Saç Rengi ve Saç Boyama Sultan Bakırını açık sarı ya da altın sarısıyla karıştırmak nasıl olur sizce?

Tospaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
1.769
2.025
Kızlar malum bu L'oreal Sultan Bakırı kutuda çok hoş görünüyor ama kesin kutudakinden çok daha koyu tutuyordur. O yüzden ben yine L'oreal'in altın sarısı ya da açık sarısıyla karıştırsak nasıl olur diye merak ediyorum, şu anda saçım zaten bakır, 8.34 Koyu Sarı Dore Bakır yani. Sizce mevcut rengimin üstüne yukarda bahsettiğim bu karışımı yapsam nasıl bir renk çıkar ortaya?

Eki Görüntüle 369854

$1342_buyuk.jpg

Hiç deneyen yok mu ya, ya da nasıl bir renk ortaya çıkacağını bilen? :26:

Tospaaa valla cnm bende yoğun bakır rengi aldım o renkte olmayacağını bildiğim içöin sarı renkde aldım ikisini karıştırıcam.herhalde olur:))genelde burda okuduğumda öneriyolardı hatta altın sarısını öneriyolardı bende ona baktım ama o rengi bulamadığım için sarı rengi aldım.senin şimdiki renginde açık olur sanırım..

Tospaaa valla cnm bende yoğun bakır rengi aldım o renkte olmayacağını bildiğim içöin sarı renkde aldım ikisini karıştırıcam.herhalde olur:))genelde burda okuduğumda öneriyolardı hatta altın sarısını öneriyolardı bende ona baktım ama o rengi bulamadığım için sarı rengi aldım.senin şimdiki renginde açık olur sanırım..

Hadi bakalım, umarım olur seninki de :) Evet ben de burda öyle okumuştum sanki ama emin olamadım bi türlü. Sonucu yaz lütfen boyayınca

ben de aldım bu rengi ama daha boyama yapmadım bi süre de yapmam.. saçım da bayaa koyu bakır oldu son boyada...aldığım da koyu da çıkarsa artık naparım bilmiyorum : (

şuanki saç rengin güzelmiş, sultan bakır da güzel bir renk gibi görünüyor, bence karıştıracaksan da sarı tonunu yarı yarıya yapma, sarıyı daha az koy, çünkü bakır birkaç yıkamayla garipleşen bir renktir, sarılığı az olsa daha iyi.

ben de aldım bu rengi ama daha boyama yapmadım bi süre de yapmam.. saçım da bayaa koyu bakır oldu son boyada...aldığım da koyu da çıkarsa artık naparım bilmiyorum : (

Şu anda koyuysa bence Sultan Bakırıyla boyama, çok koyu tutuyo diyolar bunun için.

şuanki saç rengin güzelmiş, sultan bakır da güzel bir renk gibi görünüyor, bence karıştıracaksan da sarı tonunu yarı yarıya yapma, sarıyı daha az koy, çünkü bakır birkaç yıkamayla garipleşen bir renktir, sarılığı az olsa daha iyi.

Sağol...Öyle mi diyosun, ama epey koyuymuş bu renk, yarıdan az koyarsam yine koyu olmasın :KK5:

hangi renk baskınsa o çıkıyo ya bu boya işinde.. bence de sarıyı daha fazla koysan daha iyi olur gibi geldi.. altın sarı yada altın karamel kullan derim.. ama denemeden ben de tam ne çıkar bilemeyeceğim...

cnm ben boyadım bugün tahminimden koyu oldu yoğun bakırla sarıyı karıştırdım.sarıyı gönül rahatlığıyla karıştır çok açacağını sanmıyorum en azından benimkinde öyle oldu..resim yükleme hakkım sanırım yok cnm

Sağolun kızlar, sanırım açık sarıyla karıştıracağım, ikisinden de 1'er kutu alıp, ikisinin de içinden çıkan oksidanları mı kullanayım peki sizce? İkisinin oksidanı farklıdır muhtemelen, umarım saçma sapan bi renk çıkmaz ortaya:KK37:

ben bir yerde okumuştum oksidanları aynı volüm olmalıymış.. öbür türlüsü sakıncalıymış..

bir de bence altın sarıyla karıştır açık sarıdan ziyade.. altın sarı daha tatlı bir renk açık sarı daha soluk... ama açsın diye yapacaksın sanırım o yüzden de oranları açık olanı daha çok koyarak dengele bence..

X