İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar İşte benim cicilerim :) (resimli)

kinayeli söyledim zaten:KK53:

ben böyle şeyleri mağazadan almaya utanıyorum netten sipariş vermek daha işime geliyor:KK9:
Bu sonuncuya hiç rastlamadım sen nerden aldın?

çok gzellermiş:) bnmde çeyizime ablam almıştı bisürü hiç birini gymedm çok üşeniyorum ayıcıklı pijamaları gymek daha çok işime geliyo:)))) güle güle kullan cnm:)

kinayeli söyledim zaten:KK53:

ben böyle şeyleri mağazadan almaya utanıyorum netten sipariş vermek daha işime geliyor:KK9:
Bu sonuncuya hiç rastlamadım sen nerden aldın?

Anladım canım :KK1: Benimde aldıgım tek bi magaza oldugu için alıştım artık :KK52: Markası Teknur canım:KK34:

çok gzellermiş:) bnmde çeyizime ablam almıştı bisürü hiç birini gymedm çok üşeniyorum ayıcıklı pijamaları gymek daha çok işime geliyo:)))) güle güle kullan cnm:)

Teşekkür ederim :)

Ayy bende alıyorum şimdiden ama inşallah ilerde üşenmem ya hiç sanmıyorum ama :KK52:

Oha, oha! Kızım sen neler almışsın!
Güle, güle giy....muhabbetinizde bol olsun! ;-)

Bir abladan ama şöyle bir şey duymuştum "Bürsürü para veriyoz şunlara! Ama üstümüzde kala, kala sadece birkaç saniye kalıyor! Değmiyor harcadığımız paralara!"
Bence değiyordur! Hangi adam bu cicileri giymiş bir kadına fazla dayanabilir ki?
(Of, evli değilim, bir şey değilim....yazdıklarıma bir bakın...kendimden utandım!)

Oha, oha! Kızım sen neler almışsın!
Güle, güle giy....muhabbetinizde bol olsun! ;-)

Bir abladan ama şöyle bir şey duymuştum "Bürsürü para veriyoz şunlara! Ama üstümüzde kala, kala sadece birkaç saniye kalıyor! Değmiyor harcadığımız paralara!"
Bence değiyordur! Hangi adam bu cicileri giymiş bir kadına fazla dayanabilir ki?
(Of, evli değilim, bir şey değilim....yazdıklarıma bir bakın...kendimden utandım!)

:KK1::KK1::KK1: Teşekkür ederim :KK9:

Bende evli degilim ama aldıklarımın bunca paraya degecegini düşünüyorum:KK52::KK52:

Bana arkadaşlarım annem falan naptın defıle mı yapıcaksın kocana kızım yeter dıye çemkırıyo bi de :KK1:

Senın topıgı gostersem ıyı olucak çeneleri kapanır hahha maşallah canım ya çok hoş hepsi mor mürdüm beyaz siyah kırmızı ay hepsi güzel :KK9:

Bana arkadaşlarım annem falan naptın defıle mı yapıcaksın kocana kızım yeter dıye çemkırıyo bi de :KK1:

Senın topıgı gostersem ıyı olucak çeneleri kapanır hahha maşallah canım ya çok hoş hepsi mor mürdüm beyaz siyah kırmızı ay hepsi güzel :KK9:

Hahaha o çemkirmeler bendede başta oluyodu ama alıştılar artık:KK1:

Çok teşekkür ederim :KK34:

hepsi de çooook güzel :KK31:

Eyvallahh:KK34:

X