Üstüne Adet Gördüm Hamile Olabilir miyim ?

Rmns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2012
3
0
Selam anne adayları, ben bu mart ayının 2 sinde adet oldum ama iki gün oldum. Hamilelik hevesindenmidir bilmiyorum ama midem bulantılarım başladı, bir hafta sonra test yaptım. Bir kalın çizgi bide ince hafif belirsiz ikinci çizgi çıktı. Bugünlerde de gaz ve kabızlık sorunları yaşamaya başladım, karnım ve midem şiş, bu beni rahatsız ediyor. Kasıklarımda özellikle sol tarafımda sancı var. Acaba hamile olabilirmiyim. Bilgisi olan yada tecrübesi olanlardan yorum istiyorum :)

Selam anne adayları, ben bu mart ayının 2 sinde adet oldum ama iki gün oldum. Hamilelik hevesindenmidir bilmiyorum ama midem bulantılarım başladı, bir hafta sonra test yaptım. Bir kalın çizgi bide ince hafif belirsiz ikinci çizgi çıktı. Bugünlerde de gaz ve kabızlık sorunları yaşamaya başladım, karnım ve midem şiş, bu beni rahatsız ediyor. Kasıklarımda özellikle sol tarafımda sancı var. Acaba hamile olabilirmiyim. Bilgisi olan yada tecrübesi olanlardan yorum istiyorum :)

ikinci çizgiyi silikte olsa görmen hamilesindir demek hayırlı olsun
mide bulantılarının psikolojik oldugunu düşünüyorum çünki henüz bulantılar için çok erken kasıklardaki agrı normal bende daha hamile oldugumu ögrenmeden anlamıştım kasık agrımdan

Bende öyle düşünmüştüm ama iki gün sonra emin olmak için tekrar test yaptığımda ise bu kez negatif çıktı. Bende anlayamadım. Birde adet bittikten sonra kahverengi lekeler gelmeye başladı 3 - 4 gün sürdü. Peki bu normalmi eğer değilse sizce neden olabilir?

Bende öyle düşünmüştüm ama iki gün sonra emin olmak için tekrar test yaptığımda ise bu kez negatif çıktı. Bende anlayamadım. Birde adet bittikten sonra kahverengi lekeler gelmeye başladı 3 - 4 gün sürdü. Peki bu normalmi eğer değilse sizce neden olabilir?

idrar testinde nadirde olsa problem yaşanabilir bence bi kaç gün bekleyip kan testi yaptır hamileysen çıkar mutlaka
kahve lekeler enfeksiyon habercisi olabilir
Kahverengi Akıntı Neden Oluşur? Vajinal Akıntılar Nelerdir?
bi göz at istersen

merhaba bende üctüne adet gordum e sendeki belirtilerin cogu bendede vardı ama benım test yaptıgımda pozi,tif olarak cıkmıstı tabıı daha sonra doktora gıttım kontrole orda kesın olarak oğrenim

kahverengi leke idrar yolalrında bir problem olduguna işaret olabilir ama malesefeğer hamile isen bu dönemdeki kahverengi leke düşük tehtidi olarakda algılanıyor ki bende bu sekılde olmustu

bence sen genede bir doktora git mutlaka

X