14 haftalık hamişler buraya:)

canım biz 15 haftalıkken öğrendik ama doktor risk almak istemedi kesin konuşmadı yani bu haftalarda çok heycanlısınızdır eminim bizde öyleydik :KK49:ama en sağlıklı sonuçlar 16 . haftadan sonra belli oluyo sanırım bana 15 haftalıkken kesin olmamakla birlikte söyledi doktorum sonra başka doktora gitmrk zorunda kaldım 2 kontrol boyunca kesin konuşmadı ama artık kesin kızım olucak ilk doktorun dediği doğru çıktı ::KK70:

slm kızlar bende 13+2 haftalık hamileyim pazartesi kontrolüm var ve cinsiyet öğrenmek istiyorum:KK52: ama söylemicek sanırım inşallah söyler yaaa dayanamıyorum:KK52::KK52:

Ben 13 haftalıkken gitmiştim..hastaneden arkdaşlar gittiğinde ısrar et biraz demişti.:)ısrar ettim..oda erkek olabilir dedi bacak arasını gördü...ama kesin bişey söylemek içn çok erken dedi..bende 14 hafalık hamileyim kaç kilo aldınız

12 Haftalıkken kıza benziyor dedi. Yarınki randevuda kesinleştirir belki.
Şu anda 14+4 üm hala kilo almadım.

kızlar bende 14+5 haftalık hamileyim henüz öğrenemedim cinsiyetini daha simdiden 2 kg aldım bile

kızlarr bn 14 +2 hamileyimm. ve cinsiyetini geçen hafta pazrtesi öğrendim erkekimiz olucak inşh bn hep kız die düşnmüştüm öyle hissetmiştim ama yanılmşım:KK70: doktr gösterdi erkek dedi kesinmi dedm evt dedi :KK70: çk heyecanlı bişi kalp atışlarını ilk defa bukdr net duydum özel hastane gibisi yok :S zekai tahire gidiodm insanın yüzüne bile bakmıolar bebişn hareketlerini hisseden warmı 14 haftadn soraa bn sanki kıpr kıpr bişiler hissediorm özellkle gece yatarken oluyo acaba normal mi :KK4:

arkadaşlar bu arada 3lü tarama testi yaptıran varmı ? ücreti özel hastanelerde ne kdr biliomsnz bn haftaya cumartesi gidicem doktrm randevu verdi ama ücretini sormayı unutmşm pahalı bişi mi acaba

ben ikili testi yaptırmıştım 60 liraydı üçlü testde o kadarmış heralde ama üçlü testi devlet hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum. Bide 11+5de doktor kesin değil ama kız olabilir demişti tabi ben sorduğum için söylemişti bide ben hiç kilo almadım tam tersi kilo verdim

Bnde arayıp sordum 85 civarıymş 3lü tarama testi. Bnde devlet hastanesine gitmicem. Doğumu nerde düşünüosn fiyat fln aldn mı bi yerlerden

Benim ucuncu hamileligim.ilk iki hamileligimde 11.haftada ogrenmistim.doktorun deneyimiyle ve ilgisiyle alakali biraz.eski esimde doktordu ilgi biraz fazlaydi sanirim.bu ikinci evliligim ve 15. haftadayim cok kucuk dedi doktorum soylemek icin gormek icin de bir caba sarfettigini gormedim.doktor deneyimliyse mutlaka goruyor en gec 12.haftada.

Canim ben 14+4 gunde oyrendim artiq bu gun 14+6gundu. Canim oglum olacak. O benim bitanem her seyim. Rabbim her kese saglikli evlat bexs etsin. (Amin)

Bende 14+4 günlük hamileyim muhtemelen kız ama 16 haftada net bilgiyi vereceğini saklayabildiklerini söyledi bir hayli heycanliyim :KK43: sanırım ilk olduğundan bide hafif kanamam oldu açıkçası korkuttu biraz ama bir problem olmadığını söyledi doktor umarım herkez için hersey yolunda gider

ben de 14.haftamdayım.. cinsiyetini henüz öğrenmedik 2hafta sonra kontrolümüz var bakalım ne diycek dr? ama benim derdim aldığım kilolar:KK43: daha şimdiden 5kilo almışım bunalıma giricem nerdeyse.. nası oluyorda kilo almıyorsunuz bi tavsiye verin lütfen

bende 14. haftama yeni girdim ve 3 kilo vermişim.henüz cinsiyetini öğrenmedim.kendime şuanda özel dr arıyorum.çakmak erdem hastanesine gidipte drlardan memnun olan varmı aranızda ?

14 haftalık hamıleyım henuz ogrenmedık cınsıyetını 6 ekımde kontrolum var belkı ogrenırız tam net ne zman bellı oluyor cınsıyet arkadASLARE?bırde el agrısı ceken var mı osl kalca ustum cok agrıyor benım normal mı? bulantılarım cok olmamak sartıyla devam edıyor hala :KK43:

bende 14+1 bugun kılo almadım aksıne kusmalarım cok oldugu ıcın 4 kılo vermıstım daha da almadım bebek ıyı dedı doktor

Canim bnde ankaraliyim dış gebelik gecirdim geçen ocak ayında 8 gün zekai Tahir de yattım rezil bi hast hiç sevmiyorum ki cebeciliyim bn bide şimdi 14+3 günlük hamileyim Yenimahalle devlete gidiyodum çok bi ilgi göstermiyolar şimdi orayı bıraktım özel bilgi hast gidiyorum valla dediğin gibi özel gibisi yok karşılama

X