İlköğretim Yorum ve Soruları ttnet vitamin hakkında bi sorum var yardımcı olmusunuz??

SENYOKMUSUN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
17
0
benım kızım ilköğretim 8. sınıf öğrencisi.Daha yeni ev kredisi çektiğimiz için maddi durumumuz biraz kötü ve dershaneye gönderemiyoruz. :KK43:
Bu yüzden ttnet vitamine abone olmak istiyorum.Acaba abone olmak için illa ttnet kullanıcısı mı olmak gerekir.Ben uydu net(teledünya) kullanıyorum.LÜTFEN YARDIMCI OLUNN.... Şimdiden çoooooooooooooooooook tesekurleer.

ttnet vitamin sanırım artık herkese ücretsiz..Dün tvde reklamlarını gördüm,sitesinde de ücretsiz üyelik falan yazıyor,bir bakın isterseniz...

ttnet vitamin sanırım artık herkese ücretsiz..Dün tvde reklamlarını gördüm,sitesinde de ücretsiz üyelik falan yazıyor,bir bakın isterseniz...

tsklr bende sımdılık oyle yaptım zaten ama 4-5 vıdeo izliyoruz hemen bitiyp bi işe yaramıyor yanı.Boyle oldugu ıcın almayı dusunuyoruz ama ttnet kullanmak gereklı mı onu arastırıyorudum.Yinede cook tesekkurler. :)

tsklr bende sımdılık oyle yaptım zaten ama 4-5 vıdeo izliyoruz hemen bitiyp bi işe yaramıyor yanı.Boyle oldugu ıcın almayı dusunuyoruz ama ttnet kullanmak gereklı mı onu arastırıyorudum.Yinede cook tesekkurler. :)

ttnet kullanmak gerekiyor ama ben geçen sene aldım eve memnun kalmadım.

X