Gelinlik Modelleri izmir gelinlikçileri hakkında acil yardım lütfen bayanlar..

kızlar sinem özkılıça gelinlik diktiren varmı..bugün gezmediğim yer kalmadı başım ağrıdı valla..maddiyat önemli diil yeterki istediğim gibi olsun izmirin yabancısıyım cidden güzel ve bilinçli bi yer arıyorum sinem hanım saygılı bilinçli geldi ama fikri olan varsa duymayı çok isterim..hepiinize mutluluklar..

10 gün önce simge moda evinden gelinlik siparişi verdik. Begendigimiz modelin resmini verdik ve tüm detayları konuşarak anlaştık. Bize ayni gelinliği dikeceklerine söz verdiler ve aynı gün 1000tl kapora aldılar.2 hafta sonra ikinci provama gittim ama gelinliği dikecek kişi işten ayrıldığı için hiçbir şey hazirlanmamisti. Gelinlik taslağı istedigimden çok farkliydi.ertesi gun tekrar provaya gittigimde 45 dakika bekletildik ve neden bekletildigimizi sorduğumuzda azarlandik. Düğünüme 15 gun var ve elimde gelinlik yok. Kapora iadesi istedik fakat asla vermeyeceklerini soylediler.kaporada israr edince firma sahibi tarafindan hakarete ugradik ve yaşanan tartışma sonrasi darp edildik.simdi sil bastan gelinlik diktirmeye çalışıyoruz ve 1000tlmiz simgede kaldı. Lutfen vitrine ve gelinliği satmak için takindiklari sahte tavirlara kanmayin.

10 gün önce simge moda evinden gelinlik siparişi verdik. Begendigimiz modelin resmini verdik ve tüm detayları konuşarak anlaştık. Bize ayni gelinliği dikeceklerine söz verdiler ve aynı gün 1000tl kapora aldılar.2 hafta sonra ikinci provama gittim ama gelinliği dikecek kişi işten ayrıldığı için hiçbir şey hazirlanmamisti. Gelinlik taslağı istedigimden çok farkliydi.ertesi gun tekrar provaya gittigimde 45 dakika bekletildik ve neden bekletildigimizi sorduğumuzda azarlandik. Düğünüme 15 gun var ve elimde gelinlik yok. Kapora iadesi istedik fakat asla vermeyeceklerini soylediler.kaporada israr edince firma sahibi tarafindan hakarete ugradik ve yaşanan tartışma sonrasi darp edildik.simdi sil bastan gelinlik diktirmeye çalışıyoruz ve 1000tlmiz simgede kaldı. Lutfen vitrine ve gelinliği satmak için takindiklari sahte tavirlara kanmayin.

geçen sene aynı şeyi bana da yasattılar her provada 1 saat beklettiler randevumun olmasına rağmen hep tartışmak zorunda kaldım kendi hatalarını benim fiziksel özelliklerimin bozukluğundan olduğunu demeye kadar ileri gittiler maalesef parasını ödediğimiz için katlandık ama oraya asla hiç bir tanıdıgımı göndermem

arkadaşlar alsancak kıbrıs şehitlerinigeçince solda göztepe store un üstünde yeni açılan (arzu gelinlik wedding haute couture) var 1750 tl ya hayallerimin gelinliğini yaptılar ailece çalışıyorlar çok ilgili alakalı insanlar ortam çok sıcak işçilikleri çok iyi arzu hanım ve nebahat hanım müşterileriyle çok ilgileniyorlar fiyat konusunda da esnekler müşterilerini kırmıyorlar herkeze tavsiye ediyorum extraları zaten hediye ediyorlar düğün olana kadarda gelinlik onların garantisi altında oluyor çok memnun kaldım.

Merhaba canım,gelinlikkirala sayfasından bakabilirsin modellere ve moda evlerine rahatca ulaşabiliyosun ben gelinliğimi sayfadan beğendim ve oradan bi moda evine diktirdim çok memnun kaldım güvenilir tavsiye ederim :)

Nermin on wedding yada aysira dan gelinlik alan var mı acaba?
O yerleri bilmiyorum ama ablamın gelinliğini 2014'te Simge Moda evinde diktirdik. Burda eski yorumları okudum çok kötü şeyler yazan da olmuş ama biz çok memnun kalmıştık. Evet biraz yoğunlar randevu saatlerine uymakta zorlanıyorlar ama onun dışında bir sıkıntı yaşamadık.

Nermin on wedding e gittim fiyatları 1500-2000tl. modelleri ve dantellerini pek beğenemedim.
madam burcu da çok model var ve hepsinin manken üzerinde olması çok hoşuma gitti. fiyatlar değişken. benim beğendiklerim genelde 1500-2000tl aralığındaydi. güzel modeller var. gelinliklerin alt ve üst kısımlarını başka beğendiğim gelinlikte ki modelle değiştirebileceğimi söylediler.
Aysira ilk gittiğim mağazaydi. modelleri çok şık ve dantelleri çok zarif. ama malesef fiyatları biraz yüksek
Üçünü kıyaslarsam 1.aysira 2.madam burcu 3.nermin on wedding

Simge, aysira-pierre cardin, miss defne gibi yerler gelinliklerinin önemli bir kısmını mimar kemalettinde pasajlardaki atölyelerde fason yaptırırlar.
Aynı gelinlikleri oralarda biraz detaylı dolansanız, yarıya yakın fiyatlara bulabilirsiniz.

X