ilk haftalarda gaz olur mu ???

asis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.954
17
41
merhaba arkadaşlar
hamileliğin ilk haftalarında aşırı gaz olurmu.
adetime 9 gün var ama aşırı gazım oluştu 3 gündür. yediklerimede dikkat ediyorum. gaz yapıcı şeyler yemedim.

slm arkadaşım benimde regl olmama 5 gün var.ama 10 gündür karnım çok şiş ve gaz var.özellikle geceleri gaz sancısından şişkinlikten uyuyamaz oldum bu hamilelik belirtsimi bilmiorum ama hiç böle olmamıştım..son bir kaçgündür belimdede ağrıda başladı..

benimde 1 hafta kala gaz şikayetlerim var özellikle sabahları erken saatlerde şiddetli altlı üstlü hemde acaba üşüttüm mü diyorum bir hafta önce ishal olmuştum ama sadece sabahları gün içinde yok diğer belirtiler sürekli var yazmıyorum çünkü bat 3 gün var bu akşam test alıp yapıcam belki silikte olsa bişey çıkarsa yazacam bir yemek yedikten sonra geyirmem çok şiddetli oluyor gibi gibi işte bakalım kendimi kaptırmamaya çalışıyorum inşallaahh hamişizdirrrrrrrr :KK70: aminnnn

slm arkadaşım benimde regl olmama 5 gün var.ama 10 gündür karnım çok şiş ve gaz var.özellikle geceleri gaz sancısından şişkinlikten uyuyamaz oldum bu hamilelik belirtsimi bilmiorum ama hiç böle olmamıştım..son bir kaçgündür belimdede ağrıda başladı..

benim regli olmama 9 gün var ve aşırı gazım var. senin gibiyim özellikle geceleri gazmanım yatakta. :))))
hiç böyle olmamıştım bilmiyorum nedendir. hayır olur inşallah :)))

benimde 1 hafta kala gaz şikayetlerim var özellikle sabahları erken saatlerde şiddetli altlı üstlü hemde acaba üşüttüm mü diyorum bir hafta önce ishal olmuştum ama sadece sabahları gün içinde yok diğer belirtiler sürekli var yazmıyorum çünkü bat 3 gün var bu akşam test alıp yapıcam belki silikte olsa bişey çıkarsa yazacam bir yemek yedikten sonra geyirmem çok şiddetli oluyor gibi gibi işte bakalım kendimi kaptırmamaya çalışıyorum inşallaahh hamişizdirrrrrrrr :KK70: aminnnn

inşallah canım inşallah. allah anne olmak isteyen herkese anne olmayı nasip eder inşalla :)))
test yapınca haber verirsin canım

ben de de aynı sıkayet var kızlar.ama ben dun test yaptım tek cızgı maalesef.benım de goguslerım cok acıyor ve sıstı.reglımı de 5 gun gectı.sızce tekrar test yapmalı mıyım?:KK43:

ben de de aynı sıkayet var kızlar.ama ben dun test yaptım tek cızgı maalesef.benım de goguslerım cok acıyor ve sıstı.reglımı de 5 gun gectı.sızce tekrar test yapmalı mıyım?:KK43:

kan testi yaptır canım. idrar testleri o kadar çok arkadaşımı yanılttı ki anlatamam sana

kan testi yaptır canım. idrar testleri o kadar çok arkadaşımı yanılttı ki anlatamam sana

ya bakıyorum herkes ıdrar yapıp goruyor sonra gıdıyoruz dıyor,ben de tereddutte kaldım.sagol canım ya bıraz daha bakleyeyım mı pekı kan testı ıcın?

merhaba arkadaşlar
adetime 9 gün var ama aşırı gazım oluştu 3 gündür. yediklerimede dikkat ediyorum. gaz yapıcı şeyler yemedim.

Bende aynı dertten müzdaribim asis :)

Mart ayında bebiş için çalışanlar da görmüştüm iletini ama sayfalar o kadar hızlı ilerliyorki yazma fırsatım olmamıştı maalesef :KK43:

Biz de 2 aydır çalışıyoruz ve bu aya son 10 gündür acayip gazım var hatta önde bir göbek katmanı oluşturdum.

Söylemesi ayıptır alttan üstten salma modundayım :KK43: Yediklerime de çok dikkat ederim ama ilk defa böyle birşeyle karşılaştım.

Anneme sordum "Üşütmüşsündür kızım" dedi.

Tabi ben gaz modda "Hamilelerde böyle durumlar olur kızım" demesini bekliyordum =)))))

bat 16 mart yani yarın, hayırlı diyorum sanırım anlıcam neler olup bittiğini :KK70:

senin bat nezamandı asis?

merhaba arkadaşlar

canım bende de başladı gaz... :KK37: öyle ki tuvalete yetişemicem diye korkuyorum bazen... :KK1: artık karnımı saklamaktan bir hal oldum... :KK9: göbekli göbekli dolaşıyorum etrafta..
kasıklarımda ara ara çok olmasada ağrıyo... göğüslerim normal ama sanki ağırlaşmış gibi ve bir de asabiyim... :KK53: 7 gün kaldı adetime... :18:

Son düzenleme:
kızlar ümitlerinizi yıkmak gibi olmasın ama gaz benim adet öncesi şikayetimdir hep. adet olduğunda vücudun daha çok çalışır ya bence ondan kaynanan bir problem bağırsaklarda aşırı çalışıyor yani bende en azından hep böyle ...

Aynı sıkıntı bende de var kızlar..Adetime 5 gün kaldı ama bikaçgündür abdestimi tutamaz hale geldim normalde ben akşam namazı için abdest alır yatsıyıda kılardım ama şimdi dayanamıyom vallahi :KK70::KK37: ee hayırdır umarımm :)

Kızlar Rabbim hepinizin gönlüne göre versin ama ben erken hamilelik belirtisi olarak gazı hiç duymadım. Umarım hepiniz hamilesinizdir:)

bende adet öncesi hiç bir zaman gaz problemi olmadı ve hamileliğin ilk günlerinde olur diiede duymuştum.umarım hamileliktendir allah hepimizin gönlüne göre verir inş.bu ay hayırlı haberler alırızzda mart ayı hepimize uğurlu gelirr inşş..:)

arkadaşar bende de aşırı gaz oluştu. adet tarihim de bugün dün test yaptım negatifti .acaba erken mi yaptım

kızlar heveslendirmiş gibi olmayayım ama benim en çok dikkatimi çeken belirtilerden biriydi gaz. reglime 1 hafta kala falan başladı, sanki litrelerce kola içmiş gibiydim :) hamile olacağım aklıma gelmediği için belki midemde falan bi problem vardır diye düşündüm hep. epey rahatsız ediciydi ama, konuşurken bile kaçıyordu sürekli. sonunda çift çizgiyi gördüm, o zaman anladım nedenini :) inşallah sizin için de müjdeli bir haberdir bu gaz sancıları :)

ilk günlerde benimde çok şikayetçi olduğum bir durumdu gaz ve şişkinlik. artık 9. haftamdayım ve şişkinliğim halen devam ediyor. ama adet öncesi de şişkinliğim oluyordu ben hamileliğimi yumurtalama dönemimden sonra durmayan akıntımdan anladım. çok akıntım oldu. adetim gün geçti test negatif çıkmıştı. 5 gün gecikince tekrar yaptım silik çizgi çıkmıştı. en net adetin 1 hafta kadar gecikmesi bence. doktorada çok erken dönemde gidip boşuna stres yapmamak lazım.

inşallah canım inşallah. allah anne olmak isteyen herkese anne olmayı nasip eder inşalla :)))
test yapınca haber verirsin canım

canım dün akşam yaptım şu ucuz olanlardan dedim erken döllenmişse silik milik bişeylerde çıksa razıyım diye ama malesefff :KK43: bişey çıkmadı bat 18 mart erken yaptım ama dayanamadım meraktan sonra dedim bu hafta testle uğraşmayacam haftaya haber veririm kızlar size eğer hamişsem belirtilerle birlikte hemde inşaallaaahhh rabbim dualarımızı kabul et şu mübarek cuma gününde hayırlara vesile olsun aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

ya bakıyorum herkes ıdrar yapıp goruyor sonra gıdıyoruz dıyor,ben de tereddutte kaldım.sagol canım ya bıraz daha bakleyeyım mı pekı kan testı ıcın?

bence adet gününde yada adetin 1 gün geçince kan testi yaptır. biz bebiş denemelerine ilk kasım ayında başladık bende 2 kere erkenden test yaptırdım olmadı. ilk denemende sanki hemen tutacakmış gibi hissediyorsun ama olmuyor çoğu insana. o gün kendime söz verdim dayanıcam ve adetim geçince kan testi yaptırıcam üzülmemek için :))

Bende aynı dertten müzdaribim asis :)

Mart ayında bebiş için çalışanlar da görmüştüm iletini ama sayfalar o kadar hızlı ilerliyorki yazma fırsatım olmamıştı maalesef :KK43:

Biz de 2 aydır çalışıyoruz ve bu aya son 10 gündür acayip gazım var hatta önde bir göbek katmanı oluşturdum.

Söylemesi ayıptır alttan üstten salma modundayım :KK43: Yediklerime de çok dikkat ederim ama ilk defa böyle birşeyle karşılaştım.

Anneme sordum "Üşütmüşsündür kızım" dedi.

Tabi ben gaz modda "Hamilelerde böyle durumlar olur kızım" demesini bekliyordum =)))))

bat 16 mart yani yarın, hayırlı diyorum sanırım anlıcam neler olup bittiğini :KK70:

senin bat nezamandı asis?

bende senin gibiyim birilerinin bu gazların sebebi hamilelikten demesini bekliyorum ama hiç kimse bir şeycikler demiyor.

canım bende de başladı gaz... :KK37: öyle ki tuvalete yetişemicem diye korkuyorum bazen... :KK1: artık karnımı saklamaktan bir hal oldum... :KK9: göbekli göbekli dolaşıyorum etrafta..
kasıklarımda ara ara çok olmasada ağrıyo... göğüslerim normal ama sanki ağırlaşmış gibi ve bir de asabiyim... :KK53: 7 gün kaldı adetime... :18:

suvesabun battaşız biliyorsun. göğüslerimde hassasiyet oldu ama geçti 2-3 günde . uçlarında hassasiyet olurmuş hamile adaylarının benim genelinde hassasiyet vardı. uçlarında olmadı :KK43:(((((
zayıfım dümdüz karnı olan benim artık bir göbeğim var. geri kalan her yerim yine zayıf çok komik oluyor. üstelik yan yatınca karnımda yana düşüyor :)))))

Kızlar Rabbim hepinizin gönlüne göre versin ama ben erken hamilelik belirtisi olarak gazı hiç duymadım. Umarım hepiniz hamilesinizdir:)

umarım hamileyizdir canım. ama komik bir durum gerçekten.
bana soruyorlarmış hamile olduğunu nasıl anladın. gazımdan :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

kızlar heveslendirmiş gibi olmayayım ama benim en çok dikkatimi çeken belirtilerden biriydi gaz. reglime 1 hafta kala falan başladı, sanki litrelerce kola içmiş gibiydim :) hamile olacağım aklıma gelmediği için belki midemde falan bi problem vardır diye düşündüm hep. epey rahatsız ediciydi ama, konuşurken bile kaçıyordu sürekli. sonunda çift çizgiyi gördüm, o zaman anladım nedenini :) inşallah sizin için de müjdeli bir haberdir bu gaz sancıları :)

benimde adetime 1 haftam var ve 3 gün önceden başladı yani adetime 9 gün kala. belkide strestendir. stres gaz yapıyor galiba bana.
ayrıca 3 gündür midemde yanmada var bu da ilginç tabi bilemedim gitti :KK42::KK42::KK42:

X