Kız İsteme Aileler tanışacak ve ben ne yapacağımı bilmiyorum

Patlicanmoru

Sil baştan başlamak gerek bazen...
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
1.322
2.965
Burda çok yeniyim... Böyle bi sayfa buludugm için de çok sanslıyım bnce.. Ben 21 yasındayım erkek arkadasımla fazla olmadı tanısalı 4 ay falan.. ben bursadayım.. o istanbulda.. Çok uzun bi süre olmamasına ragmen biz çok baglandık bırbırımıze.. suana kadar büyükk bi tartısma bi ayrlık durmu bıle olmadı... Allaha şükürler olsun..Buluştukk konustuk muhabbet ettık... O ailes,ine sölemıs benı annesıne yanı.. resmımı falan göstermıs annesıde cok begenmıs.. bnde anneme anlattım konuyu.. tabı sordu annem napar ne eder kaç yasınd ane ısı var.. Bende anlattım bır bır..erkek arkadasım 25 yasında ve tk çocuk onun ıcınde evlenmek ıstıo.. bnde istiyorum.. bazen düşünüyorum cokmu erken diye ama 3 yıl süren bi ilişkim olmustu ve sadece annemı tanıstıtrabılmıstım resmı bısey olamamıştı.. bnde artık gercekten mutlu olmak ıstıorum.. uzun kısa dan cok guven meselesı ve aradakı saygıya çok önbem verıorum.. ailemle konustum ve tanısmaya gelcekler ben sizlerdennn yardım almak ıstıyorum bu konuyla ilgili...

Nasıll olurr... ne giyilir... ne ikram edilir...uzaktan gelcekler akşam yemegınemı gelınirr,, nasıl hareket edılır,,, ne bileyım ben cok heyecanlıyım cunkuuu.... ben hıc konuscakmıyım tanısma faslında nasıl olcak....

Lütfen yorumlarınızı bekliyorum...

Canım heyecanını anlıyorum.Ama keşke biraz daha tanısaydınız birbirinizi,tabi tercih sizin..

Sadece aileler geliyorsa tanışmaya güzel bi akşam yemeği verebilirsiniz,sende fazla abartı olmayan sade günlük bir elbise giyinebilirsin..
Yemekten sonrası için güzel bir tatlı yap,kaynana adayın bi tatsın yesin bakalım:KK34:

Allah mutlu mesut etsin canım.Tamamına erdirsin..:KK71:

daha 21 yaşındasın ve tanışalı sadece 4 ay olmuş çok erken değil mi:KK14:

ya evt bu konuyu bende cok düşündüm ama diorum kı kendı kendıme btl yanı 3 sene cıktında nasıll oldu tanıyabılmısmısın dıyorum.. hyayırr tanıyamadım.. onun ıcın herseyı akılına bıraktım... ve ailemde bildigi için kafam rahat biraz..

Canım heyecanını anlıyorum.Ama keşke biraz daha tanısaydınız birbirinizi,tabi tercih sizin..

Sadece aileler geliyorsa tanışmaya güzel bi akşam yemeği verebilirsiniz,sende fazla abartı olmayan sade günlük bir elbise giyinebilirsin..
Yemekten sonrası için güzel bir tatlı yap,kaynana adayın bi tatsın yesin bakalım:KK34:

Allah mutlu mesut etsin canım.Tamamına erdirsin..:KK71:

çook tesk ederımmm aminnn inşallahhhh.....

ya ben anneme söledım poğaca börek falan yapılır dedi.. normalde böle galıba ama uzaktan gelıolar diye akşam yemegı verılır mı bılmıyorum.. sade siyah bi elbıse mesela düşündüm ben.. bide tatlı konusuna gelınce arttıkk teyseme yaptırırım =D

biz yemek vermiştik canım yoldan geliyolar diye. yemekten sorada poğça, börek, tatlı ikram etmiştik.benim annem çok heyecanlı olduğu için abartmıştı anlican çünkü millet yemeğe değil tanışmaya geliyo :KK55: üzerine de türk kahvesi.. ve ben hiç konuşmamıştım benimki çok berbat geçmişti.

=)))) sorma yaaaa bnde cok heyecanlıyımm.. nasıl olcak bılmıorummmm =)) her an annemı mustakbel annecıım arayıppp gelıoruz dıcekkkk =)))) uff ufffff=D=D=D

olsun canım tatlı heyecan bunlar, sen rahat ol.. nasılsın iyi misin kısmını atlatırsan sorun kalmazz iki saat hal hatır soruluyo tek tek :KK23:

olsun canım tatlı heyecan bunlar, sen rahat ol.. nasılsın iyi misin kısmını atlatırsan sorun kalmazz iki saat hal hatır soruluyo tek tek :KK23:

aynen tatlım yaaa... =)) tatlı heyecanlar bunlarr =)) cok tesk ederımm bu konuda yalnız bırakılmadgm ıcın =)

Burda çok yeniyim... Böyle bi sayfa buludugm için de çok sanslıyım bnce.. Ben 21 yasındayım erkek arkadasımla fazla olmadı tanısalı 4 ay falan.. ben bursadayım.. o istanbulda.. Çok uzun bi süre olmamasına ragmen biz çok baglandık bırbırımıze.. suana kadar büyükk bi tartısma bi ayrlık durmu bıle olmadı... Allaha şükürler olsun..Buluştukk konustuk muhabbet ettık... O ailes,ine sölemıs benı annesıne yanı.. resmımı falan göstermıs annesıde cok begenmıs.. bnde anneme anlattım konuyu.. tabı sordu annem napar ne eder kaç yasınd ane ısı var.. Bende anlattım bır bır..erkek arkadasım 25 yasında ve tk çocuk onun ıcınde evlenmek ıstıo.. bnde istiyorum.. bazen düşünüyorum cokmu erken diye ama 3 yıl süren bi ilişkim olmustu ve sadece annemı tanıstıtrabılmıstım resmı bısey olamamıştı.. bnde artık gercekten mutlu olmak ıstıorum.. uzun kısa dan cok guven meselesı ve aradakı saygıya çok önbem verıorum.. ailemle konustum ve tanısmaya gelcekler ben sizlerdennn yardım almak ıstıyorum bu konuyla ilgili...

Nasıll olurr... ne giyilir... ne ikram edilir...uzaktan gelcekler akşam yemegınemı gelınirr,, nasıl hareket edılır,,, ne bileyım ben cok heyecanlıyım cunkuuu.... ben hıc konuscakmıyım tanısma faslında nasıl olcak....

Lütfen yorumlarınızı bekliyorum...

hemen hemen aynıyız nerdeyse ya ben de böle bi konu açacaktımmm:):) ben de çok merak ediyorum ve çok heycanlıyım sanırım bikaç ay sonra sözlenicez.. ama ikimizde istanbuldayız.elim ayağım titriyor aynı yaştayız bu arada senle :KK17: cidden çok farklı bi duyguymuş uyuyamıyorum artık. ailelerimiz biliyor hayırlısı olur inşallahh (babama sözlenceimiz zamana yakın annem sölicek öle anlaştık:KK9:):nazar:

Son düzenleme:
canım inşallah kolay atlatırsın uzak yoldan gelecekleri için 2 çeşit yörenize has yemeklerden ikram etmeniz bence çok iyi olur.. ayrıca rahat ol kasma yani sonuçta onlar ileride senin ailen olacak heyecan yapman doğal ama bunları getirirsen aklına dahada hafifletirsin:KK54:

yaaa çok tesklerrr ama gene de heyecann cok var işte... şimdideee su sorun var buyuk ıhtımalle babam bıraz zaman gecsın mesela 2 sene verır düğüne... erkek ark. da bunu ıstemıo dıo kı hemen evlenelımm =((( napcafgımıı sasırdımm.

bi sorum daha var ??? şimdi erkek arkadasım hemen evlılık falan deyınce bende dedım kı askım dedım daha nasıl yapcaz nerde oturcaz esya alıncak o alıncak bu alıncak düğün olcak o da dediki bana askım esyadan baslıyalaım dedi. sımdı bu esya konusu meselas nasıl oluyo... amann yaa kafam allak bullak oldu

canım erkek arkadaşının uygun bir işi varsa ve sende kendini hazır hissediyorsan bence beklemenizin bi anlamı yok ki babanda ikna olur eğer ki erkek arkadaşın kendisini iyi tanıtırsa.eşya meselesine gelince erkek arkadaşının durumu iyiyse hepsini bi anda alabilecekse elbette olur

yani ben o konulardaa cekıngenım soramam kı yada söylıyemem kı hıc bu zaman a kadar maddıyat konusmadıkkı.. bn bı ara sorım dedım kız tarafı damat tarafı ne alır falan fılan hem cekındım sorarken. hemde o da dediki bn de gelenklerı bılmıorum dedı bana

yani ben o konulardaa cekıngenım soramam kı yada söylıyemem kı hıc bu zaman a kadar maddıyat konusmadıkkı.. bn bı ara sorım dedım kız tarafı damat tarafı ne alır falan fılan hem cekındım sorarken. hemde o da dediki bn de gelenklerı bılmıorum dedı bana

anladım tatlım o zaman siz alacak verecek konusuna hiç girmeyin aileler aralarında konuşur anlaşırlar gelenek göreneklere göre ayarlarlar herşeyi erkek arkadaşının işi ve askerliği varsa gerisi sorun değil kafanı yorma sen

bence sen git önce bi tanış. o da senin ailenle tanışsın. ondan sonra aileler gelsin tanışın. biz öyle yaptık. muhabbeti de baya ilerlettiğimiz için çok rahattı. oturduk gırgır şamata eğlendik yani

X