşırsa merak edenler açısından faydalı olacağını düşünüyorum. :KK16:

emekli sandığı
normal sezeryan farketmiyor
ankara
1500 tl

uuuufff çok fazlaymış. Ben de Adana da özel bir hastaneye gidiyorum ama henüz doğum ücreti hakkında konuşmadım açıkcası hiç bir fikrim de yok ama bu kadar fazlaysa yapamam sanırım özelde :KK43:

uuuufff çok fazlaymış. Ben de Adana da özel bir hastaneye gidiyorum ama henüz doğum ücreti hakkında konuşmadım açıkcası hiç bir fikrim de yok ama bu kadar fazlaysa yapamam sanırım özelde :KK43:

ankara piyasasına göre uygun bile bu fiyat
burda bu sene itibariyle genel fiyatlar 2500-3000 civarı
ama adana daha uygundur diye düşünüyorum
şimdiden kafana takma bence

istanbul ozel incirli ethica hastanesinde yapicam dogumumu ama doktorum ozel gelecek normal dogum 2500 tl, sezeryan 3000 tl. normal ve sezeryanda epidural istenirse +500 tl farki var.

istanbul ozel incirli ethica hastanesinde yapicam dogumumu ama doktorum ozel gelecek normal dogum 2500 tl, sezeryan 3000 tl. normal ve sezeryanda epidural istenirse +500 tl farki var.

sosyal güvencesi olana da mı böyle ?

bende bugün doktoruma sordum normal doğum ssk lıya 400 tl sezaryen 750 tl ısteğe bağlı sezaryen 1200 tl ımış artı oda ucretı 200 tl
gazıosmanpaşa avrupa şafak hastanesi

ANKARA-SİNCAN Lokman Hekim Hastanesi
normal doğum 450 TL
sezeryan 750 TL
epidural sezeryan +250 :1000 TL

İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi
SGK lıya
Normal:500 TL
Mecburi Sezeryan:750 TL
İsteğe bağlı sezeryan:1500 TL

Adana Başkent Hastanesi
350 normal sezeryan farketmiyor,
epiduralli istenirse 500

ben özel muaynahaneye gidiyorum
bursada faruk dinçşahin'e
doğum için anlaşmalı olduğu medicabil hastanesine karar verdik
ctesi hastaneyi görmeye gittik
odamızı, sancı gözlem odasını, doğum odasını, yeni doğan ünitesini, yeni doğan yoğun bakım ünitesini ( ki inş. ihtiyacı olmaz kimselerin), ameliyathaneyi gördük gezdik
fiyat paket olarak herşey içinde 1700 lira
normal, sezeryan artık doğum için nasıl bir yol izlenecekse fiyat farketmiyor..

medicalpark göztepe,
Dr. Mehtap Yazıcıoğlu'nun ssk'lı fiyatları
normal doğum 2100
zorunlu sezeryan 3250
isteğe bağlı sezeryan 3800
epidural 700

ben bugün doğum yapacağım hastaneye gittim.sezeryan olucam ve 1450 tl dedıler.suit oda istersen de 100 tl fark verıyosun.izmirde çınarlı doğum hastanesi.

Sehirden sehire ne kadar farkliymis ücretler..

Burda bedava.Dogumdan sonrada 2 gün hastane otelinde kaliyorsun.Herseyini karsiliyorlar.Istersen kalmayada bilirsin

Sehirden sehire ne kadar farkliymis ücretler..

Burda bedava.Dogumdan sonrada 2 gün hastane otelinde kaliyorsun.Herseyini karsiliyorlar.Istersen kalmayada bilirsin

neresiymiş oarası : ))
burda devlet hastanesine falan gittiğinde neden hamile kaldın gibi bakıyor hemşireler valla
birde bedava olduğundaki tavırlarını düşünemiyorum

neresiymiş oarası : ))
burda devlet hastanesine falan gittiğinde neden hamile kaldın gibi bakıyor hemşireler valla
birde bedava olduğundaki tavırlarını düşünemiyorum

avrupada nüfus artışını desteklemek için yapıyolar sanırım bunu:26:

Özel Bilge hastanesi
normal doğum 500
mecburi sezeryan 650
isteğe bağlı sezeryan 850
Küçükköy/İstanbul
muayne ücretide 40 lira :KK37:

izmir özel egepol hastahanesi yeni gelen zandan sonra
normal yada sezeryan farketmiyor 1000tl
muayene ücreti 37tl

X