Kına Gecesi bindallı fiyatları

benim de baktığım buna benziyordu kimi yer 80 dedi kimi yer 200 heryerde de aynı üründü...

$bindallı.JPG

bende istanbul/ zeytınburnundan kiraladım kızlar
50 TL'ye...

iç şalvarı üst bindallısı ve hürrem tacı ile birlikte :3
:

Uploaded with ImageShack.us

Bu modelin MOR renklisi ve SARI işlemelisi, iç şalvarı da sarı

sahibinden.com ve gittigidiyor.com gibi siteler var, orada sadece kendi kına gecelerinde giydikleri kıyafetleri ve hatta gelinlikleri çok ucuz fiyatlara satıyorlar kızlar. Bence bir bakın, tek sefer giyeceğimiz bir şey ne de olsa bindallıya falan o kadar para vermeye gerek yok. Zaten gelinlik epey bütçemizi sarsacak. Dün sabah sahibinden.com sitesinden bir tane bindallı beğendim fesi ve terlikleri dahil-bedenime uygun 50 liraydı, işim vardı akşam alayım diye bıraktım satılmış akşama kadar :KK43:

Akşam başka bir tane buldum ama diğerine göre daha pahalı ama 100 liraydı.

1 kez giyilmiş Kına kıyafeti.. at sahibinden.com - Not public - 53226012

Kuru temizletilir giyilir. Yeniden farkı olmaz diye düşünüyorum.

İnsanlar gelinliklerini bile 200-300 e satıyor hayret ettim. Bütçesi olmayanlar için gelinlik bile alınabilir oradan. Ama tabii onu gönlüne göre almakta ve diktirmekte fayda var.

Hayda Ankara'da nerden aldın tarif edebilirsen çok sevinirim.bende 2 aydır arıyorum ama uygun fiyatlı satan hiç bir yer bulamadım 250 liradan ağızlarını açıyorlar. Yarım saat bile giymeyeceğim bir şeye çok para vermek istemiyorum.

Merhaba kızlar,

Benimden 24 haziranda düğünüm 2 gün öncesinde de kınam var. Ben Beren Saat'in Fatmagül karakterinde giydiği bindallıdan istiyorum. Mükemmeldi ya. İçi hardal sarısı uzun elbise dışı kaftan. Nerde bulabilirim. Bilgisi olan var mı? Lütfen yardım lütfen...

Merhaba kızlar,

Benimden 24 haziranda düğünüm 2 gün öncesinde de kınam var. Ben Beren Saat'in Fatmagül karakterinde giydiği bindallıdan istiyorum. Mükemmeldi ya. İçi hardal sarısı uzun elbise dışı kaftan. Nerde bulabilirim. Bilgisi olan var mı? Lütfen yardım lütfen...

canım benim kına için aldığımda aynen öyle. kiralamadım aldım ki kardeşlerimin kınasın da da giyicem.içi sarı elbise üstüne bordolu sarılı kaftan.200 liraya kapalıçarşıdan aldım. ordan bulabilirmisin... :KK16:

Merhaba kızlar,

Canım duygularıma tercüman olmussun bende çok beğenmiştim eğer bulursan aldığın yerin adresini haber verirsen sevinirim

bende bursada lal den kiraladım iki tane... ikisini yanlış hatırlamıyorsam 800 e kiraladım ama harika modeller eşi benzeri yok :KK76: :nazar: herkese mutluluklar gönlünüzce olsun herşey.... :KK54:

canım yanlş anlamazsan neden 2tane kıraladın ? merak ettm

canım yanlş anlamazsan neden 2tane kıraladın ? merak ettm

neden yanlıs anlıyım cnm sonucta herkez gonlunden gecenı yapıyor o yuzden sormanda sıkıntı olmaz.

bn ıkısınıde cok begendım cnm o yuzden yenı bı tuvalet almak yerıne ıkısınıde kıralayıp gıymek ıstedım.
ıcımde kalmasın dıye ıkısınıde kıraladım cnm

çıkrıkçılar yokuşundan aldım 100 liraya. nerdeyse kiralama parasına.
gayet güzel, yakıştığını söylüyorlar. Geçen gün sosyete pazarında sordum alırsanız 200 , kiralarsanız 175 dedi.
bayağı uygun aldığımı düşündüm.

Hayda Ankara'da nerden aldın tarif edebilirsen çok sevinirim.bende 2 aydır arıyorum ama uygun fiyatlı satan hiç bir yer bulamadım 250 liradan ağızlarını açıyorlar. Yarım saat bile giymeyeceğim bir şeye çok para vermek istemiyorum.

çıkrıkçılar yokuşunda imamoğlu giyim var. oraya bak..

Son düzenleme:
benim de almam gerekiyor artıkk..daha var daha var diye diye az kaldı herşey sıkıştı kına alışverişine çıkmamız gerekiyor...
eminönünde falan nereleri önerirsiniz kızlar uygun fiyata kona alışverişi yapabileceğimiz?

Kızlar tavsiyem buraya bakın,

Arama Sonucu - sahibinden.com

uygun olanını illaki bulursunuz, hepsi tek sefer giyildi mutlaka, yıkayıp ya da kuru temizlemeye verip giyebilirsiniz. Nihayetinde mağazadan aldığınız kıyafeti bile ilk deneyen siz olmayabilirsiniz. Çok uygun fiyata çok güzel şeyler var. Buradan başka şeyler de bulabilirsiniz bir bakın derim

Evlilik Giyim ve Aksesuarları sahibinden.com'da

Son düzenleme:
Bende resimdeki beyazlı bindallıyı çok begendim...nerede bulabiliriz acaba:KK9: çok beendim gerçekten emnönüde bir yerde benzerini gördüm 450 TL id çok geldi bana...

bir kaç kere dikiş kursuna gitti,m ama tam olarak bitirmek kısmet olmadı.hocalarımdan biri bindallılarınızı kendiniz dikeceksiniz kursta demişti.çoook kolay inanamazsınız demişti.banada kolaydır gibi geliyor sonuçta dümdüz bir kıyafet

bende istanbul/ zeytınburnundan kiraladım kızlar
50 TL'ye...

iç şalvarı üst bindallısı ve hürrem tacı ile birlikte :3
:

Uploaded with ImageShack.us

Bu modelin MOR renklisi ve SARI işlemelisi, iç şalvarı da sarı

Trianka CANIM RİCA ETSEM ZEYTİNBURNUNDAKİ O YERİ TARİF EDEBİLİRMİSİN BENDE KİRALAM DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜÜ.. ACİL CEVAP VERİRSEN ÇOK SEVİNİRİMM

arkadaşlar benimde kınam kısmetse bu ay içinde olacak ankarada bindallı kiralayabileceğim yer varmı uygun fiyattan??? aslında forumdan satan olsa alırım :KK66:

kızlar selam.. ben böyle tasarım şık bir bindallı kiralamak istiyorum..ankaradayım.. bana yardımcı olur musunuz?

X