Saç Rengi ve Saç Boyama Sultan Bakırını açık sarı ya da altın sarısıyla karıştırmak nasıl olur sizce?

bir de bence altın sarıyla karıştır açık sarıdan ziyade.. altın sarı daha tatlı bir renk açık sarı daha soluk... ama açsın diye yapacaksın sanırım o yüzden de oranları açık olanı daha çok koyarak dengele bence..

Hımmm, tamam o zaman öyle yapayım sağol. Senin 1 üstteki mesajdaki renk de güzelmiş ama hazır boyalar içinde tam bu tonu olan renk bilmiyorum hiç :44:

inşallah bir gün ulaşacağım o renge : ) denedikten sonra yaz olur mu canım..

Aylardır bakır tonlarına boyuyorum, tarçın bakır bile koyu tutuyor benim saçımda.
Üstelik Tarçın bakırın numarası Sultan bakırınkinden bir ton daha açık.
Bir de Sultan Bakırını deneyim dedim, beklediğimden çok daha açık tuttu.
Ama içindeki bakırlık miktarı tarçın bakırdaki kadar yoğun değil. Hatta boyarken ilk 20 dakka bildiğin kumral olacak bu eyvah dedim, çünkü hiç bakırlık göremedim.. En son yıkamadan önce aynaya bakınca bakırlaştığını farkettim. Yine de az bir turunculuk veriyor. Mesela tarçın bakıra falan boyadığımda banyoda normalde 20 kere durulasam da kızıl kızıl akardı su hem de 4-5 banyo boyunca akardı o kızıllık, ama bu boya daha ilk yıkamada 2 dakkada durulandı ve havluya turuncu iz yapmadı çok şaşkınım. Umarım böyle uzun süre gider.

Bu arada ben sultan bakırını renk tonu olarak daha çok Palette'in Altın Karameline benzettim.
Doğal tonlarda hafif bakırımsı bir kumral oluyor. Asla koyu bir renk değil.
Çok sevdim ben. Excellence'in sarılarını çok kullanmıştım daha önce. Bu rengi de tuttum.
En azından gofret paketi gibi parlak bir turuncu değil de doğal bir bakırımsılık veriyor.

Aylardır bakır tonlarına boyuyorum, tarçın bakır bile koyu tutuyor benim saçımda.
Ama içindeki bakırlık miktarı tarçın bakırdaki kadar yoğun değil. Hatta boyarken ilk 20 dakka bildiğin kumral olacak bu eyvah dedim, çünkü hiç bakırlık göremedim.. En son yıkamadan önce aynaya bakınca bakırlaştığını farkettim. Yine de az bir turunculuk veriyor. Mesela tarçın bakıra falan boyadığımda banyoda normalde 20 kere durulasam da kızıl kızıl akardı su hem de 4-5 banyo boyunca akardı o kızıllık, ama bu boya daha ilk yıkamada 2 dakkada durulandı ve havluya turuncu iz yapmadı çok şaşkınım. Umarım böyle uzun süre gider.

Bu arada ben sultan bakırını renk tonu olarak daha çok Palette'in Altın Karameline benzettim.
Çok sevdim ben. Excellence'in sarılarını çok kullanmıştım daha önce. Bu rengi de tuttum.
En azından gofret paketi gibi parlak bir turuncu değil de doğal bir bakırımsılık veriyor.

canım yorumun için teşekkürler.. günlerdir düşünüyorum koyu çıkarsa naparım diye..

yıkandıkça nasıl daha mı güzel oldu acaba keşke bir resim ekleseniz anlatmanıza göre tam aradığım bakır ton gibi gerçi loreal beni hiç yanıltmadı bugüne kadar kesin denemem lazım teşekkürler güle güle kullanın:KK16:

benimki koyu oldu arkadaşlar.. arkada kumrala gösterdiği renk çıktı... kutunun önündeki renkten koyu.. şu an ıslak saçlarım da kuruyunca çok da mucize beklemiyorum açıkçası : ))

fotoyu da hemen ekliyorum... ışık altında böyle benim gözüme daha koyu gözüküyo tabiki.. bu da açık değil gerçi de.. $102_2377.jpg

cnm ben boyadım bugün tahminimden koyu oldu yoğun bakırla sarıyı karıştırdım.sarıyı gönül rahatlığıyla karıştır çok açacağını sanmıyorum en azından benimkinde öyle oldu..resim yükleme hakkım sanırım yok cnm

sultan bakırı garnier marka mı ?

marka yazar mısın canım ben de boyuyucam da aklım karıstı şu an saclarım 5 nuımara epey koyu kestane

X