9+3 günlük hamişler bakabilirmisiniz Lütfen...

morwenfb

Çilekli Turtam Öykümm :)
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2011
1.844
58
Merhaba bayanlar 9+3 günlük hamileyim kusmuyorum ama midem bulanıyor,,ağzımda acayıp bir tad çok fena ne yesem etsem fazla yiyemıyorum gerçi ama çok yersem aşırı gazz boyle olupta sonra geçenler varmıydı

Off Rabbim yardımcımız olsun gerçekten zormuş....

Canım bende 9+3 haftalık hamileyim. 6.haftadan sonra benimde mide bulantılarım başladı. Hiç kusmuyorum fakat hiç iştahım yok. Hiç birşey yemek istemiyorum. Dışarıdan gözlemlemek gibi olmuyormuş gerçekten. Allah bütün hamişlerin yardımcısı olsun. Ama kusmuyorsan 3.aya kadar geçer diyorlar bana. İnşallah geçer:KK49:

hayırlı olsun canım bende 3 aylık hamileyim benim o haftalarda midem bulandı ama kusmadım vede kusmuyorum çok iyiym birçok şeyden tiksindim ama ekşi olan herşeyi yiyorum
daha iyiy kusmamak ben tıkanıyorum kusarken allahtan ne kızımda nede şimdi hiç kusmadım bazıları 9 ay kusuyorlar çok kötü birşey normal yaşadıkların ben neler gördüm duydum eşinden tiksinene, deterjan kokusundan tiksinen, yemek kokusundan tiksinene yemek yapamayan, inanamazsınınz duvar kreci varya onu kazıyıp yiyen bile duydum, bende ev turşusu yiyorum deli gibi ekşi ayran ekşi elma kızımda da devamlı tatlı yiyorum çikolatalar, sütlü tatlılar

kızlar 9+3 üm bende sürekli midem bulanıyor ama kusmuyorum, inşallah bir iki aya geçer. iştahım kapanmadı ama az az sık sık yemek yiyorum, birde sabahları yataktan kalkmadan önce kraker atıştırıyorum yatar halde o beni biraz olsun rahatlatıyor, sizde deneyebilirsiniz. ama genel olarak kötü bir durum allah yardımcımız olsun ne diyim..

benimde 15.haftam 9 ve 13 haftalar arası bende hiçbişey yiyemedim koktu yemekler hep, daha yeni iştahım yerine geldi

9+3haftalik hamileyim bende bulantilar iki gündür öyle cogaldi ki yediğim herseyi cikartiyorum ve haliyle aç kalıyorum. Yemek dahi pisiremiyorum en ufak koku midemi bulandiriyor. Ne zaman nasıl geçer bilmiyorum umarım bi an önce biter

Benimde 9+3 iştahsızlık var bulantı fena halde sabahları boğazımdan kan gelecek kadar öğrüntü oluyor bende 3. aydan sonra geçer dediler onu bekliyorum Allah hepimize kolaylık versin.

Merhabalar bende 9+4 günlük hamişim ve sabahları acı su kusmak beni çok yoruyor aksi gibide o kadar açım ki ama az ve sık yemeğe çalışıyorum eğer yemeğe dalar fazla yersem yediğimden fazlası gidiyo zor geçiyo kızlar ama rabbim sonunu hayırlı etsin hepimize :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar bende 9+3 haftalık hamileyim ama hic migde bulantim kusmam olmadi sanki hamile degilim herseyi yiyorum cok acikiyorum kilo aldim gobegim sisti resmen bir terslik olamaz dimi hersey normaldi son kontrolumuzde boyle hamilelik geciren varmi sorun olmadan yardimci olurmusunuz?

X