Büyük ve sert sivilceler

Y_klbk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
1.124
89
Kızlaaarr yardm edın bana :KK43: bnm bı sorunum war ayda bır benm yuzumde ya burnumun kenarında yada elmacık kemıklerımın oldugu yerde kırmızı sert we ıcı kan dolu bı sıwılce cıkıo nedenını bılmıorum cıldım yaglı sıyah nokta sorunum yok cok sukur :) ama bu buyuk sıwılceler bnm cnmı cok skıo we gıcık oLuorum sabah aksam dermokıl yuz jelı we tonıkle temızleyıp cıldıme bakmaya calısıorum .. Ama o buyuk sıwılceler cıkıo yınede .. Cıkınca da cok uzun duruo hemen gecmıo

gül suyu veya papatya suyuyla yüzünü sil.ve kil maskesi yap ama su yerine sütle karıştır kili.3güne kalmaz cildin mis gibi olur inşallah.

gül suyu veya papatya suyuyla yüzünü sil.ve kil maskesi yap ama su yerine sütle karıştır kili.3güne kalmaz cildin mis gibi olur inşallah.

tsk ederm , gul suyunu sık sık yaparım , kıl maskesınıde oLe banyolardan snra haftada 2 kere yapıorum oda dermokıl ıse de yarıo normalde ama o buyuk sıwılce cıkınca naparsam yapım yok .. Bazen sıwılceyı sıkıp kanatıorum kan akıo bosalıo ıcı sonra kabuklu kalıo .. Degısık bse ıste

bende kil maskesi yapıyorum ama sütü ilk defa duydum tarif edermisin süt biraz yağlı değilmi zararı olmasın ?